На Закарпатті почали штрафувати водіїв авто з іноземними номерами

Шістьох водіїв автомобілів з іноземними номерами оштрафовано за порушення митного законодавства. Кожному з них доведеться сплатити по 8500грн. адміністративного штрафу.

З початку року інспектори оперативного відділу служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Чопської митниці Мін доходів України спільно з працівниками ДАІ УМВС України у Закарпатській області провели 20 заходів з попередження, виявлення та припинення порушень вітчизняного законодавства.

За результатами таких перевірок складено 7 протоколів за ч.2. ст.469 Митного кодексу України. Порушення митних правил полягали у здійсненні неправомірних операцій з транспортними засобами особистого користування, які перебувають під митним контролем і митне оформлення яких не закінчено.

На підставі статей 4,325, 380 та 469 Митного кодексу України громадян, які незаконно користувалися транспортними засобами на території України, запрошено до митниці і складено протоколи про адміністративні правопорушення. Керівництвом митниці вже винесено 6 постанов про накладення адміністративних штрафів у розмірі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500грн.).

До речі, у пунктах пропуску зони діяльності Чопської митниці Міндоходів (на кордонах з Угорщиною, Румунією та Словаччиною) на сьогодні зафіксовано 304 випадки розпорядження без дозволу митниці транспортними засобами, ввезеними на територію України в тимчасовому режимі. Щодо недобросовісних громадян також складено протоколи про адміністративні правопорушення та накладено адмінштрафи, - повідомили Закарпаття онлайн в Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області.

24 травня 2013р.

Теги: штраф, іноземний

Коментарі

андрій 2016-01-24 / 05:30:16
вот мав я автомобіль і по певним обставинам він неперетинав кордон минуло півтора року і прийшов лист з митниці щоб зявтись я знаю що я приїду і мені дадуть штра 8500 чи можна по закону щос ь доказати ? і як? стільки часу минуло і аж тепер вирішили прислати листа юбуду радий любій інформації

помилка 2013-06-28 / 15:19:39


На Закаратті

Дякуємо, виправили )) Адмін


Franki 2013-05-31 / 20:45:13
Йой, водія (1-ий коментар) жаба давить..... )))) Точно на мосвичови ся возить))))

до чилядника 2013-05-26 / 13:53:29
Причому туйки робота за границьов і хто у кого ноги утерать і хто-кого обберать.. Туйки мова іде про машини, а не про роботу

чилядник 2013-05-26 / 07:45:55
Хлопці,майжинь половка із вас писали свуй коментарь-дурницю якисте махнули пару дец паленки. Бо аш быти мало май спукуйним то подумайте: за границьов робит майже 60% наших люды (а чому так-зьвідайте наших фивнику). Там ни паска робота,тай каждый у наших ноги утират-а прийдут думу то наші сексоти ни гадали би їх допус обибрати.Сексоти-митники,міліція,прокуратура, бировы та инша наволоч.

Читач 2013-05-25 / 19:42:19
Ось-ось. повністю підтримую попередній коментар і коментувальника

до читача 2013-05-25 / 18:49:28
Тоді треба починати з митників, нехай покажуть як законно їздити на таких номерах...

Читач 2013-05-24 / 22:11:28
геть банду.. ось бачу Ви конкретно наговорюєте на владу.. так звісно я їх не захищаю.. але в мене постає інше питання.. як самі митники їздять на автомобілях з іноземною реєстрацією і ніяких штрафів не платять нічого... адже якщо мати авто в україні то потрібно кожні 5 днів виїджати... а як відомо за законом митникам шоб виїхати за кордон потрібно писати купу рапортів на імя їхнього керівництва і лише після того як керівництво дозволить вони можуть виїжджати за кордон.. то як же вони їздять на авто з іноземною реєстрацією?

геть банду 2013-05-24 / 21:42:39
Андрій правий. Ні митники, ні ті що їздять на нерозмитнених автомобілях не винуваті у прийняті нашими недолугими депутатами, які за вкрадені гроші їздять на дорогих джипах і у вус собі не дують, драконівських законів. Простий народ страждає, бо до влади прийшла даунбаська босяцька банда урків!!!

Андрій 2013-05-24 / 20:45:53
Керувати на теріторії України має право тільки той хто завіз машину на теріторію України і кожні 5 днів перетинати держкордон !Або легший варіант хто має паспорт громадянина Єс тоді кожні 3 місяці треба робити пересічку!А самий кращий варіант треба всім зібратися поїхати до Кієва набити пику депутатам Вр аби дозволили розмитнення закордоних іномарок на людських умовах !

Читач унгварцю 2013-05-24 / 20:20:22
Напевно це тоді коли через кордон заїжджає іноземець, а на території України їздить громадянин України...

унгварець 2013-05-24 / 20:17:47
Уважно перечитав статтю, а так і не зрозумів, в чому полягає "здійснення неправомірних операцій з транспортними засобами особистого користування, які перебувають під митним контролем і митне оформлення яких не закінчено." Прострочили термін пересікання?

Читач 2013-05-24 / 19:27:18
Читаючи деякі коменти мені просто соромно за тих громадян які це пишуть... Тобто заборонити на території України авто з іноземною реєстрацією... Так ось шановні скажіть мені будь-ласка якщо нема змоги купити авто на українській реєстрації( через брак на це коштів,адже як відомо в Україні автомобілі досить такі дорогуваті) то чому якщо я маю закордонний паспорт і всі необхідні документи для перетину кордону.. то чому не можу піти в сусідню країну і купити там автомобіль і кожний 5-ий день пересікати кордон або попросту відмічатись на митниці??? Адже всім відомо такий факт що в сусідніх країнах Євросоюзу та не лиш в сусідніх автомобілі набагато дешевші ніж у нас...

Микола 2013-05-24 / 16:43:31
Всяка быкота скавчить - заборонити, давно пора,... і т.п. А Вам не по...й скільки авто на іноземних номерах їздить? Пересічний громадянин на чесно зароблені гроші і прожити не може, не то що автівку купити. Чесно заробити в Україні на нормальне авто не можна.

Андрій 2013-05-24 / 16:14:23
Все за ради народу....