Ледида тисне на Смоланку силовиками, щоб зробити з нього тушку

Інформацію про тиск на відомого нейрохірурга та депутата Закарпатської обласної ради повідомив у соціальній мережі Фейсбук народний депутат Віктор Балога.

Ледида тисне на Смоланку силовиками, щоб зробити з нього тушку

«В Закарпатській обласній раді від Єдиного Центру є депутати з світовим іменем. Це нейрохірург Володимир Смоланка. Людина яка кожен день, з Божою допомогою, робить надскладні операції. І що Ви, пане Президенте, думаєте? Ваш губернатор дає команду силовикам шукати проблеми цій Людині з великої літери. Мета лише одна - щоб перейшов у фракцію Партії регіонів. І Вашого губернатора не турбує - який буде психологічний стан лікаря перед операцією, і який може бути результат для пацієнта після неї. Головне, як він каже силовикам, виконати доручення президента», - каже В.Балога.

«А що сьогодні вирішує ВР, чи, тим більше, обласна рада? Так - майже нічого. Звертаюсь до Вас відкрито і з єдиною метою - щоб Ви зупинили таку «інтелектуальну» практику деяких дикунів-голів адміністрацій іще в деяких регіонах. В державі вистачає проблем і без них», - констатував нардеп.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, раніше правлячій на Закарпатті Партії регіонів політикою батога і пряника вдалося залучити в провладні ряди 5 депутатів облради. 16 листопада, під час засідання 11-ї сесії Закарпатської обласної ради свій вихід з фракції Єдиного Центру формалізували Михайло Ланьо, Юрій Переста, Володимир Суліма, Олександр Яцканич та Валерій Мурга. Натомість, їх так і не прийняли до лав Партії регіонів, розрахувавшись іншим чином. Скажімо, декан стоматологічного факультету УжНУ Юрій Переста отримав посаду проректора УжНУ з науково-педагогічної роботи.

10 квітня 2013р.

Теги: Смоланка, нейрохірург

Коментарі

медик 2013-04-12 / 11:25:11
Медикам не можна переступати клятву Гіпократа. Але дуже скоро кожному керівнику прийдеться відповідати за свої дії, і впершу чергу перед людьми.

Михаил 2013-04-11 / 21:03:32
Пан Ледида залишіть Ви чоловіка в спокої не шукайте собі геморой на одне місце ...партії появляються і зникають ,як планети всесвіту,а люди остаються...І Ви пане Ледида останетесь,но лише ни понятно в якому статусі, так ,що задумайтесь,або пан,або пропав....

виборець 2013-04-11 / 09:33:37

В принципі, «тиснути» О.Ледида може на трьох депутатів-медиків обласної ради від ЄЦ-у.
Крім В.Смоланки, це головний лікар Хустської ЦРЛ В.Роман та генеральний директор обласного клінічного територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» В.Скрип.
За першого В.Балога заступився, а за інших двох? Чи їх вже спіткала «доля» Ю.Перести?

Санітар 2013-04-11 / 07:01:58
Щоб Тебе Конюху ненависний ,ще дуже дуже довго оперував і не раз пан Смоланка

сорри 2013-04-10 / 22:35:27
Та не вступить європеєць Смоланка в партію азіатських розбійників. Будуть тиснути - справді нарвуться на проблеми від громадськості і резонанс на загальноукраїнському і міжнародному рівні.

А взагалі, тиснути на хірурга такого рівня - це ганебно. Але що зробиш, якщо у головному владному кріслі області зараз сидить людина з рівнем мислення конюха?..

ааааа 2013-04-10 / 22:26:42
А насчет Виктора Смоланки - что он теряет? Ну, вступит вынужденно. А после, его же и выгонят, за невыполнение устава партии. Вопрос, скорее, в другом - какой смысл загонять человека в ПР для показателей?

Ну, все помнят ситуацию с СДПУ(о). Силой загоняли кого ни лень. И что? Партия треснула по швам! Точно также, и ПР, если будет действовать аналогично, лопнет, как СДПУ(о).

аааааа 2013-04-10 / 22:22:36
Ситуация очень схожа с разными обществами, организациями. Хорошо. Понабирают членов в свои ряды, а что дальше? Это называется "дутые показатели".

Допустим, силой загонят. Но... Если не выполнять устав партии - выгонят из нее. Это закон всех времен!

Ледиді 2013-04-10 / 21:54:15
Кожній нормальній і адекватній людині властиво робити помилки.Думаю, лікар Смоланка не виняток.Він є інтелігентом,розумною людиною з власною гідністю і зробить висновки для себе,чому спробував піти в політику.Це особисто його був вибір.Неапевно пошкодував,так як його покликання рятувати хворих.І це йому дано від Бога.Професор Смоланка зайвий раз для себе зробив відповідні висновки.
Ось щодо його цькування з боку губернатора, то у Ледиди черговий напад страху перед босами ПР.Він є неадекватною людиною, тому Смоланка сприймає це як нормальний стан губернатора.
І наостанок, якщо треба буде, то на захист лікаря піднімуться не лише усі ті,кого врятував цей нейрохірург, але і уся здорова і адекватно мисляча громада краю і тоді губернатору буде непереливки.Повірте це дуже серйозно!Нема нічого страшнішого некерованого натовпу і людського гніву.

Павло 2013-04-10 / 21:18:06


Флуд. Ви тему бачите? Коментар идалено. Адмін


Юрій Михайлович 2013-04-10 / 19:39:11
Антал працює з УДАРом- ну це просто смішно! УДАР немає ніякого впливу на Закарпатті і вигоди Анталу НЕМА!
Ледида ніколи такого не робив би з Смоланкою, це вже просто вигадки Балоги. А я б сказав більшості БАЛОГА почав втрачати владу на ЗАКАРПАТТІ і все що в нього є це фейсбук через який він просто психує!

володимир 2013-04-10 / 19:33:04
вполне согласен с патриотом!

??? 2013-04-10 / 19:27:57
Аня, таким як ти притулок в Жаливи :-))

депутат 2013-04-10 / 19:26:29
Ледидові треба давити Антала бо він уже прцює з УДАРом

Аня 2013-04-10 / 19:19:51
Молодець Ледида! Хай напрвляє їм мозги , хто б вони не були , раз не мають своєї думки, а дивляться у рот Балогам і виконують команду фас.Хіба народні обранці ішли депутати захищати та відстоювати інтереси Балогів, чи як пишеться в загальних положеннях обласної ради (настольної книги депутатів), що вони мають захищати інтереси громад.Чому депутат не може голосувати так як думає , а тільки так як йому диктуютьЄЦуни.

??? 2013-04-10 / 19:02:16
думаю, смоланка розбереться без смолавих, треба йому політика, чи ні.
хіба в політиці мають бути одні паскуди - ледиди, бушки, блюки іт.д.?

Микола 2013-04-10 / 18:46:18
Кожен має займатись своїми справами, Смоланка дійсно хороший нейрохірург, і нефіг йому було йти в політику! Тим більше до ЄЦунів!

українець 2013-04-10 / 18:14:15
Будемо надіятись, що цим оборотням допомога Смоланки не знадобиться...
...не дай Боже рука дрогне!

Вуйко з Верховини 2013-04-10 / 18:10:15
Думаю рано чи пізно і сам Конюх - Ледида попаде на хірургічний стіл до Смоланки і думаю там все і відбудеться ...,.,,,,,,Падла Ригго Аннальна!!!

Виту 2013-04-10 / 17:52:46
если руководитель не занимается политикой-политика займется им.

Inter 2013-04-10 / 17:20:06