У Берегові депутати засудили "Свободу", Держказначейство і бездіяльних правоохоронців

Сьогодні, 12 квітня 2013 року, відбулося засідання 23 сесії Берегівської міської ради VI скликання.

У Берегові депутати засудили "Свободу", Держказначейство і бездіяльних правоохоронців

На сесію з’явилося 27 місцевих депутатів з 36. Також були присутніми як запрошені гості народний депутат Іштван Гайдош, представники прокуратури, міліції, СБУ, обласні депутати.

На початку засідання було оприлюднено звернення депутатів щодо дій з боку ВО «Свобода» у місті Берегово. Зокрема у заяві йдеться наступне (дослівно, як в оригіналі) : «Наше прикордонне місто пишається тим, що представники багатьох національних меншин з давніх часів живуть тут у мирі та злагоді. В історії Берегова ще не було прецеденту, щоб вони ворогували між собою, принижували одне одного. 16 березня 2013 року, коли в основному не місцеві особи від ВО «Свобода» висловлювали радикально національні лозунги та сіяли ворожнечу між народами в нашому місті. Ми, депутати яких місцева громада, уповноважила представляти свої інтереси у місцевому самоврядуванні, не можемо залишити без реакції те, що сталося, повинні засудити будь-які прояви націоналізму.

Вважаємо, що всі мають право висловити власну думку, адже живемо у демократичній державі. Однак, рішуче засуджуємо, коли під прикриттям цього права виступають проти національних меншин, розпалюють міжнаціональний конфлікт! Ми, депутати Берегівської міської ради засуджуємо такі дії».

Цю заяву-звернення підтримали всі присутні місцеві народні обранці. Так само як і заяву до Держказначейства, яке досі блокує бюджетні рахунки за 2012 рік, що не дає можливості розрахуватися за проведені ремонтні роботи у місті з підрядчиками. 

На сесії заслухали звіт Берегівського міжрайонного прокурора Івана Зареви. Зокрема у виступі прозвучала критика в бік правоохоронців, які досі не зуміли розкрити найбільш резонансні злочини у місті, а саме – жорстокі побиття депутата обласної ради, підприємця Чаби Пейтера та депутата міської ради, голови місцевого осередку Партії Регіонів Олександра Лабойка. Відповідно злочинців не виявлено та не покарано. Також досить проблематичною, на думку прокурора,  є стан з заборгованістю по виплаті заробітної плати у Берегові. Зокрема найбільшими боржниками є Берегівській радіозавод («Флекстронікс») та УСБ «Закарпаття» (генеральний директор В.Годинка). Обидва припинили свою діяльність. Потужності першого перенесено до Мукачева, а на термальному басейні та  спорткомплексі нині господарює інше підприємство.

Депутати міської ради також одноголосно проголосували, аби до 12 червня 2013 року у Берегові відбулося громадське обговорення щодо встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку. Монумент планують встановити за рахунок спонсорських коштів по вулиці Шевченка, біля ЗОШ №5.

12 квітня 2013р.

Теги: Берегово, Свобода, сесія, Держказначейство

Коментарі

Заклятий Мадяр 2013-04-17 / 11:31:35
Ось я вийшов на керівництво ВО "Свободи" щоб самостійно дізнатися, що в ній коєтсь, як то кажуть із середини, а стало приводом моє захоплення ними після того,як тут "перекручується" мирного пікетування будівлі сепаратистів Йббіків в Нас в Берегово, і повірте оці закиди про (неуків і решта) ой як Ви помиляєтесь, у них все продумано на 3 кроки вперед, а Йббикам я б поспівчував не довго їм залишилось((( тим більше по місту ходять позитивні вислови на адресу Свободи, ситуація кардинально міняється у їхню сторону)))

василь 2013-04-14 / 00:59:40
Слов’янин 2013-04-14 / 00:40:02

Багато чого існує, багато чого розвивається. "Свобода" є жива партія, має свої недопрацювання, робить помилки, ляпи, є свої "неуки", "провок4атори"... Свобода очищається, шліфується в процесі політичної діяльності. Приходять нові люди... Але процес пішов незворотній - майбутнє України тісно пов"язане з ВО "Свобода".

999 2013-04-14 / 00:42:27
Панству,що несе слухбу біля антисвободівськоі тумбочки-ставте індекс поруч з ніком-економія часу для людей.

Слов’янин 2013-04-14 / 00:40:02
Для "Василя". Слава Богу, що берегівчани ні під що не кидалися. Цікаво, в понятійному апараті ВО "Свобода" існують такі терміни як ФРС, незалежна національна валюта, національна самодостатність, мистецтво формування національних кадрів, незалежних від ПР, "Батьківщини" та інших піндосів?

василь 2013-04-14 / 00:29:41
Та ні, шановний, якраз за те. Ті, що під танки кидалися, дали нащадків, які розбудовують свої країни, а в нас нащадки колгоспників, кагебістів, комсомольців та свинопасів "розбудовують". От і маємо те що маємо.

Правда 2013-04-14 / 00:21:29
та Чехія і Мадярщина не зате стали що кидалися під танки а за то що поважали себе й інших не роспродали всю державу вбили корупцію і не плодили олігархів!

василь 2013-04-14 / 00:14:27
Фактом є те, що чехи в 1968-му під танки кидались, щоб сьогоднішня Чехія була, мадяри - в 56-му, прибалти - в 90-х, а ми(ви) перегноєм по всіх країнах. Задовбав вже.

Правда 2013-04-14 / 00:09:08
До василя.....працюють ті ко встиг раніше оформитися перед кризою але зараз новічкам у цій справі нема шансу дівітся Чехію там зараз хто працюе з візою того зїдають усіляки налого та служби !Візу робочу нереально отримати майже нікуди....Це факт

Чорнота 2013-04-14 / 00:08:28
Вже далеко не весь

василь 2013-04-14 / 00:08:09
Правда, та за всю ПР в Україні 6 млн. голосувало, з них парусоттисяч тільки на Закарпатті.

Правда 2013-04-14 / 00:03:06
Добре скажем так про Російського гаселення 20 мілйонів це увесь схід південь крим!

василь 2013-04-14 / 00:01:12
Слов’янин, ну хоч один факт.

Правда, та мільйони працюють без вашого мадярського паспорта.

василь 2013-04-13 / 23:57:56
А хто каже, що легко. Може й так, як ви кажете.

Щодо росіян: на пострадянському просторі в усіх країнах(в. т. ч. в Росії) кількість росіян в відсотковому відношенні зменшується. В Україні (згідно ваших даних) збільшилася в три рази (згідно останнього перепису їх було 7 млн.). Ото демографія!!! Краща мабуть тільки в Карлових Варах в Чехії

Правда 2013-04-13 / 23:53:37
На заробіти в Європу???Як без Мадярського паспорту нікуди на підеш а ви це хочете заборонити!

Слов’янин 2013-04-13 / 23:52:03
Василю, розберіться з початку із спонсорами окремих керівників Свободи, а потім показуйте свої таблиці. Не вирішивши принципові питання, не має сенсу для таких зовні красивих прожектів... Все одно громадян України не розсварите!

Правда 2013-04-13 / 23:50:19
До Василя...ой все б так легко було б як ви написали.....я думаю що олігархів та їхніх прибичників Міліцію политкиків мож перемогти тільки збройним повстанням народу!

василь 2013-04-13 / 23:44:34
Слов’янин, ну не троль тут з "спонсорами". Цю тему вже навіть ті, що її придумали вже не піднімають.

Правда, ну хто ж тобі де говорить про "анти Російську владу в Україні ", купа країн в світі без свого газу (типу - в нас немає своїх діамантів, хай нами ПАР керує), Криму - вільну економічну зону, на заробітки - в Європу, 20 мілйонів росіян які живуть на Україні все це стерплять - в Прибалтиці ж терплять...

василь 2013-04-13 / 23:36:08
Є дата приватизації. Є методика визначення реальної вартості на ту дату. Є сума "приватизації". Є різниця. Відповідно:
1. Різницю - в бюджет.
2. Недоотримані кошти від можливих прибутків держави- в бюджет.
3. "часні структури" залишаються власниками.(не сидять)
4. Всі довольні

Слов’янин 2013-04-13 / 23:32:09
Як би там не було, більшість берегівчан прихильно ставляться до українців. Ми можемо багато тут говорити, але спонсори, на кшалт Коломойського, все одно не зуміють розсварити українське суспільство