Рейсовий автобус "Київ-Хуст" з пасажирами з’їхав у річку з 8-метрової висоти (ФОТО)

23 січня о 8:55 до оперативно-координаційного центру Територіального управління МНС у Закарпатській області надійшло повідомлення, що на автошляху Долина-Хуст в районі села Березово Хустського району рейсовий двоповерховий автобус марки «Вольво» сполученням Київ-Хуст не впорався з керуванням та з 8-метрової висоти з’їхав у річку Ріка.

Рейсовий автобус "Київ-Хуст" з пасажирами з’їхав у річку з 8-метрової висоти (ФОТО)

За попередніми даними, на момент дорожньо-транспортної пригоди в салоні транспортного засобу знаходилося 6 пасажирів та 2 водія. Четверо пасажирів двома каретами «швидкої допомоги» доправлені до Хустської центральної лікарні. Двоє потерпілих знаходяться у важкому стані, а у двох інших діагностовано політравми середнього ступеня важкості.

На місці події працюють бійці МНС державної пожежно-рятувальної частини № 10 та водолази Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ТУ МНС у Закарпатській області. Рятувальники допомагали у транспортуванні потерпілих до автомобілів «швидкої». А зараз проводять комплекс заходів для подальшого буксирування автобуса на проїжджу частину.

Детальні обставини справи з’ясовуються, – повідомили Закарпаття онлайн в ТУ МНС у Закарпатській області.

23 січня 2013р.

Теги: автобус, річка, Хуст

Коментарі

до читача 2013-01-23 / 14:17:04 2013-01-23 / 15:07:05
Маразм був, «читачу», коли на Хустщині дорослі «дядькі та тітки» за копійки «зважалися» через 30-річних «смолошів», представників заможних кланів!
«Прикол» би був, якби батько ще одному «вундеркінду» з хустського VIP-готелю місце в списку заздалегідь не проплатив!

А постраждалих дійсно шкода, дай їм, Боже, здоров’я, а хустянам розуму.

ден 2013-01-23 / 14:40:27
Це жахливо добре що хоч нема жертв,а шофери як???

читач 2013-01-23 / 14:17:04
деякі вже з розуму посходили від зависті.такі вже пишите маразми про деркача та балогу.лиш їм то в одному місці.

josip 2013-01-23 / 12:54:01
8 січня ми відправляли сина до Львова ,маршрут Тячів-Львів у 6.50.Біле теж купляли в касі,коштував він 100 грн.Приїхала маршрутка Мерседес!!!Без габаритних вогнів,цурава,заляпана болотом.Зранку,в тумані,її майже не було видно.З Хуста до Ізи водій не переставав говорити по мобільному телефоні.На те,що він везе людей,йому було,напевно,наплювати.При тому,що майже кожний день показують в новинах про аварії з рейсовими автобусами.Ми всю дорогу молилися,щоб автобус благополучно доїхав до Львова.Слава Богу,на той раз все обійшлося.
А жалітися?Невідомо кому! Автовокзал у приватній власності,власник робить,що хоче.

Капітан МЧСА Щербей 2013-01-23 / 12:33:07
Ясам утігав сись автобус ланцом з допомогов свого трактора Мітцубіші Джіпа Поджеро і утяг його гев

jak 2013-01-23 / 12:28:31
A ja nie udiwliajus'...
Kak to jechala busom so Lwowa w Uzgorod (normalnyj bus, bilety prodawali w kassie).
Tragedia!!! skripel kak nienormalnyj, tormoza plocho diejstwowali, na boleje krutych dorogach jego nieskolko raz wybrasywalo na wstrecznuju polosu- czudo, czto w eto wremia tam nie bylo drugich maszyn. W polowinie dorogi zakonczilsia benzin, a on nie znal (!!!!) czto wyjechal s poczti pustym bakom; to zdal poka kto-nibud' priweziot.
Smotrela ja wo wremia etoj pojezdki na obocziny dorogi, gdie bylo mnogo krestow i wenkow, i sowsem nie udiwlialas'...
Sobswenno, byla molodaja i naiwnaja (chotia eto bylo wsiego nieskolko let nazad) i nie podumala, czto mozno pozalowatsia i woobszcze sdelat' etoj "firmie" bolszyje problemy.
a stoilo by... nie udiwlius', jesli etot autobus toze imel techniczeskije problemy. Ili "czeloweczeskij faktor'...

УПА-2 2013-01-23 / 12:19:52
"...рейсовий двоповерховий автобус марки «Вольво» сполученням Київ-Хуст не впорався з керуванням..." - "АВТОБУС... НЕ ВПОРАВСЯ З КЕРУВАННЯМ" - ЖЕСТЬ !

+++ 2013-01-23 / 11:54:32
Та просто чудова інформація для тренування петросянства, блін.

до біру 2013-01-23 / 11:26:35 2013-01-23 / 11:35:15
Ні, це була «передача» на Київ за «крісло» голови райдержадміністрації для сина від старого Деркача!

біру 2013-01-23 / 11:26:35