Ледида освоїв лише 60-70% коштів, виділених на дороги -- Азаров

На Закарпатті освоєно лише 60-70% коштів, виділених області в рамках субвенції на розбудову та утримання мережі доріг комунальної власності. Про це у вступному слові на засіданні Уряду 6 лютого 2013 року повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Ледида освоїв лише 60-70% коштів, виділених на дороги -- Азаров

"У 2012 році було недостатньо виділено субвенції на розбудову та утримання мережі доріг комунальної власності, місцева влада не мобілізувала можливі ресурси, а виділені кошти використовувалися не завжди ефективно, -- сказав М.Азаров. -- Кошти розпорошувались на велику кількість об’єктів. Тому майже ніде не вдалося досягти помітного покращення. А на значній кількості об’єктів роботи взагалі не були завершені.

У повному обсязі субвенція була використана лише у Дніпропетровській області.

На рівні 92-98% – у Донецькій, Кіровоградській, Харківській, Миколаївській та Хмельницькій областях.

Лише на 60-70% – у Одеській, Чернігівській, Закарпатській областях."

"Хіба це робота, я питаю? Якими ж можуть бути дороги, якщо місцеві керівники неспроможні навіть використати ті ресурси, які надає держава? -- заявив керівник уряду. І продовжив: -- Я доручаю Державній фінансовій інспекції прискіпливо проаналізувати використання коштів державного бюджету і місцевих бюджетів на розвиток і утримання дорожнього господарства. Будемо робити принципові висновки, щоб не повторювати помилок і порушень".

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, у липні М.Азаров уже критикував владу Закарпатської області за нездатність освоїти гроші, виділені на ремонт доріг. Тоді Закарпаття освоїло всього 10% від сум, що надійшли.

Також Микола Азаров розкритикував бездіяльність закарпатської влади, що призвела до недавніх підтоплень. "Днями в Ужгороді були підтоплені 42 подвір’я, в Іршавському районі - 10 дворів та 10 гектарів сільгоспугідь, у Мукачівському районі - 3 домогосподарства.

Що ж сталося? Елементарна безгосподарність та недбалість. Дренажні системи і стічна каналізація виявились засміченими та забитими. Я розумію, на будівництво доріг потрібні великі кошти. А тут що потрібно, крім відповідального ставлення до виконання своїх безпосередніх обов’язків?

Недбалість у цій справі очевидно загрожує значними матеріальними збитками", -- констатував М.Азаров.

06 лютого 2013р.

Теги: Азров, дороги, субвенції

Коментарі

!!!! 2013-02-08 / 10:35:25


Хамство. Коментар видалено. Адмін


водій 2013-02-07 / 14:11:44
Особисто підтверджую слова «Хустського П.П» - між Мукачево і Сільцем дороги НЕМА!!! Це НАПРЯМ часів ІІ світової війни!!!
У центрі Хусту - можна знімати фільм «катаклізмів»!
А з Хуста через Довге на Сваляву краще не їхати навіть на джипі!
Після цієї «поїздки» віддав машину на ремонт «підвісок», один диск треба «катати».
Хто відшкодує? Судитися роками?
Однозначно, до Пасхи туди буду їхати лише на маршрутці!

челядник 2013-02-06 / 19:16:15
Ледидівські жополизии тупо намагаються відмити свого патрона. Реблята, а хіба Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Харківська, Миколаївська області знаходяться в іншій державі і працюють з іншим Держказначейством?

Все просто: не знаєш срати - не муч гузицю. Не вмієш керувати - йди на "Золоту гору" працювати конюхом. Бо і сам не робиш, і тягнеш за собою у владу одних бандитів - анталів, ланів, чубирок.

Хустянин 2013-02-06 / 19:08:06
Андрію! Повністю підтримую сказане вами.Крім того подивіться ,шо робиться цього року.Вже другий місяць 2013 року,а грошей в казначействі знову нема.Ледви нашкребли на зарплату, поточні витрати не ппропускають,лише захищені статті,а про минурічну кредиторську заборгованість ні звука.І ще старий маразматик буде квакати про те,що "пакращення" виділено, а тут неможуть його освоїти. Взагалі вважає місцувих керманичів за лохів, і ніхто з них не "дергається" у відповідь,бо буде як у тому анекдоті " я сказав у морг,значить у морг!"

Юрій 2013-02-06 / 18:28:30
Прцюю (обраний) сільським головою четверте скликання. Моїй сільській раді було виділено кошти в сумі 250 тис.грн. для поточного і кап.ремонту вулиць. Поки ми виготовили проектно-кошторисну документацію, поки провели експертизу то коштів не стало, деюре вони були (на папері), а дефакто заблоковані на казначейських рахунках з кінця вересня місяця. Тобто в державному банку живих грошей не б у л о.
Чого пан Азаров не визнає той факт що винувата не місцева влада, а центральна. Під його славним керівництвом ми котимося в прірву. В народі є така приказка,-" До чого тут бик кіть грім теля забив"

Хустський П.П 2013-02-06 / 18:01:18
Шановний Азаров най би приїхав у Хуст ,то він би не лиш розплакався, а й обкакався ,які дороги в місті Хуст. А ще якби АЗАРОВУ! доповіли, що наш мер Кащук , гроші виділені місту поклав у банк під "свої" відсотки ,то його би звідси зразу повезли у Берегово,а Кащука у менську колонію. Треба запросити Азарова у Хуст І "покрашення у нашому місті наступить зразу"
А що Ледида з ОблКру не може провірити де Кащук подів гроші?

Дон Пистон 2013-02-06 / 17:06:30
...изданул?

Василь 2013-02-06 / 16:10:01
Азаров - наша прем'єр-міністра)))))))) див. перший абзац

виборець 2013-02-06 / 15:51:54
Судячи по сталій моді серед «регіоналів» на позашляховики «Range Rover», дороги в «належному» для них стані.

ужгородець 2013-02-06 / 14:08:53
тарасові-Андрієві

х*****му танцюристові яйця мішають. Так і вам з Ледидою. Міняйте народ - втікайте закордон. Пора вже

тарас 2013-02-06 / 14:02:57
Анрію молодець.Точно так було як пишеш.

ужгородець 2013-02-06 / 13:24:18
Андрію, а як Дніпропетровщина змогла освоїти 100% "того, чого не було"? А інші області?
Ви вже, панове закарпатські "регіонали", розберіться якось самі зі своїм "регіональним" урдом, і не ганьбіться перед народом.

Андрій 2013-02-06 / 13:20:49
Краще б прем'єр пояснив , як можна освоїти те ,чого не існує? Вся ця субвенція просто пшик. Мильна бульбашка. На папері можна намалювати все, що завгодно. Як Попандопало: берите, я себе еще нарисую! Ні для кого не секрет, що уже з жовтня 2012 року кошти на капвидатки казначейською службою уже не проводились. Все просто. Під заплановану субвенцію в казні не знайшлося живих грошей. І це не питання керівників місцевих держадміністрацій. Це питання , в першу чергу , до Миколи Яновича і в другу - до міністра фінансів!!! А цей фарс ніщо інше, як перекладання із хворої голови на здорову!!! Ніхто, шановні панове ,працювати в борг не буде. Нічого прощати підрядникам свої борги. Цій державі уже не вірить ніхто. Суть цієї байки такова: Не надо ля-ля!!!

саша 2013-02-06 / 13:09:08
То добре що освоїв 70 відсотків але що за ци гроші купив не каже !Бо зара дороги в такому стані що я не памятаю що колись були в такому жахливому стані це вже не дороги їздити не можливо!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 6
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн