Прокуратура контролює хід кримінального провадження за фактом загибелі великої рогатої худоби на Берегівщині

Відомості про вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань

Сьогодні, 20 квітня на одному із закарпатських сайтів розміщено повідомлення про факт порушення на території Берегівського району Закарпатської області ветеринарних правил під час захоронення великої рогатої худоби. Відомості про вказане повідомлення одразу було внесено до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Берегівського РВ УМВС України у Закарпатській області

Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події встановлено, що неподалік с. Чікош, Берегівського району, виявлено захоронення великої рогатої худоби.

Огляд місця події проведено із залучення спеціалістів: сектору ветеринарної міліції УМВС України в Закарпатській області, Берегівської лікарні ветеринарної медицини, Берегівського міськрайонного  відділу Держсанепідемслужби в Закарпатській області та із застосуванням фотозйомки.

На місце пригоди виїжджали: заступник Берегівського міжрайонного прокурора, начальник Берегівського РВ УМВС України в Закарпатській області, старший інспектор сектору ветеринарної міліції УМВС України в Закарпатській області, керівники Берегівської лікарні ветеринарної медицини та Берегівського міськрайонного  відділу Держсанепідемслужби в Закарпатській області.

Відомості про вказаний факт негайно внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Прокуратурою області забезпечено контроль за ходом даного кримінального провадження, - повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

20 квітня 2013р.

Теги: худоба, корова

Коментарі

Челядник 2013-04-22 / 11:51:40
А шо Петруньо каже

Ремітський Василь 2013-04-21 / 20:33:56
дай Бог аби так із голоду пухли і ричали,а пак уздихали як корови великі бізнесмени Свищо і Чобо Пийтер бо то гріх худому мучити і гріх упаде на голову юм

знаючий 2013-04-21 / 15:45:02
Ви запитайте у жителів села В.Ремета,які пасли власну худобу біля цієї ферми.Кажуть,що корови з самого початку були приречені,хто неподалік живе-кажуть,що вони постійно ричали,голодні мабуть були,хто їх бачив-це щось страшне: худі,дістрофічні і по вуха в багні-картина жахлива,для людей із слабкою психікою дивитися заборонено було.Тому місцеві селяни давно знали за цей "Коров"ячий Освенцім".Тому народ тепер усе розповідає в В.Реметах.

Бадалово 2013-04-21 / 12:54:44
Цигани розтягли все мясо по хижах здохлих коров і тепер Чума в Закарпаттьові точно буде!! ніякого сезону термальн вод в Косино і у Базі Закарпаття не буде бізонь!! Свищо і Чобомають сидіти в Тюрмі зато шо зробили таку пакость всьому Закарпаттьові і Ганьбу націлий Світ

Фермер 2013-04-21 / 12:42:33
Не та марга що здохла, а та МАРГА що їх сюди завезла й до такого стану довела. А де ж ті закордонні Йовбіки? Що, вони тільки на словах та власному піарі захищають права простих угорців, права нацменшин. З Гойдошем все мясно, після Преміксу це авантюра №2, а де ж заносчивий Міклуш Ковач, його також не цікавлять прості мадяри, які за пів ціни вже дві неділі в Берегові розкуповують ковбаси?

Читач 2013-04-21 / 12:28:36
Хлопці, якщо ви декларуєте бажання жити в ЄС, Свищо повинен написати про відставку. Так ся стало. Вже й Словаки на Маркізі показали ваш досвід по веденню м"ясного скотарства на Закарпатті. Хуже інше, в таборі біля кожного двору корв"ячі кістки торчать. Двоє циганів не у лікарні померли від невідомої хвороби, в останнього піна з рота йшла. Півісисвши вину на простого Пішто-бачія, скотника,- ви скандал не закриєте. Завтра, для піару зі Львова Свобода приїзжає. Тим більше кількість замів у Ледиди вище норми, хуже вже не буде. Не дай Бог як умре не циганин.

для Садварі 2013-04-21 / 11:52:58
Юра, ти був нормальний пацан. Але ти вічно мусиш у якесь гівно вступити, типиркась у партію Рыгіонів вступив. То треби ти було таку ганьбу на старі дні? Типирка відмазуй главних контрабасів області, а сам із голов гузицьов оп"яться залишишся. Та хоть було ся не пачкати, дітей не позороти.

Добрий пастор 2013-04-21 / 09:59:01
пане Петруня прокуратура коли засадить в СІЗО Свища, Садварія, ЧобоПийтера , і Гулянича??? Народ чекає і Корови тоже ті шо подохли уд них паскуд!! Всі ЗМІ в Угорщині уже трублять і ЄВРОСОЮЗІ про падаль скота а наш Ветеринах Колядник бреше шо 17 коров бодайби Осліп Сомар недороблений

Знающий 2013-04-21 / 07:32:04
Якби у нас прокуратута була нормалтна і там працювали добросовісні люди а не ті що Нагірних випускає вбивць то ще позавчора вона мала порушити карну справу і заарештувати Чобо Пийтера і Свища а не КОНТРОЛЮВАТИ хід справи!! Піз загрозою життя Закарпатців бо це хвороба що вбила тварин а не голодяк у 1933 році Коровячий голодомор придумала. Влада черговий

мадьяр 2 2013-04-20 / 22:43:55
думаю праблема бальшая может бить кажеться они подихали от Сказа Коровячего а ета Карантин всей области,и Туристического сезона в Берегсазе на Термалках НЕ БУДЕТ ВООБЩЕ всьо закривать нада

Знаючий 2013-04-20 / 22:36:11
Не Петруня не поїхав на вадаску ай поїхав в Лумшори мало кустя погріти,а Конюх уже йому дав команду заволокітити всьо по коровам

челядник 2013-04-20 / 22:34:45
панове Прокурори !!Не ганьбіть Державу,шо ви вмієте контролювати окрім грошей????Все буде так само як коли ви нам втирали що Контролюєте мправу НАГІРНОГО,і дали йому втікнути за Кордон!!!!!!А якщо дійсно Коровячий сказ або холера якась ???ТО ЩО??

Юрист 2013-04-20 / 22:10:07
Та особа що дала вказівку провести захоронення великої кількості загиблих тварин не у скотомогильнику й без огляду трупів експертом і недалеко до населеного пункту, уже мала бути в СІЗО. Ганьба читати, така кількість правоохоронців, вроді як безпомічні, або ж отримали вказівку глибоко "не копати". Можна тільки собі уявити, щоб з такими свищами й бігаріями при подібних порушеннях в тій же Угорщині робили. А де Петруня, знову поїхав на вадаску?

читач із Закарпаття 2013-04-20 / 21:50:03
Це надзвичайно подія міжнародного масштабу.Негайно необхідно втручання усіх без винятку правоохоронних органів та спеціалістів-науковців в області ветеринарної медицини.Про такі факти замовчувати неможливо, так як під загрозою може опинитися життя населення краю.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини