Новим проректором УжНУ призначено "тушку" з ЄЦ

Проректором з науково-педагогічної роботи Ужгородського національного університету призначено доктора медичних наук, професора Юрія Пересту.

Новим проректором УжНУ призначено "тушку" з ЄЦ

Про це повідомляє прес-служба УжНУ.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, у Закарпатській обласній раді створять міжфракційне депутатське об’єднання для депутатів-"тушок". Зокрема, в нього увійдуть депутати, які ще 16 листопада 2012 року, під час засідання 11-ї сесії Закарпатської обласної ради, формалізували свій вихід з фракції "Єдиного Центру".

Практично всі вони займають певні посади, залежні від чинної влади, що її в Закарпатській області представляє Партія регіонів: Олександр Яцканич - начальник Берегівського РВ УМВС України в Закарпатській області, Валерій Мурга - директор Брустурянського держлісгоспу, Юрій Переста - декан стоматологічного факультету Ужгородського національного університету, Володимир Суліма - генеральний директор СП «Д’юті Фрі Трейдінг».

Очолить об’єднання "тушок", як повідомляють джерела, наближені до Партії регіонів,  саме Юрій Переста.

У такий спосіб закарпатські "регіонали" намагаються переламати ситуацію в облраді на свою користь, створивши нову, провладну більшість.

Ректор УжНУ Федір Ващук є членом Партії регіонів.

 

06 лютого 2013р.

Теги: Переста, тушки, облрада

Коментарі

студент 2013-02-15 / 17:03:11
МАШІ .МАШО,МАШО !!! Які БАЛОГИ І , ЯКИЙ ПЕРЕСТА ??? О"єкт у 1991 році був переповнений студентами ,як ВУЛИК , сісти не було де!! ЦЕ БУЛА ЧУДОВА ,ЧУДОВА СТУДЕНСЬКА ЇДАЛЬНЯ!!! ВОНА точно була РЕНТАБЕЛЬНА І ПОТРІБНА!!! Причому тут стоматологія ?? ЩО за метаморфози???

лор 2013-02-08 / 12:06:05
на фоні Ващука Смоланка надяскрава зірка

ввчр 2013-02-08 / 12:00:09
чому проректор не про ф Смоланка

Лаборант 2013-02-08 / 11:20:00


Майте міру. Коментар видалено. Адмін


Споглядач 2013-02-07 / 22:05:49
Балога, напево, саме тому ставить тільки на родину... Хоча такі як Переста й оком не кліпнуть, здадуть й рідну матір. Дивно, як ця людина у свій час втерлася у довіру як у керівництва обласної лікарні, так і згодом й обласної ради та університету. Можливо як хірург він колись й був непоганий фахівець, але як людина - завжди йшов по головах і мав тільки двох ідолів - гроші та влада. Врешті-решт, УжНУ має те, на що заслужив... Нехай далі мовчать і продаються за 200 грн. Тепер доведеться віддавати у рази більше - у нового керівництва апетити відповідні.

Учений 2013-02-07 / 21:19:38
"Новим проректором УжНУ призначено "тушку" з ЄЦ"
Ну ви хлопці молодці. Спочатку понабирали тушок, а потім на них женете. 100% Вся ЄЦ це одна монолітна......ТУШКА.

читач 2013-02-07 / 20:37:07
А що то за Костенко, що керуватиме стоматфакультетом?

Мукачевець 2013-02-07 / 20:15:02
Для ОКСАНИ; він окрім батька і Балоги ще до штого Зрадив свою рідну сестру від якоі забрав дом в МУкачеві піде.....ст і продавйого а рідну сестричку Лані іі фамілія за чоловіком викинув на вулицю а хату отцовську продав і купив собі МЕРса на словайьких номерах паскуда ЗБОЧЕНЕць

цімбор 2013-02-07 / 16:23:56


УВАГА!УВАГА!ВСІМ!ВСІМ!Хто не знає той взнає скоро яку дуже грубу помилку допустив пан Ващук,що призначив конченого афериста,взяточника,кидалу дюрка престу на посаду проректора,а в.о. декана учня дюрка по аферам,хабарництву,тоже кидалу пана Костенка.Ця солодка парочка скоро покаже пану Ващуку де його місце но то вже буде пізно.Вегеш свого часу теж нікого не слухав та поплатився так треба.Це чекає і пана Ващука час скоро прийде всі побачать.Може може пан ректор преси не читає,або новин в інтернеті,хто має телефон пана Ващука хай зателефонує і підскаже ,щоб прочитав коментарі і зробив висновки,що за ******а педресту ще ніхто доброго не написав,це дісно так і є.Балоги де ви диветись ВАС кинув кидало афер кончений на міліони які ВИ йому дали для факультету.ЧОМУ ще не на нарах*****ло.ВИБОРЦІ ВАМ теж цього не пробачать.Зробіть терміново висновки та накажіть*****РА,


Оксана 2013-02-07 / 13:54:50
Зрадив свого батька, зрадив свого вчителя, зрадив свого Балогу-покровителя. Невже таким чином можна пройти життя?
Слизьке, потворне і нахабне... Ващук, ніби-то, розумна людина. Навіщо йому ця бомба сповільненої дії поряд?
ЮП пристосуванець та плазун вищого гатунку. Недаремно виховувся на одній вулиці з 20 родинами євреїв. Взяв від них все найгірше...

ПЕРЕСТА ЮРКО 2013-02-07 / 13:32:49
А я совісті немав і немаву і нигда не буду мати в отлічіє від вас панове!Скажете я ГАНДОН я з радостю скажу ДА Я ГАНДОН лем ШТОПАний БІЛОВ НИТКОЮ а скажете ЮРО ТИ ПІДЕРАСТ я з радостю вплвім ДА Я ЮРА ПЕРЕСТА ПІДЕРАСТ НО І ШО?????А БАБЛО НЕ ПАХНЕ

ВЕГЕШ КОЛЯ 2013-02-07 / 13:21:27
Я не тошо з ПіреСтов Дьюрьом здороватися не буду нигда булше я го укопкаву в товсту Гузицю як увидєу свиню паршиву

виборець 2013-02-07 / 12:37:34
Цікаво, чи будуть і далі депутати обл. ради від ЄЦ-у (особливо І.Балога, М.Вегеш) взагалі вітатись з цими «тушками», не говорячи вже про традиційні «обійми»?
Чи може буде обструкція та блокування карток «міжфракційного депутатського об’єднання », як у ВР України, «тушкам» Табаловим?

Пам’ятається, В.Балога про «тушок» ФЗ колись висловився однозначно: ганьба.

А в рідній для ЄЦ-у обл. раді тепер будуть інші «визначення», заради «плідної» роботи з ПР?

Фантомас 2013-02-07 / 12:06:33
Треба відзначити вдалий заголовок матеріалу, який добре гармонує з фото головного героя репортажу.

Костя 2013-02-07 / 10:46:15
Це просто непорядна людина і цим все пояснюється. Такі випадки мають стати уроком для керівників Єдиного Центру всіх рівнів, необхідно розуміти що робота з кадрами є одним із пріоритетів. І в цьому процесі не повинно бути ніяких приватних інтересів окремих осіб (так як це було в Ужгороді в 2010 році до прикладу)

Станіслав 2013-02-07 / 10:38:47
Як то кажуть: свій до свого по своє... Вони всі (Ващук, Лемак, Офіцинський, Переста, Рошко, Ніколайчук, Палінчак і т.п.) скоро, дуже скоро
будуть шкодувати за цей відрізок свого життя, але вже пізно...

ПОВБИВАВБИ 2013-02-07 / 08:55:58
юрк Перечта прочто є мілким Гавнюком із душонкою песика такси шо жиє під шкафом із короткими ногами! родасть суоро і Ващука бо як видів себе на місці Вегеша Колі так само видить себе на місці Ващука Ректором усіх Вишів Закарпаття!

ВАСЯ 2013-02-07 / 00:08:32
ВАЩУК молодець! Знає як формувати команду проректорів! Набрав в банку пауків-хай гризуться! Один одного стоїть. Володимир СЛИВКА би перевернувся в гробу, якби побачив, хто сьогодні у ректораті керує.

МАША 2013-02-07 / 00:05:06
А що буде робити ПЕРЕСТА коли Балога знову вернеться на вищі орбіти влади. ВЫзьме під руку РОШКА Михайла і будуть знову проситися взяти їх під своє крило! Ні стида ні совісті. БАЛОГИ зробили стоматфакультет. А ЮРА ПЕРЕСТА нагло бреше, што то він сам зробив!

Корчі 2013-02-06 / 23:05:21
Балогови депутати роблять так само як їх криша, недавно був у уряді Януковича, але він рахує, що то так, тіпа пошутив і ідеї помаранчевих не предав і тіпа він з Ющенком не поміг Янику вернутися до влади та посадити Тимошенко. Зато типир як красиво говорить про незаконне засудження Юлії. Цинізм вищої марки. Тому не треба щось більшого чекати від своїх депутатів, а раз на себе треба подивитись.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая