Кабмін ліквідував управління сина мера Ужгорода

Постановою від 13 березня 2013 року № 159 Кабінет міністрів України ліквідував держуправління охорони навколишнього природного середовища в областях, містах Києві та Севастополі.

Кабмін ліквідував управління сина мера Ужгорода

Постанова передбачає, що ці територіальні органи, як юридичні особи публічного права, будуть продовжувати виконання своїх повноважень до 17 травня 2013 року.

У переліку ліквідованих управлінь є і Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, що його очолює син міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова Андрій.

Постанова набула чинності 21 березня.

 

24 березня 2013р.

Теги: Погорєлов, ліквідація

Коментарі

анфиса 2013-05-14 / 19:56:01
безумно любопытно, чем же этот сыночек займется, или иное управление или иная не менее важная должность.На мэрство наврядли он пройдет, если будет пытаться, то это конечно будет просто класс!

вася 2013-03-25 / 18:15:18


БОНДИ.ЭАВТРА ДЛЯ ТАКИХ ******** ЯК ТИ МІНІСТР ЕКОЛОГІІ РОЗПОВІСТЬ В ОДА ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ ДЕРЖУПРАВЛІНЬ.

А без хамства ніяк? Чи ви хочете, щоби ваші коментарі видалялися? Адмін


Олександр 2013-03-25 / 14:20:16
скоріше всього реорганізація...одне ліквідували завтра створять аналогічне...(

кінотеатр "Ужгород" 2013-03-25 / 10:59:07
Погорєлови люто ненавидять Ужгород та ужгородців, та в догоду своїй недалекій уяві хочуть перетворити Ужгород в барак лагерного типу, а не місто європейського типу, яким Ужгород ще донедавна був. Доказом є понівечений бувший кінотеатр "Ужгород" у самісінькому центрі міста, хто не вірить- може сходити туди- подивитись "кіно"!!!

555 2013-03-25 / 10:53:19
Бог все видит, он с палкой не ходит..., хотя Погорелов-джуниор бедствовать не будет. Дружбаны (Беляков Ю,Чубирко В.,Волошин И.,Касперов О. и ПАПА) пропасть не дадут, тем более, что "командой" идут на выборы 2015. А покончить с этим беспределом смогут прогресивные депутаты горсовета при поддержке как Балоги так и Ледиды!

з святом 8 Березня, Андрію! 2013-03-25 / 09:57:04
Я думаю, після пограбування "Корони", у цієї сімейки (шайки) почались "несладкі времена"

Козич Ярослав 2013-03-25 / 09:47:25
Я, громадянин України мешканець міста Ужгорода який віддав свій голос за підтримку міського голови Віктора Погорєлова, усвідомлюючи свою глибоку помилку та відчуваючи свою відповідальність перед містом за результати його діяльності приношу свої щирі вибачення перед рештою громадян нашого міста, які голосували за підтримку інших більш достойних кандидатів, приношу також свої щирі вибачення перед всіма віруючими в Бога християнами та іудеями, за обрання та підтримку мною кандидата який судячи з статтей та коментарів до них розміщених на сайтах власність на який в Ужгороді пов’язують з родиною Погорєлових сповідує релігію яка не є ні християнською, ні іудейською або не сповідує жодної релігії.
Вважаю, принесення даних вибачень є необхідним оскільки ми стали свідками викриття справжнього та дійсного лиця ім’я якого є легіон.
Правозахисник Козич Ярослав Левкович

для вопрос 2013-03-25 / 09:28:21
Банкрути?При таких можливостях?Майно міста розкрадають а всі мовчать?Так від продажу однієї Корони можна намутити стільки грошей,що вистачить роздати бидлу на виборах для перемоги і ще й залишиться на нову машину.А скільки всього переходить в приватну власність,про що ужгородці дізнаються тільки через декілька років.Тепер,якщо місто отримає додатково 1000 Га землі,то і говорити вже не треба буде ні про що.

вопрос 2013-03-25 / 00:29:16
А шо реально зможуть за 100-200грн. за пасажира закупити Ужгород? Хто зараз їх профінансує, якщо вони-банкрути?

Ужгород 2013-03-24 / 23:46:12
Шо старший шо молодший Погорелов це збиті льотчики.Нема ім майбутнього у владі нашого міста.

спостерігачу 2013-03-24 / 23:09:07
То ти так собі думаєш,а ужгородське бидло за 100-200 гривень і за погорелова пра-пра діда проголосує.Їм пофігу,кого виберуть.

Спостерігач 2013-03-24 / 21:15:01
Погореловим, Ратушнякам і всім їх нащадкам посада мера більше не світить. Достатньо вже вони познущалися з Ужгорода

БОНДИ 2013-03-24 / 20:53:22
постановою кму від 18 05 2013 року
андрій,ти долбо*об )

Радванка 2013-03-24 / 19:48:12
а для чего он столько фоток на Биг мордах в Унгваре наставил на 8 марта?Меро хочет как Пахан его Зечок стать?

ужгородець 2013-03-24 / 19:26:12
Так це вже давно відоммо, що Погорєлов, знаючи, що ще на один строк мерства не проходить, ладить на преємника сина. При мерові-родичу якось спокійніше почуватися "папєрєдніком"... :))

Знаючий 2013-03-24 / 19:20:54
Так-то воно так, але не даром, якогось хрена, з якимось замислом синуля на бігмордах висить. Може замість себе татко планує або ще на якусь серйозну посаду. Щоб династія "звучала".
Але винуваті все-рівно ми - бидлолохторат, бо вибираємо самий непотріб, а потім під різними ніками плачемось на долю.
Співчуття.

До андрія 2013-03-24 / 18:05:08
Та постанова буде тільки 18.05.2013 якщо буде. Та і конкурс ще пройти треба напевно, а охочих на цю посаду перу є...

андрій 2013-03-24 / 17:39:06
постановою кму від 18 05 2013 року будуть створені держуправління екологіі та природних ресурсів відповідно до новоі назви міністерства

Лікар 2013-03-24 / 17:22:54
Ну шо тепер і ти зараза під скорочення попав?
Іди до Вані будеш уровень води в чані контролювати

Ужгородець 2013-03-24 / 17:19:53
За художне оформлення матеріалу 5+

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини