Гандбол. "Карпати" перемогли "Галичанку"

Чемпіонки України ще ближче наблизилися до свого другого титулу. В домашньому поєдинку вони впевнено перемогли свого основного суперника за чемпіонство львівську «Галичанку» 34:22. Розпочавши гру на рівних, ужгородки гарно додали в другій частині гри і впевнено довели справу до перемоги в гарячому західноукраїнському дербі.

Центральний матч в Суперлізі викликав чималий ажіотаж в місті.  «Юність» заповнили вболівальники, деякі прийшлинавіть з прапорами. Що цікаво, львівняки також привезли свою групу підтримки, які викрикували цікаві гасла, підтримуючи свою команду. Одним словом, з гандболу створили справжнє шоу.

"Карпати" вирішили не відкладати справу у довгий ящик в такій важливій грі та забили з першої ж атаки – зробила це Наталя Семаль. Щоправда, «Галичанка», збірниця України, Ірина Стельмах, відразу зрівняла.

Гра була дуже жорстка – вже на 4-тій хвилині арбітр показав дві жовті картки. Обидві команди вдало захищалися, по черзі атакували. На 11-ій хвилині, вдало реалізувавши 2 поспіль семиметрових,  львівянки вийшли вперед. Проте не надовго. Щоправда, відірватися господарі в рахунку не змогли – голкіпер  гостей творив дива і відбив 4 поспіль атаки ужгородок.

Проте під кінець гри наші атаки нарешті почали досягати мети. За 5 хвилин до кінця першої половини, «Карпати» вели в рахунку 2 голи, а завдяки 2 класним

сейвам нашої Юдіт Балог та вдалим швидким голам у відповідь Малюченко та Лєбєдєвої, "Карпати" пішли у відрив у 3 голи. Плюс – нарешті заграв ужгородський правий край. Завдяки цьому господарі пішли відпочивати з комфортними «+3».

В другому таймі шалений темп гри продовжився. Господарі зуміли зберегти паритет, ба більше – семиметровий Тарасової та постріл Цибуленко зробив рахунок ще більш комфортним - +5. Далі гар пішла за принципом: «Карпати» помиляться  в атаці,проте надійно захищаються. До середини тайму господарі ще двічі зуміли знайти  прогалини у захисті суперника, не пропустивши, а на 15 та 16-ій хвилині Цибуленко двічі вдало використала  семиметрові. Гості відставали вже на 9 голів. Враховуючи ще й блискучу гру Балог, яка відмінно замінила у грі Гайович, львівянкам стало дуже  сутужно. Навіть їхні вболівальники затихли.

Чемпіонки України в останні 10 хвилин вміло тримали гру. Гості боролися до останнього, проте  атакам втомлених Смбатян та Стельмах не  вистачало гостроти, а Балог  знову спіймала кураж.

Фінальний свисток зафіксував перемогу господарів з рахунком 34:22, що дозволило «Карпати» ще більш голосніше заявити про наміри захистити титул чемпіона.

«Карпати»: Балог, Гайович, Уманець (1), Шолковська (1), Шваб, Семаль (4), Кільч, Тарасова (4), Лєбєдєва (3), Петровська (5), Туркало, Малюченко (5), Воронова (2), Лезінська (1), Цибуленко (8).

«Галичанка»:Чорна, Гілязетдінова, Савчіна, Косміна (1), Воловник (1), Баранович (1),  Біла (3), Парандій (1), Бережна, Смолінг (1), Сабова (1), Стельмах (10), Сідлецька (1), Новікова, Смбатян (2), Давидчак.