Янукович призначив побитого битами радника Ледиди головою Хустської РДА

Розпорядженням Президента України ВІктора Януковича № 163/2013-рп від 25 квітня 2013 року "Про призначення В.Якубця головою Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області" головою Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області призначено ЯКУБЦЯ Василя Юрійовича.

Янукович призначив побитого битами радника Ледиди головою Хустської РДА

Текст відповідного указу опубліковано на офіційному сайті президента України.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, у ніч 20 на 21 квітня у селі Іза Василя Якубця побили битами троє невідомих в масках.

25 квітня 2013р.

Теги: Якубець, Янукович

Коментарі

депутат 2013-05-14 / 10:53:49
ну ви і дураки,у цього чоловіка три вищі освіти і одна середня спец. він керував великою фірмою у нього сімя і діти, а ви кажете не вміє писати а ти "абв" вмієш що це за слова у тебе у лексиконі, а хто порядний?!- ви слуги губаля і інших таких же пежонів, не знаєте нічого і не коментуйте х-рню

Про заступника Келемена 2013-05-10 / 10:35:22
16.03.2009 13:01
слідчий прокуратури порушив справу за ст 365 по факту я є свідок по справі вже 11 пісяців пройшло зараз він просить мене щоб я наняв адвоката щоб закрити справу через суд чи не використає він це проти мене що я признаю свою вину
Регіон: хуст
Автор питання: келемен роман юрійович Додати відповідь

ВІДПОВІДІ

16.03.2009 21:09 Для свідків адвокатів не передбачено
Автор відповіді: Адвокат Лихачов Роман Борисович 093-611-06-90

16.03.2009 14:02 Така поведінка слідчого дещо насторожує. справа в тому, що право на адвоката, згідно норм кримінально-процесуального кодесу, мають підозрюванні, обвинувачені та потерпілі. наявність адвоката у свідка не передбачено (норми конституції рпо правову допомогу не берем до уваги). З вашого запитання, вбачається, що слідчий мав (має) на меті притягти до кримінальної відповідальності саме Вас. Раджу звернутись до фахівця аби той зясував чи взагалі у вашому випадку, можливе закриття справи через суд і на якій підставі (амністія, строки давності тощо). оскільки в протилежному випадку слідчий може просто предявити вам звинувачення, виконати ст. 218 КПКУ та направити справу в суд з обвинувальним висновком.
Автор відповіді: Буловчак Віталій Іванович Адвокат

Тому шо до Миколи казав 2013-04-26 / 21:41:13
Колись наш Президент од яйця упав ( для піару), тому поламати ногу заради піару це честь, як для Якубця. так і для яйцепада.

рокосівський Йончі 2013-04-26 / 15:11:36
Ще один Гей у Власті думаву шо тоже цей Хряк нетрадиционной ариентации як у його цимбора Пишта Деркача.

абв 2013-04-26 / 12:45:55
У кого ця папуча проходила співбесіду? Талпа гумійова не писати, не читати не вміє, а потужним районом керуватиме.

ІВАН 2013-04-26 / 09:39:02
А позаду, що то за фон? Не із тюремної "піжами"?

До Миколи 2013-04-26 / 09:22:33
Ти собі для піару зламай собі ногу, а тоді поговоримо!

Ужгородець 2013-04-26 / 08:43:26
За кого голосували того і отримали. Черговий бандит при владі. Покращення вже сьогодні.

жах 2013-04-26 / 07:43:11
Ну це вже зовсім маразм! Людину з кримінальним минулим та сумнівною репутацією призначати на такі державні посади-це аморально! Але ж усе на зло-нате вам за те, що побили і так буде як хоуть регіонали.
Ось нам усім і правда....

Микола 2013-04-25 / 21:42:04
Треба типир Васьови зфоткатися у дутому золотому ланцови і з китайськыми "ролексами", чисто ізянська быкота. Но й канєшно брова выщипати, як цімбор Стьопа Деркач.

Хуст 2013-04-25 / 21:36:33
Що? Перевелися порядні люди у районі? І у Партії регіонів?

Хустянка 2013-04-25 / 21:08:59
Кошмар Таке і приснитися не могло.Куди покотиться район?У прірву. І так пасли задніх. А тепер?Дожилися. Що? Нема у районі пристойних,грамотних ,інтелігентних людей?

Микола 2013-04-25 / 19:17:56
Та ніко го не бив, то сам собі зробив піар, хотіли щоби го "Хам" пошкодовав і скорше призначив на посаду. Організовали разом з рокосовським голубком з выщипаными бровами Піштійом Деркачом.

хуст 2013-04-25 / 19:13:23
Iсе повний п....дец!!!!!

кеш 2013-04-25 / 18:59:32
видно було за що бити тепер буде правити

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ