У Видричці на Рахівщині сфальшували громадські слухання по міні-ГЕС (ФОТО)

Сьогодні в селі Видричка, що на Рахівщині, голова села провів так звані,громадські слухання (а насправді - слухання окремих осіб) з приводу планів будівництва на місцевій річці міні-ГЕС.

У Видричці на Рахівщині сфальшували громадські слухання по міні-ГЕС (ФОТО)

Врахувавши досвід провальних громадських слухань у Богдані та Тур'я Поляні, ініціатори зборів у Видричці запросили на "слухання" аж 39 чоловік - працівників пожежної частини, сільської ради, дитячого садка, вчителів школи, лісників та “своїх” депутатів), загалом аж 1% від населення села. З 39-ти голосуючих більше 5-ти булотаких, які взагалі не є мешканцями села, а лише працюють в ньому.  Не дивно, що 38 голосами "за" ці "громадські слухання" погодили дозвіл на спорудження міні-ГЕС.

Микола Кокіш-Мельник

20 червня 2013р.

Теги: Видричка, міні-ГЕС, громадські слухання

Коментарі

від Наташі 2015-10-28 / 11:25:19
пані Софія навчіться грамотно писати,а потім коментуйте ха-ха-ха

Від Миколи 2015-10-28 / 11:19:47
Грапинюкови всі завидують та він у нас такий мачооооооо..............................

Односельчанка 2015-10-26 / 23:10:58
Який Мільчевич завидує іменно боіх йи багато.

Софійка 2015-08-18 / 10:14:53
Али Мільчевич завидит Гапенюкови шо того файна жона

БОГДАН 2014-03-12 / 16:59:17
ШАНОВНИЙ ГРАПЕНЮКУ ТИ ВЖЕ ЧОЛОВІК КОНЧЕНИЙ ВІД ТОЇ МЕШТЕРЮГИ МАЙЖЕ НІХТО ДОБРЕ НЕ ЙДЕ ТАКШО МОТАЙ НА ВУС ДОБРЕ ТО ВЖЕ ОБНАГЛІЛИ ДО ПРЕДЄЛА ЛІСНИКИ ЇМ ПОЛИЦІ НА МАГАЗИН ПІХАЮТ КОРОВИ ДЕРЖЬИ СВИНІ ОБХОДЬИ СПАМНЬИТАЙТЕСЬИ ЛЮДИ КОЛИ СИ ТОТО КІНЧИТ КАПЕЦ ВАМ БУДЕ БАНДУРЧИНА ТЕТА ПОПІД ПЛОТИ ВАЛЬИЛАСЬИ ВЛЮЧІТ МОЗОК ЗА ВСЕ ТРЕБА ПЛАТИТИ

ПРАВДА 2014-03-12 / 16:36:59
ТРЕБА БИ НА ВІДРИЧКУ САШУ БЄЛОГО ВІН БИ ТИХ ЦИКЛОПІВ ПОКЛАВ НА МІСЦЕ ЗАСРАЛИ МУСОРОМ УСЮ ВУЛИЦЮ ЦЕНТРАЛЬНУ ГАЗДА З МАРТОЧКОВ СТИД І ПОЗОР ТЕПЕР КРАДУТ БО ГОРЬИ КРІСЛА ПІД НИМИ ЗГОРІЛИ БИ ВЖЕ Й САМІ ЗЛОДЮГИ ГИДОТНІ У ШКОЛІ ЗРОБИЛИ ГАСТРОНОМ ТАЙ ЗЛЬОТ ВІДЬОМ РЕГІОНІВ ЩЕЙ ПАРТБІЛЕТИ УРУЧАЛИ ЕФЕКТНО У ШКОЛІ ГАДАЮТ ШО ТО ЗВЕРХУ НЕ ВИДИТ БОГ ЩЕ ТАК БУДУТ ХОДИТИ ПОПІД ПЛОТИ З РУКОВ ПРОСТЕРТОВ БО НА ЛЮДЕЙ ДИВЛЬИСИ ЯК НА БИДЛО А САМІ САМЕ НАСТОЯЩЕ БИДЛО ПОПРИВАТИЗОВУВАЛИ ВСЕ ШО МОЖ БУЛО ДУМАЮТ ШО ЇХ ЗАГРІЄ ОДНОМУ КОПИЛОВИ ТАК БАГАТО ТРЕБА? А ГРИГОРИКА НА ГАМАКА ПОКЛАЛИ БУЛОЧКИ ВОЗИТИ ....

Квасний 2013-12-18 / 00:10:40
Грапенюку М.Ю. Юрович не позорси кілко на мицачку з поворота ни віший золота бріліантів а мицачка дурна як була мицачков так си й лишила ми її добре знаємо ледви закінчила вечірню школу ни раз си вішила тратила але ти її заставив побожити від п*янки та може си май нарозумила ни гайтуєтьи николайку?

,,, 2013-12-17 / 23:00:28
Так так ви праві у Гафії досвід є їй непривикати подавати на розлучення,її таку хорошу вже другий чоловік залишив!!! А можливо ви забули ким вона була?

сусіди з Відрички 2013-11-26 / 13:32:20
Ми добре знаємо з якої сім*ї Гафія.Олена Папарига-небіжка виховала всіх дітей достойними дітьми.І не Гафія пригрілася,як ви пишете,біля Миколи,а Микола прибився голий-босий у цю сім*ю.ДоГафії він прийшов,коли був ніхто(це всі добре пам*ятають) Далі...Якась розумниця пише,що Микола лишив Гафію,бо була курва.З точністю навпаки: це не Микола лишив Гафію,а Гафія подала на розлучення після того,як знахабніла Наталка сама прийшла додому до Гафії і розказала,що вони вже шляються вісім років,що у них уже позашлюбний синочок(це при тому,що не тільки*Святий Микола-чудотворець* нерозлучений,а і Наталка у шлюбі з Василем),а далі ще страшніше... Що,Гафія розбила чиюсь сі*ю. Даліця розумниця пише,що Микола дуже гарно виглядає з Наталкою.Правда,правда,на шостому десятку літ всі виглядають дуже добре,а особливо Грапенюк Цей баран пішов з сім*ї,нехай радується,веселиться,процвітає разом з такими,як він сам.Не чіпайте колишню сім*ю(дітей і жінку).Якщо у вас хоч трошки є розуму і совісті--ви повинні знати як це важко пережити,і далеко не всім під силу...І не дай Бог,щоб ви і ваші діти це колись пережили..Народне прислів*я говорить:*Не буди лихо,поки тихо* Заспокойтесь уже.Вам все простили,а могло бути і по-іншому.І ніхто у вас Миколу,цього доброго чоловіка,як ви кажете не забирає * Пользуйтесь..*

подруга Гафії 2013-11-26 / 09:36:37
А зчого ви взяли що Миколу поважали більше коли він жив з Гафієв таков то ніби чеснов жіночков,я знаю яка вона була за порядна гадюка яка пригрілася біля доброго чоловіка,сама вона була така курва шо ще таку пошукати...А розумні люди Миколу як поважали так і поважают,і взагалі дуже добре шо лишив її Микола бо так вже була навелико шо і нездоровалася з людьми доречі з Наталкою Микола набагато краще виглядає молодці таких випадків є багато

газди з богдана 2013-11-25 / 00:08:50
поздоровльиємо з шлюбом молодьит грапинюка м.м. та його кохану жьидаємо вам жити довго в гараздах і як кажут померти в один день але шос туй ни сходитси--велика різницьи йой николайку шос роби наталко за вас люди вже давно забули би як би ти ни ходила з своїм ротом кілко вже будеш фалитиси які ви газди знаємо де все береси чоботарі -так називає грапинюк м ю робочих-на вас горбатьисьи

старі люди 2013-11-24 / 23:56:29
коли якас вівцьи пхаєси у чужу сім*ю то увести може лиш барана баран грапенюк м.м.скоро буде рогатим оленем наталочка принесему ще багатьох синочків і донечок най їм лиш бог помагає будут як ендрик з кафліндрихов добре хоть усиновлювати уже ни треба буде

сусідка 2013-11-24 / 20:59:56
Доки був грапенюк доти гафія була газдиня а теперка неваловшна ничо.пересварилась з усюма сусідами .ид доброї жони два чоловіки неидут.

односельчанка 2013-11-24 / 09:46:47
знаєте Грапенюка поважали давно ще коли він жив з Гафійою ,атепер він сам винен що занего говорять усяке.

лісник 2013-11-11 / 18:54:50
Грапинюк шос дуже себе розхвалює шо вже преси на голову? не дай бог тогди вже продаст і відричин най буде так як є най грапинюк з наталков веселиси уни як галкін з пугачовов замки собі строя золото на сьи вішиют машини міньиют шо три місяці майже грапенюк уже собі й сперму заморозив дідоне розуміє шо він переболів свинков та не може мати дітий наталка діда взула а дідо такий радий який з него голова у нас є голова шемота м м не треба нам ніякого грапенюка бо то ни мужик ним командує всі знают хто

Дримба 2013-11-11 / 11:49:31
Гапинюк би був май чоткий голова села.

... 2013-11-09 / 20:48:27
чому так переживаєте за других? Подумайте про себе та своїх близьких,помоліться так буде ток буде набагато краще!!!

Бичків 2013-10-31 / 13:51:47
Грапенюк Микола - це хороша людина. А це лайно яким ви його обливаєте - це ваша беспомічність тому, що ви неудачники...

Гуцулці из Чокай клифи 2013-10-30 / 08:39:51
Ти повностю права. Грапенюк и мені пару раз поміг. Най му Бог дас здоровльи.

односельчанка 2013-10-27 / 07:26:24
Пешіть шос нормальне ане одної та дурної.

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
» Всі новини