Через скаргу "Закарпаття онлайн" у прокуратуру на УжНУ чекає масштабна перевірка

Наразі прокуратура Закарпатської області готує постанову щодо проведення в Ужгородському національному університеті прокурорської перевірки.

Через скаргу "Закарпаття онлайн" у прокуратуру на УжНУ чекає масштабна перевірка

Про це сьогодні під час прес-конференції в Ужгороді повідомив прокурор Закарпатської області Володимир Корбань, відповідаючи на запитання кореспондента Закарпаття онлайн щодо реагування прокуратури на скаргу видання. 

Прокурор зазначив: керівництво УжНУ в будь-якому разі повинно було надати запитувані редакцією документи. Наразі прокуратура перевіряє викладені у скарзі факти та звернулася до керівництва університету, запитуючи усі необхідні для реагування документи.

Крім того, нині прокуратурою Закарпатської області готується постанова щодо проведення в Ужгородському національному університеті перевірки діяльності закладу за останні півроку. При цьому Володимир Корбань зауважив, що перевірка проводитиметься не тільки за зверненням Закарпаття онлайн, але й за іншими зверненнями громадян в цілому.

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

25 липня 2013р.

Теги: прокуратура, УжНУ, перевірка,

Коментарі

*** 2013-09-30 / 21:21:53
Велике прохання перевірити кадри , які прийшли на роботу в УжНУ З 2002 року, на скільки їх дипломи відловідають посадам ? Мамочки в університеті і донечки із синочками, порібні вони там чи ні , але вони там!РОДИЧАНСТВО,аж дивно, як так можна!

karol 2013-07-31 / 07:31:00
Самим потужним ректором за всю історію УжНУ був Дмитро Венедиктович Чепур! Всі наступні ректори - статисти...

жлоб 2013-07-30 / 23:09:32
жаль коли обливають брудом людину.Ви не знаєте реальноі ситуаціі яка була в УЖНУ до Ващука,а я знаю. І коли говорять дурницю . Я не можу с тим погодитися. Я люблю правду хоча вона не всім подобається. Кожний сайт є політично заангажований нажаль.Знаєте обливають брудом лише того хто щось робить-це істина. Згадайте Деголя.Я знав багато ректорів . Я рахую ,що кожен із них працював на становлення нашого ВНЗ.Із них я хотівби виділити -Сливку В.Ю.,Русина В.І. та Ващука Ф. Г. Мені імпонує,що ніодин із них не обливав брудом своіх попередників,а це говорить про іх порядність. Якщо піде Ващук з УЖНУ,то УЖНУ завалиться як карточний домик. Я на теперешній час не бачу апонента. А зависників повно. І всі пасквелі,що вони пишуть на вашому сайті просто брехня.

munkaci 2013-07-30 / 22:21:24
Николай!
Информация - достоверная и интерессная. Однако это прерогатива Министерства образования и науки... Или вы считаете, что представленные вами материалы подготовлены УжНУ или лично Ващуком???

Микола 2013-07-29 / 18:46:20
ОЦЕ СЮРПРИЗ!. ІА «Наголос» сьогодні біля 14 год. (Анна Журавська, 29.07.2013, 13:53) повідомило, що в Міністерстві освіти і науки створили Проект наказу про затвердження норм часу для планування і обліку навчальної роботи викладачів вишів України. В ньому, зокрема, зазначено таке:
5. Запровадити Норми і Переліки з 2013/2014 навч.року.
7. Цей наказ набирає чинності з 1січня 2014 року (див. п 5).
8. Контроль за виконанням цього наказу покладаю на Першого заступника Міністра Суліму Є. М.
Прошу через Ваш сайт привернути до цього проекту увагу освітян області. Лише як приклад, п.15. За керівництво дипломних робіт (проектів) нараховується викладачу: - "бакалавр"- 5 год. (зараз 22 год.); -"спеціаліст" - 6 год. (зараз 27 год.). Зрозуміло, що, маючи в групі 30 студентів, кафедра на 4 курсі втрачає (22-5)*30=510 год. і на 5 курсі (27-6)*30=630 год., тобто, 1160 год., або майже 1,5 посади лише за керівництво дипломними роботами, вимоги до яких за новими документами надзвичайно високі.Все.

Ч. Е. Решня 2013-07-26 / 22:34:36
Підтримую читача! Крім ЗО ніяке інше видання не викриває корупцію в УжНУ! І не на замовлення чи "заказ", а просто через принциповість і непримеренність. Хочеться побажати їм сил і здоров'я в нелегкій бескорисливій боротьбі.

Читач 2013-07-26 / 17:48:41
Ззовні в справах УжНУ все так добре і пречудово. А поспілкуєшся із працівниками УжНУ - і стає все ясно: одні "радісні" та "вдячні" відгуки новому ректору Ващуку!!! Весь персонал, який було можливо, перевели на мінімальну зарплату, всі працюють за себе та ще за 2-х... Ректорат розселили - а для чого ? Бухгалтерія знаходиться аж у приміщенні ЗакДУ, що дуже "зручно" для роботи з ректоратом та держструктурами (казначейство наприклад) ! Зате Ващук собі хороми розширив в новому ректораті ! Виникає запитання: а з старим корпусом ректорату що буде ? Не складно здогадатись, що "безкорисний" Ващук та його молода команда приміщенню старого ректорату знайде гідне "застосування"....

читач новин - виборець 2013-07-25 / 18:49:19

Повністю підтримуючи редакцію ЗО у її принциповій позиції по багатьом темам, все ж таки, заради об’єктивності, хотів би зауважити, що є теми на ЗО, які, на жаль, закриті для обговорення.
І ці теми не з позицій ВЗП, НЗ, інших «жовтих» чи провладних сайтів (хто як вважає!), а з позицій профілактики всіляких «прозрінь», «доцільності», «опозиційної риторики» під певні вибори, - «джинси», одним словом.

Заради визначення єдиних критеріїв справжньої послідовної опозиційності.

студентка 2013-07-25 / 18:35:39
Ващук бачить тільки гроші, а за них він зробить все.

читач новин 2013-07-25 / 16:18:06
Щодо Закарпаття.онлайн - на моє переконання це один із небагатьох ЗМІ краю, які висвітлюють правдиво, незалежно, відверто, без замовлення болючі теми про життя громадян. Щодня переглядаючи новини із різних джерел,завжди повертаюся до Закарпаття.онлайн, так як довіряю цьому виданню найбільше і тут друкують найбільш достовірні факти, які на додаток підтверджуються ще і документально, а не підкріплюються чутками.

Тільки так 2013-07-25 / 15:11:48
"Закарпаття онлайн" - рупор правди і справедливості.

краянин 2013-07-25 / 15:01:12
Чому так багато негативу про п.Ващука?Хіба ж давно з такою ейфорією,радістю як студенти так і викладачі,доценти,професори вітали його призначення на ректорську посаду?Проголосували майже одноголосно за його обрання,а тепер усі радійте і сумлінно виконуйте його накази та забаганки!ніяка прокуратура із його звязками не допоможе,хіба що "нагне" тих,що що проти Ващука.Він тепер для вас бог,а не підходить - на порог.

сумління 2013-07-25 / 14:40:23
Цікаво чому Державна інспекція навчальних закладів України при злитті двох вишів ЗакДу та УжНУ не проводила перевірку на предмет дотримання норм Конституції та законодавства України.А така перевірка необхідна при різного роду реорганізацій, так як в процесі можна багато порушень та зловживань "сховати" на завжди.Тому,щоб бути об"єктивним, слід було долучити масштабну комплексну перевірку ЗакДУ та УжНУ,тоді би менше було безпідставних нарікань на роботу УжНУ, а саме його ректора Ващука Ф.Г.

Совість 2013-07-25 / 14:12:05
Ващук поміняв всіх членів приймальної комісії. До нового складу увійшли майже всі працівники колишнього ЗАКДу. Неважко здогадатись в якому руслі буде протікати вступна компанія. Понапридумували додаткові бали за рахунок яких уже продвинули вперед студентів, які бабло пообіцяли. А кількість заяв виросла ще і тому , що кожного студента, який поступає на магістра, або спеціаліста заставляли писати декілька заяв- на стаціонар, на заочне, на магістра та на спеціаліста. В підсумку 4 заяви з однієї людини. Ну і звичайно важко проконтролювати і відслідкувати свій рейтинг, якщо іде все одним списком. А ВАЩУКУ це і треба. Широке поле для махінацій.

Нік 2013-07-25 / 14:01:02
Нехай перевірять хто стоїть за ремонтними бригадами, які наводили марафет в новому ректораті. Це бригади самого Ващука. Половину грошей відмив і повіз у Київ. А КРУ повинно перевірити, чи вправі пан ректор робити ремонти, якщо існує забргованість по виплаті зарплати. А якщо кошти і пішли з спецрахунку, то чому за гроші студентів проводяться ремонти приміщень не для студентів, а для ректорату?

Нина 2013-07-25 / 13:58:27
Ващук домовитися з прокуратурою... И все буде добре... Ващук це не людина а скотина і його жінка теж

Алма 2013-07-25 / 13:57:17
Прокуратура зайнялась Погореловим та Касперовим,про шахрайські дії корих неодноразово писало Закарпаття Онлайн.

Уйко 2013-07-25 / 13:37:37
А то шо Ващук собі ремонт за 150 тисяч баксів зробив у приймальній і поставив джакузі із гідромасажорами де ублажають його студенточки тоже провірять чи ні ???

Саша 2013-07-25 / 12:27:05
Може, заодно й поцікавляться, що на вступних іспитах робить голова студпрофкому Шпілька?

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади