Колесніченко каже, що закарпатські "вуйки" знищують ліси за "драні" гроші

На думку політика, вся Україна відправляє гроші на допомогу Закарпаттю.

Колесніченко каже, що закарпатські "вуйки" знищують ліси за "драні" гроші

 

Повені на території західних областей України відбуваються через дії місцевих жителів.

Про це в ефірі телеканалу ICTV заявив народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

На його думку, в радянський час практично не було новин про те, що десь на Закарпатті сталося підтоплення або повінь, оскільки люди не вирубували безкарно ліс. Колесніченко вважає, що в цьому винні "місцеві вуйки".

"Вся Україна направляє постійно туди всі свої зарплати, а нічого не змінюється. Вони безкарно знищують ліси", - повідомив політик.

Крім того, нардеп додав, що місцеві жителі навіть не збираються переробляти повністю деревину, продаючи продукцію за "якісь драні гроші".

Лівий берег

19 березня 2013р.

Теги: Колесниіченко, повінь, вуйки

Коментарі

Прокурорампісец 2013-03-29 / 22:35:40
І ще додам. Сись жидюк донецький каже що "в радянський час практично не було новин про те, що десь на Закарпатті сталося підтоплення або повінь, оскільки люди не вирубували безкарно ліс". А я би му дав раз у рило, а дале бим го зазвідав, чи много ун чув у радянський час про то як тай коли бахнув Чорнобиль, про вторгнення у Афган і т.д.?Чмочмочмочмочмо!

Прокурорампісец 2013-03-29 / 22:24:37
Ще ні один жид, у тому числі донецко-маскальський, для людей доброго нич не зробив, но зато гаразд поязиканити і поучити других (западенцев), у тому числі коли з того мож мати свуй хосен бо нашто укріпляти та чинити дамби, ліпше ісі гроші їм у Києві украсти. Дороги они уже вчинили на 95%, гроши потратили вагон - оно і видно. Ліс канешно рубают но хто - усякі блатні, що кормлят ментів, прокурорів,налогову таможню і т.д. Що простий чулувік много нарубав хащі на дрова?

читач 2013-03-19 / 15:03:55
Ліс і справді рубають нещадно. І дійсно за цей ліс наш край міг би мати багато благ. А так тільки "драні гроші" і то не в казну Закарпаття, а в той же самий Київ. спочатку треба своїм хвости поприкручувати, а потім і мацкалям Восточним.

Копча 2013-03-19 / 14:25:49
Зерно правди присутнє.

пітьо 2013-03-19 / 13:22:05
Шо ту ся так дуже пірите?колісниченко хоть і пес, айбо правду вповів.пару злодіїв рубають, наживаються на лісови, а остальні їм готові чоботи лизати, аби і їм шось дали вкрасти із хащі.

чекаемо ко одповість 2013-03-19 / 11:35:10
муг би Ледида одповісти свому однопартійцьови,тим більше шо він занімаеся лісом,хоть серйозно Вадіка нико не воспринімае, бо вун сарака, родився через 13 року послі того як його отиць згорів у танкови,сперма прокисла і получився не дуже розумний хлоп

патріот 2013-03-19 / 11:05:23
Негайно треба припинити рубати легені Закарпаття!Якщо це не наші рубають, тоді хто??? Всіх висести на чисту воду!
Якщо тут пишуть ,що донецькі чи київські рубають ліс і самі їздять до нас лікуватися.Скоро не будуть їздити за свіжим карпатським повітрям дихати...Не буде лісу-не буде здорової екології.

Лоци 2013-03-19 / 10:14:02
Доти, док не вибереме з ментовки тиоти кулемети щось ме поздавали і не начнеме так сказать косити

Русин 2013-03-19 / 09:47:20
Сися нагла харя ганьби не має! Пак они влада! Відкати з сього може і увін має. Самі кришуют, крадут, тай гойкают імняй злодія.Люде док сисю паскудь терпіти бдеме?

KJWB 2013-03-19 / 09:43:38
та най би рубали бо і рубати треба, але чогось блін чим дале рубавуть тим дале люде біднівуть. а мало би бути наопак

Вуйко 2013-03-19 / 09:39:43
У Закарпаттю рубпают ліс не "місеві вуйки", а донецькі братани, котрих конюх ту пустив

гуцул 2013-03-19 / 09:32:05
коли цю мерзоту Калісніченка Мерзотника і Зрадника посадять на Палю???

Лоци 2013-03-19 / 08:40:56
Колесніченко хоче бабло і за хащу а не лише за фішки з провокаційними законами. Приколіст. Справді мош би го втопити в Синевирському озері

із Перечина 2013-03-19 / 08:25:07
Ми провбували встановити шлангбаум, але прокуратура відкрила справу. Головне що не тих притягає прокуратур до відповідальності хто ліс розкрадає, а тих хто не дозволяє розкрадати. Все кришується обласними ОБХССниками, з прокуратурою разом.Де тоді був Колєсніченко, коли нас на допити водили? Одна надія на Свободу.

селянин 2013-03-19 / 08:06:33
Згоден із Мішом.Але це правда,що сись дятел говорить.Бо ліси як рубали так і рубають.Де наша влада, чому люди самотужки маю.ть ставати на заваді незаконним вирубкам?.Чому влсть СЛІПА? Де правоохоронці, де прокуратура.Посліпли докус.Гроші їм очі засліпили?.Скоро їх самих повінь затопить.

Мішо 2013-03-19 / 07:06:16
І звідки взявся отой дятел?Абсолютний туман.Якби лишень прийшов до нашого краю,гнида мацкальська...

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
» Всі новини