На Закарпатті міліцейське начальство почало покривати "беспрєдєл" підлеглих ДАІшників

Не зважаючи на те, що відеокамери, встановлені в службових приміщеннях Закарпатського наркодиспансеру, зафіксували, що водія з Виноградівщини Елеміра Бірова не було освідчено на наявність алкоголю в крові, а подальші висновки лікарів з Мукачева і того ж облнаркодиспансеру заперечили факт алкогольного сп'яніня, сьогодні прес-служба обласної міліції поширила повідомлення, в якому, посилаючись на сфальшований висновок, звинуватила закарпатця в перебуванні за кермом в нетверезому стані.

На Закарпатті міліцейське начальство почало покривати "беспрєдєл" підлеглих ДАІшників

Відео, яке вчора опублікувало Закарпаття онлайн, зараз б'є всі рекорди по переглядах в закарпатському сегменті інтернету, поширюючись через сайт, соціальні мережі та загальноукраїнські телеканали по всій Україні. Обуренню читачів і глядачів, які мають можливість самі побачити все, що коїлося вчора в облнаркодиспансері за участі одного з його лікарів та двох працівників ДАІ, немає меж. При цьому закарпатська міліція устами заступника начальника управління ДАІ УМВС в Закарпатській області Василя Бокоча спробувала повторно сфальшувати ситуацію і безпідставно звинуватити водія, на захист якого стали "Дорожній контроль Закарпаття" і незаанґажовані журналісти, в керуванні транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння.

Завважмо, що жодного доказу на підтвердження своїх звинувачень міліція не наводить. Крім того, коментар не містить жодної оцінки шокуючих дій інспекторів ДАІ, що явно виходять за межі службових повноважень.

Цілком очевидно, що через масштабний резонанс міліцейська прес-служба не могла опублікувати цей текст без санкції на те начальника УМВС України в Закарпатській області Василя Варцаби.

Публікуємо текст заяви сектора зв'язків з громадськістю УМВС України в Закарпатській області:

 

"НА ОБ'ЇЗНІЙ ДОРОЗІ УЖГОРОДА ПРАЦІВНИКИ ДАІ ЗАТРИМАЛИ НЕТВЕРЕЗОГО ВОДІЯ "ФОЛЬКСВАГЕНА"

В окремих Інтернет-виданнях опубліковано інформацію про буцімто безпідставне затримання працівниками Державтоінспекції нічної пори 4 червня на об′їзній автодорозі в м.Ужгород водія автомобіля «Фольксваген».

Що ж насправді відбувалося тієї ночі, коментує заступник начальника УДАІ УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Василь Бокоч:

- Наряд роти ДПС взводу з обслуговування поста №1 третього червня ніс службу згідно дислокації на вул. Берчені в Ужгороді. Близько
четвертої години ночі ними був зупинений для перевірки автомобіль «Фольксваген», водій якого відразу повів себе агресивно та став звинувачувати правоохоронців у тому, що вони нібито перебувають у нетверезому стані.

Працівники міліції прийняли рішення направити водія до лікаря-нарколога для освідчення на стан алкогольного сп′яніння. В лікарні у вказаного водія знову виник конфлікт вже з черговим лікарем наркдиспансеру, який зафіксував факт алкогольного сп′яніння у цього водія.

На підставі цього акту працівниками ДПС ДАІ УМВС був складений протокол за ст. 130 ч.1 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп′яніння). Також водій був відсторонений від керування транспортним засобом, його автомобіль був переміщений на майданчик тимчасового утримання УДАІ УМВС.

Щодо дій працівників міліції, керівництвом УМВС України в Закарпатській області призначено службове рослідування.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області"

04 червня 2013р.

Теги: ДАІ, водій

Коментарі

123 2013-07-05 / 14:32:54
Елемір не думай давайти задню або вестися на то шо вони зараз будуть топі жопу лизати тіпа пробач ми не хотіли!!
Іди до кінця, оскаржуй дії начальника! Таке бидло як ці 3 треба гнати з роботи, щоб допомогти іншим простим людям в майбутньому!! Якшо вони зараз зїдуть і їм нічого не буде за це то я жалію інших водіїв які можуть попастися цим свиням під руку

Елемір 2013-06-27 / 08:37:35
Критична точка теж займалася з героями ДАІ з Закарпаття епизод від 10хв.10 сек на http://kanalukraina.tv/ru/episode/27594/

Елемір 2013-06-22 / 09:08:54
http://zakarpattya.net.ua/News/111557-Zakarpatski-DAIshnyky-shcho-biezpriedielnichaly-u-narkodyspanseri-obiishlysia-dohanamy-DOKUMENT

ледида 2013-06-07 / 16:36:46
самий главний варцаба генерал і має нести крімінальну відповідальність

Нік 2013-06-06 / 18:10:48


Якщо ви будете тут під різними ніками хамити людям, забороню доступ до коментування. Адмін


Елемір 2013-06-06 / 15:40:26
http://www.youtube.com/watch?v=lG3H-grbLh8 ОСВІДЧЕННЯ

parashutist 2013-06-06 / 12:40:01


Мусора в этой стране все должны быть ***ты, до единого!!!


Zoltán 2013-06-06 / 10:39:35
Советую журналистам – которых поздравляю с профессиональным праздником! – через интернет, фейсбук организовать флешбум перед областным ГАИ. Сам приду, друзьей организую!

Авторитет 2013-06-06 / 09:39:54
владі вигідна така міліція і вона виховує собі захисників, в т.ч. в таких ситуаціях.

дредд 2013-06-05 / 22:57:27
яке розслідування...начальство само касу знімає..не в їх інтересах геїв наказувати..бо ті ж по тім і здати можуть..кругова порука..от таке в них керівництво

огпу 3085 2013-06-05 / 17:09:46
за це вигнати з ДАІ змилюють очи народу.закон про дорож. рух закон про міліцію УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА 01.10.11р ПРО ЗАБОРОНУ БЕЗ ПРИЧИН ЗУПИНКА ТРАНСПОРТУ. ІДІОТИЗМ РЕЧНИЦІ нібито пяний або перевищив швидкість . КАЗКИ ПІДОЗРА НЕ ФАКТ. А ФАКТИ ЯК ДОБУВАЮТЬ ДАІ ТА БРИЧІ НАМ ЯСНО . СЛУЖБОВИЙ ПОДЛОГ ЦЕ КРИМІНАЛ ЧИСТИЙ

дем 1871 2013-06-05 / 16:51:11
Начольство ментов постійно прикривае рекетирів ДАІ зато це вже стало систематично чувство безкарність . Наглість лікаря немае меж знаю точно що співпрацйовуе наглий Брич з ДАІ ЗА гроші. де керівник лікарні шо такий нарколог людські долі вирішуе за гроші. якби його так прижали. прокурор треба діяти бо люди візмуся за перевертнів.

Степан Крук 2013-06-05 / 15:56:45
"Щодо дій працівників міліції, керівництвом УМВС України в Закарпатській області призначено службове рослідування". Яке ще службове розслыдування!??? Тут матеріалу на три карні справи! Чому потерпілий не звертається із заявою в прокуратуру? А Василю Бокачу світить повна службова невідповідність!!!

777 2013-06-05 / 15:17:55
Елемір молодець. Головне не дай задню, бо вони почнуть бігати за тобою, щоб порішати. Неадекватного нарколога теж треба звільнити.

ЧЧЧ 2013-06-05 / 15:15:05
ДУЖЕ ПОРЯДНА ЛЮДИНА МИЛЛИОНЕР........

ПАЦКАНЬ 2013-06-05 / 15:10:34
ТО ЛИКАР ТОЕ ...................................МУСОРОК...ДАЙ ЛЕМ ГРОШИ ...........

Елемір 2013-06-05 / 12:04:01
ДО 777
трезвого засвідчив / мене \ що пьяний , а друзів з ДАІ що тверезі . Но дуже дуже цікаво чого воні не освідчувалися при мені , немаючі потреби здачі крові ЛИШЕ подути у ПРИБОР ....у Мукачеві освідчили з прибором , згідно чинному законодавству ...Результат перевірки 0,00 процент алк.

Елемір 2013-06-05 / 11:54:23
Я водій , кого вони звинуватили і обливають грязюкою що Я був пьяний , не покора ,відмова від обстежень ........ це все не правда .....я хотів пройти чим швідше та їхати собі до дому , но так як вони не хотіли тоже подути у прибор , за то і не доставав Брич , а кровь це залишаеться у них і я потім вже недокажу нічого . З яких пір треба кровь здати для освідчення

777 2013-06-05 / 11:16:23
по логіці, якщо нарколог засвідчив, що трезвий водій є п"яним, то виходить, що начебто тверезі дайці були п"яними.

йончі 2013-06-05 / 09:34:42
Траба було і мусорам кров здати наверно пяні були

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн