Ледида з Варцабою за вказівкою Януковича радилися, як запобігти бунтам (ФОТО, ВІДЕО)

Події у Врадіївці, схоже, не на жарт перелякали нинішнього президента України

Ледида з Варцабою за вказівкою Януковича радилися, як запобігти бунтам (ФОТО, ВІДЕО)

У п’ятницю, 5 липня, голова Закарпатської обласної адміністрації Олександр Ледида зустрівся з начальником УМВС України в Закарпатській області Василем Варцабою.
Під час зустрічі обговорили криміногенну ситуацію в області – окрему увагу приділили питанню профілактики правопорушень у правоохоронних органах. Це питання є особливо актуальним, з огляду на останні події на Миколаївщині.

О.Ледида наголосив: увагу цій проблемі приділяє особисто президент Віктор Янукович. Він доручив правоохоронцям провести відомчі наради та колегії, розібрати кожен факт правопорушень не тільки з боку міліції, а й з боку чиновників.

Головний міліціонер Закарпаття Василь Варцаба зазначив, що такі наради у всіх районах контролюватиме особисто – ставлення до них особового складу має бути прискіпливим та відповідальним. До того ж, перевірятимуть і якість роботи гарячої лінії служби, - повідомляє прес-центр Закарпатської ОДА.

За останній час на Закарпатті вже було щонайменше кілька проявів народного невдоволення діями влади - в Тур'я Поляні, Косівській Поляні та Богдані. За останній час на Закарпатті стали масовими підпали авто високопосадовців, жоден з яких не був розкритий.

06 липня 2013р.

Теги: Ледида, Варцаба, Врадіївка, Янукович

Коментарі

muhomor 2013-11-30 / 22:34:46
де є савицька? Котра була на майдані? За юща?

Гуцул 2013-07-15 / 22:14:35
Патріоти фатьове нич лиш бим хотів усіх вас ко ниже написав відіти на їх посадах, як би ви співали, а дальше коментарі до ваших героїчних вчинків!!!

Словянину 2013-07-14 / 23:03:48
Ци ти хлопе вдурів? Варцаба з Ледидов не дадут революцію зробити? Пак сесе два поштарі, з провінції бабло в солицю бандитам возити. А тебе, що ги бика кольори сирдят? Сесе тя не сердит, що банда з простим чоловіком робит, що хоче? Ци й ти з сив псотов заєдно? Диви ниборе дойграєтеся, терпіня не вічноє, кобисте щи свою кров не хлебтали.

777 2013-07-13 / 20:02:36
Требазробити, як румуни з Чаушеску. Як єгиптяни зробили, це нам не підходить.

севлюшський 2013-07-13 / 19:56:19
Айно, бо гаркавому Слов'янинові подобається нинішнє керівництво гаркавого Януковича з гаркавими Колєсніковими, Табачниками і т.д., яких на Закарпатті обслуговує гаркавий Ледида... :(

Слов’янин 2013-07-13 / 18:35:37
Якими би не були Ледида з Варцабою - не дай Боже допустити чергову гаркаво-кольорову "гевоюцію"

777 2013-07-13 / 17:52:36
А варцаба справді похожий на памперс - вже використаний , скручений і заліплений... Нє, я серйозно, придивіться!!! То з юмором мужик, хто придумав таке погоняло

севлюшський 2013-07-08 / 19:14:40
Хрен ся получит запобігти. Пакуйте куфери, чилядь

Мусорок 2013-07-08 / 13:53:03
амперс сам мріє стати губернатором замісто Конюха і мріє про це кожен день

Кармен Горобець 2013-07-08 / 00:37:31
шановні, тут відставкою міністра МВС нічого не вирішиться. ТРЕБА ЗНІМАТИ ПРОКУРОРІВ ТА РОЗГАНЯТИ БАНДУ ПРОКУРОРСЬКУ! ОСЬ ДЕ КРИША ВСЬОГО ЗЛА! Не думаю, що врадіїівські потерпілі різних років не скаржилися у прокуратуру місцеву та обласну. А там, пани - прокурори все добре знали, якими методами у Враіївці, або іншому селищі чи місті, вибиваються покази свідків або правопорушників. Пркурори усе знали, усе їх влаштовувало. Гроши отримували вчасно та розкриття писали згідно плану. А те, що засуджували та доводили до самогубства невинних - це для бандюків не втрата. Якби, після першої скарги, начальника врадіївської міліції зняли з посади та ув"язнили, то це було б правильно. А зараз, користуючись тим, що люди не дуже освічені та обізнані у юридичних та правових відносинах, хтось дуже хоче вврятувати прокурорські шкіри та звалити усю провину на міліцію Це, конче, неправильно! У Миколаївській прокуратурі працює синочок Пшонки, у нього там великі перспективи на посаду "місцевого царя", тому винними зроблять ментів, а прокуроські перестановки пройдуть по своєму сценарію. І вовки ситі, й вівці цілі... Тому, щоб такого не сталося - трусити корупціонерів та бандитів у погонах - так трусити усіх, гуртом - й прокуроських кришевателів, й ментовську банду... тільки повне знищення цього злочинного угрупування дасть результат! БАЖАЮ ПЕРЕМОГИ!

Дорн 2013-07-07 / 18:29:08
Як смішно губернатору!Певно радіє,що він не губернатор Миколаївської області!

Уйко 2013-07-07 / 17:07:24
Памперсом кличуть то тот уйко шо анцугові сидить з права уд Ледиди

Перечин 2013-07-07 / 16:03:34
Решту вшитких ПРохоронців ледида нехоче і в очі видіти!

березний 2013-07-07 / 09:36:26
Памперсом то кличуть главного мента вшиткого Закарпаття так його охрестили менти у себе чогось

Перечин 2013-07-07 / 08:21:29
А ко то 'памперс'?

1958 2013-07-06 / 19:57:22
Эт за наши деньги такой кабинетик у чувака?

вуйко 2013-07-06 / 17:15:20
Вун(Ледида) ся сміє ож навірно скоро будуть скачки на конях на Золотій горі!Йому ниє што горьовати,вшиткой добрі!

той же читач 2013-07-06 / 17:02:41
І Варцаба щасливий. Подебрій фотки відбирає для оприлюднення?

читач 2013-07-06 / 17:01:18
що за фотограф у Ледиди? На всіх фото Ледина сміється - чи говорять про весілля доньки, чи про трагедію, чи про бунти людей. Мар"яна Савицька? Лейла Гусейнова? Мастаки, однако. Звільнити негайно за непрофесіоналізм.

Микола 2013-07-06 / 16:50:06
Там міліція на чолі з такими як "памперс" і "антібіотік" то і є бандюки, бандюки в погонах.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"