Владна більшість в Ужгородській міськраді поповнилася 5-ма "тушками" з ЄЦу

Сьогодні на початку засідання Ужгороської міської ради міський голова Віктор Погорєлов оголосив про чергові політичні фракційні "ротації" у міськраді. Так, з фракції ЄЦ вийшли 5-ть депутатів, один з депутатів покинув фракцію "Батьківщина".

Владна більшість в Ужгородській міськраді поповнилася 5-ма "тушками" з ЄЦу

Йдеться про тепер уже колишніх депутатів фракції "Єдиний Центр" у міській раді Тетяну Козак, Михайла Рошка, Ярославу Гасинець, Вікторію Тарахонич, Ольгу Травіну.

Крім того, заявлено по вихід із фракції "Батьківщина" Михайла Станковича.

18 червня 2013р.

Теги: міськрада, сесія, тушки, Ужгород

Коментарі

Костян 2013-06-21 / 21:45:21


Тут не помийна яма. Коментар видалено. Адмін


Тарас 2013-06-21 / 14:34:44
Нэ ну а шо такого ? літо , море , треба грошви мішок . Трохи продалися , та то нічого , - а може вони на заданії (партєйном ) в тилу врага ?

данецк 2013-06-21 / 14:32:29
мы вас всех купим - паразиты . мы вас научим Родину любить.

тратата 2013-06-21 / 14:29:00
Титульна нація завжди радує своєю жертовністю і порядністю . Українці молодці . Чим дорожче продати душу тим більше грошей , чим більше грошей - тим краща економічна ситуація в Закарпатті . Тре про країну думати а не язиками ляпати

теж русинський спісователь 2013-06-21 / 13:17:01
Як ти ся, Рошку, пысок вобще откривать?

УжНУ 2013-06-21 / 12:34:26
Ха, вашуківсько-табачниківсько-януковичівська тушка заговорила, аби виправдатися... :)

Рошко, ти був, є і будеш пристосуванцем. А зрада - це завжди ганебно, як би ти не намагався виправдати свою ганебність.

Всі знають, як ти біг кланятися до нової влади, коли вона змінилася в УжНУ. Як потім працював на підкуп студентів на користь ПР. Тому, неборе, не сміши курей...

Саме через таких слимаків і Україна, і Закарпаття, і Ужгород не можуть вилізти з тої ями, в яку її затягли отакі недуйдавості.

Рошко 2013-06-21 / 09:36:15


Правилами коментування заборонені безпідставні випади на адресу Адміністрації сайту. Коментар видалено. Адмін


До Рошко 2013-06-21 / 09:22:47
Пане Михайле, якщо я Вас правильно зрозумів, то із фракції ЄЦ Ви вийшли, щоб голосувати не "як скажуть". Тобто фракція ЄЦ чи її керівництво не давало Вам можливості захистити інтереси своїх виборців? Тобто пп. Ващук та Погорєлов дають Вам повну волю у голосуванні? Перевіремо... Є пропозиція - надайте на слідуючій сесії пропозицію про висвітлення результатів поіменного голосування Вашого та ваших соратників в засобах масової інформації. Тоді ужгородці (до яких Ви так "пламенно" звертаєтесь) побачуть, як Ви опікуєтесь їхніми інтересами. А представників ЗМІ прошу взяти мою пропозицію на громадський контроль та висвітлити думку п. Рошко на майбутній сесії. п. Михайле чи справедливо?

Нема довіри продажним шкурам 2013-06-20 / 23:16:27


Усі депутати продажні суки. Кожен грає як йому ся любить. Усі перемітнулися лизатии очко погорелій партії аналів. Рошко, мені по*** хто ти і що ти. Але вступивши в лави партії регіонів ти скотина остання, більше нічого. А совість свою ти продав і бог тобі свідок і горітимеш у пеклі вмісті із усіма своїми однопартійцями, будь певен. Справедливість настане і списки усіх зрадників, що були в партії будуть передані куди треба. І тоді вже буде пізно, бо буде вам і фашизм і сталінізм і божа кара усе в одному. Іти в одну лаву із скотами зрадниками це самому бути скотом і зрадником. І не думайте, що всі тут коментатори куплені, люди все бачать і все чують. Прийде час, дуже скоро ...


Рошко 2013-06-20 / 21:02:54
"Ми вболіваємо за порядність і справедливість! Ужгородці вибирали ЄЦ а партія ЄЦ вибирала кандидатів у список!"
Таким "борцям" даремно навіть намагатися вгодити, вони завжди будуть невдоволені: залишив фракцію - "тушка", не залишив - голосує як скажуть. А про "непорядність" нехай залишиться на їх совісті. Тому звернуся не до них, а до ужгородців: не треба вірити таким маніпуляторам, якщо фракція внесе пропозицію, яка буде корисною місту - ми (наважуся говорити і за інших) безумовно її підтримаємо. І належність чи неналежність тут ні до чого. На мою думку саме цього ви від нас і чекаєте.

До пікової дами 2013-06-20 / 18:04:05
Ми вболіваємо за порядність і справедливість! Ужгородці вибирали ЄЦ а партія ЄЦ вибирала кандидатів у список! Не факт, що названі депутати пройшли би по мажоритарці (Козак, Тарахонич, Рошко) без підтримки ЄЦ. Про списочників (Травіна, Гасинець) я взагалі мовчу. Вони повинні скласти мандати, я б зробила так.

пікова дама 2013-06-20 / 16:47:50
Шановні, для чого ми говоримо, хто за допомогою якої партії обирався? Ви за що більше вболіваєте - за за кількість депутатів у партії ЄЦ, чи все ж за конкретно правильну роботу влади і задоволеність нею виборців? Ще раз наголошую: 5 депутатів вийшли із фракції ЄЦ, але до владної більшості вони не приєдналися!!!

До пікової дами 2013-06-20 / 16:21:56
"Ці депутати" обралися з допомогою партії ЄЦ. А дві "дами" Гасинець і Травіна взагалі пройшли по партійних списках! На місці партійців з ЄЦ я б вигнала їх як з партій так із депутатів! І шановна "пікова дама" чи "червИвий валет" слово "тушка" в коментах звучить краще ніж ваше "обси..те", навіть з вибасенням!

пікова дама 2013-06-20 / 16:03:03
Правильно сказано - "ІДІТЬ В ГУЗИЦЮ"!!!!!!! Ці депутати вийшли із фракції, бо вони цього захотіли. Що Ви, шановні, думаєте: вони тепер відмовляться допомагати своїм виборцям? Я особисто впевнена, що ні. Ніхто ж не говорив, що вони перейшли на бік ПР. зараз це просто 5 самостійних депутатів, котрі мають право голосу. Я вважаю,що це нормально, коли погляди людини змінюються. Навпаки - ці депутати будуть самостійно приймати рішення на користь своїх виборців. При чому тут якась партія? І взагалі, шановний адміне: навіщо називати "тушками" людей, навіщо обливати їх лайном? Вам це приносить моральне задоволення? Чи може Вам зарплату виплачують за те, що Ви когось обсираєте( вибачте за погані слова, але без них обійтися не змогла)

до зараз всіх пошлю 2013-06-20 / 15:50:08
Не розписуйся за "всіх хто залишився". Фракція ЄЦ в міськраді є і буде! Просто вона буде базуватись не на тих "великих партійцях" та "друзях Балоги", а на тих депутатах-ужгородцях, які не заангажовані "політиканством" і прийшли в міськраду дійсно з метою плідної роботи на благо Ужгорода.

Чубірко 2013-06-20 / 12:03:07


Правилами коментування заборонено писати коментарі під чужим іменем. Коментар видалено. Адмін


Вован Ч. 2013-06-19 / 23:54:36
Всім ша - в Ужгороді я цар. Скоро дід піде на пенсію, я його на АВЕ влаштую, буде сидіти у моєму приміщенні на Л. Толстого на крутій зарплаті. Сушко піде до нього секретуткою, а Фленько водієм. Однорокуго бандита пристрою там начальником охорони, буде мусорні бачки охороняти. А я буду керувати і всіх у ж..і мати. І хто мені што зробить?

до партійця, який сидить на ставці оператора АЗС 2013-06-19 / 23:05:09
Абсолютно не праві- поки Трикур був першим заступником доти була фракція ЄЦ в міській раді. І всі - Погорелов, Беляков та інші круті регіонали, які сьогодні чують себе царьками з фракцією ЄЦ рахувалися. А фракція ЄЦ до речі була найбільшою за чисельністю, тобто представляла велику частину простих ужгородців. Але одного прекрасного дня Чубірко подумав, а чому я не можу бути головою міської організації ЄЦ (а в подальшому і міським головою) і відтоді почалися каруселі. Половина фракції почали паралельно ходити на збори фракції партії регіонів міста Ужгорода, а Віктор Володимирович (ну той що Погорелов) став часто заходити у гості до Володимира Володимировича (у тзов Калина). А наслідки Ви бачите самі...

зараз всіх пошлю 2013-06-19 / 22:01:17
стають слугами злодія при владі

Сергій 2013-06-19 / 21:52:15
оце вірно підмічено тушки виходять з ЄЦу і стають нормальними слугами народу

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ