В Ужгороді відремонтованій гімназії заважатимуть "чеські" липи?

Незабаром завершиться ремонт фасаду Лінгвістичної гімназії в Ужгороді і її керівництво в особі директора Михайла Мегеша вирішило піти далі і попросити міську владу кронувати розташовані перед спорудою дерева найдовшої в Європі липової алеї, висадженої ще в чехословацький період. Відповідну замітку сьогодні опублікувала газета "Ужгород".

В Ужгороді відремонтованій гімназії заважатимуть "чеські" липи?

Судячи з того, що М.Мегеш є депутатом Ужгородської міськради і міг би апелювати до керівництва міста напряму, але віддав перевагу публікації в муніципальному виданні, мова йде про формування громадської думки у облюбованому і апробованому нинішнім керівництвом міста напрямку "розпилювання" - в прямому і переносному значеннях - бюджетних коштів. 

"Наслідки кронування дерев ми з вами уже бачимо на вул. Собранецькій в місті Ужгороді, коли дерева порізано на різній висоті, гілки так і продовжутю падати, а загальний вигляд вулиці не витримує жодної критики. Виникає закономірне запитання: дерева на липовій алеї будуть кронувати в аналогічний спосіб як і по вул. Собранецькій? Так, кронування потрібне, проте якщо це буде аналог Собранецької, тоді краще всім охочим зробити історичні світлини на згадку. Також виникає питання: чи, в першу чергу, не заради грошей піднято на увагу громадськості? Адже по 300 грн. на одне дерево, враховуючи, що їх більше 200, непоганий вийде бізнес", - пише у своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук правозахисник Ярослав Козич, який і привернув увагу до цієї публікації, опублікувавши її ксерокопію.

"Ці роботи якщо і буде проведено, то тільки після завершення вегетації", - відреагувала на ініціативу керівництва гімназії начальник відділу благоустрою управління комунального господарства Ужгородської міськради Олександра Турянчик.

28 червня 2013р.

Теги: липи, кронування, гімназія

Коментарі

Анна 2013-07-05 / 00:29:59
коронувати дерева- це підрізати гілки, а не дерева зрубати!!!вони відростуть дуже швидко, таким чином,будь ласка, заспокойтеся!!!

няньо з вароша 2013-06-29 / 23:38:57
Мегеш не руш липи.До зими ще далеко.Кидь Росія газ перекриє тоді будеш воятити за липи.Дораз літо,забудь про тоті липи,не творися,бо челядникам такоє ся не любиться жеби липи зрізати.

цензор 2013-06-29 / 21:52:09
Щойно був на набережній, від найближчої липи до фасаду школи - метрів 8-10. Тобто все говорить про те що п. Мегеш пропонує незовсім зрозумілі речі, чи вони зрозумілі тільки йому?

небайдужий 2013-06-29 / 17:27:30
Медфаку,СШ№3 липи не заважають а Мегешу вони спати не дають.Щось тут не те !Грошей мабуть не вистачає на закінчення ремонту фасаду.Все "продули" як завжди.

Генек 2013-06-29 / 08:33:58
Здається, років зо 8 назад вже робити кронування і замащували місця спилених гілок жовтою фарбою, тому справа дійсно в відмиванні. Хай би відрізали пару гілок навпроти гімназії, ті що над дорогою, шоб не пошкоджувало фасад, але ж хто так зробить? у нас, яккщо різати, то все, бо просто пару дерев кронувати не вигідно...

Варошський 2013-06-28 / 22:39:55
Скорше за все то кафе під контролем Мегеша і тому воно дуже потрібне для освітянського процесу.А липи треба зрубати,бо вони не по закону.Не по понятіям Мегеша.

Федя 2013-06-28 / 22:33:11
Запитання: а чому не вболіває Мегеш за дітлахів, що вживають спиртні напої в "кафе", що позаду школи??

ungvar 2013-06-28 / 22:12:47
О, і тут Козич :)

Варошський 2013-06-28 / 19:38:15
Мабуть не вистачає грошей на закінчення ремонту гімназії і в цьому весь прикол з липами.Коли "відкатували" гроші на ремонт фасаду з липами було все в порядку ?Нехай би КРУ перевірило скільки грошей мало бути і скільки пішло на ремонт фасаду гімназії.

Ужгородець 2013-06-28 / 19:09:49
Дійсно ,чому Мегешу не заважає "гарласте" кафе.Згідно Закону України "Про освіту"Ст.63,п5.№ Об'єкти освіти і науки, що фінансуються з бюджету, а також підрозділи, технологічно пов'язані з навчальним та науковим процесом, не підлягають приватизації, перепрофілюванню або використанню не за призначенням."Використання приміщень школи під громадське кафе чи відповідає вказаному Закону? Мегеш встановив ,що липи порушують цей закон!ІТреба їх знищити,і це при тому що Ужгород по забрудненню повітря впевнено вийшов на рекорд і немала "заслуга" в цьому таких урядників як Мегеш!

випускник СШ№1 2013-06-28 / 18:44:38
Мегеш ти вчився в СШ№1(теперішня лінгвістична гімназія).Окрасою школи була і є липова алея,яку памятають всі випускники знаної і широко відомої за хороший рівень навчання та знань середньої школи №1 ім.Т.Г.Шевченка.Тебе Мегеш мабуть недовчили поважати і шанувати природу.Випускники твоїх років добре тебе памятають,наче було все гаразд,нічим ти не відрізнявся від інших ,хіба що високим зростом.Така собі лелека гасала по школі.Забудь про липи,нечіпай їх,нехай хоть щось залишиться добрим.Дивно,а чому школі не заважає кафе,розміщене на першому поверсі,яке "гарлає" на всю набережну.Що у школі так багато приміщень,що вистачило і на кафе?Нехай би прокуратура перевірила законність передачі приміщень школи в оренду під громадське кафе.

цензор 2013-06-28 / 18:27:12
Липовій алеї в Ужгороді загрожує пришлепуватий директор лінгвістичної гімназії. Який заради фасада готовій їх порізати. Звертаємося до прихильників дерев - ніколи більше не вибирати придурків у Ужгородську міську раду і прийти та дати по руках недолугому чиновнику від освіти.

Мегешу 2013-06-28 / 18:17:43
По-перше,подивіться, що то за "ремонт" на фасаді. Криво, косо, як бик насцяв. Виникає запитання - який був откат? 50%, чи всі 70%? По-друге, Мегеш на старість літ, певно вже геть вижив з розуму, якщо "взявся" за останню прикрасу Ужгорода-липову алею! Якщо так ненавидить цей суб'єкт Ужгород- будь-ласка-чемодан-вокзал-пошел вон! А липову алею нищити не дамо! Не віриш - Мегеш- побачиш!!!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 6
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%