«Підпали автомобілів правоохоронців, побиття суддів, адвокатів, напади на депутатів – це виклик правоохоронній системі» – прокурор Закарпаття

У прокуратурі Закарпатської області відбулась координаційної нарада керівників правоохоронних органів краю

«Підпали автомобілів правоохоронців, побиття суддів, адвокатів, напади на депутатів – це виклик правоохоронній системі» – прокурор Закарпаття

На сьогоднішній координаційній нараді у прокуратурі Закарпатської області йшлося про стан боротьби зі злочинністю, у тому числі з її організованими формами та протидії незаконному гральному бізнесу. У нараді взяли учать керівники правоохоронних органів краю, заступник голови Апеляційного суду Закарпатської області Федір Вотьканич, перший заступник голови облдержадміністрації  Ігор Свищо та голова Закарпатської обласної ради Іван Балога.

Відкриваючи нараду прокурор Закарпаття Анатолій Петруня зазначив, що правоохоронними органами області проведено певну організаційну та практичну роботу на цьому напрямку. Завдяки цьому вдалося викрити 9 організованих злочинних угруповань, з них одну у сфері економіки, одну  – сформовану на етнічній основі та дві – з міжнародними зв’язками.

Відбулося зменшення зареєстрованих злочинів з 6766 до 5722 або -15,4%, (по державі – 6,6%).

Рівень злочинності на 10 тис. населення становить 45,7%, що є один із найменших показників по державі.

Разом з тим, криміногенна ситуація в області залишається напруженою, робота правоохоронних органів потребує суттєвого покращення. Зокрема,  кожен третій злочин залишився не розкритим. Непокоїть і стан справ у сфері земельних відносин та виявлення організованих злочинних груп в органах влади та місцевого самоврядування. Потребує активізації діяльність правоохоронних органів області щодо протидії незаконному гральному бізнесу. Торік, таких злочинів органами внутрішніх справ було виявлено лише 15. 

Позитивом є зменшення кількості хуліганств, шахрайств, втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність тощо Проте, турбує прокуратуру зростання кількості розбійних нападів, зокрема у Виноградівському, Мукачівському, Іршавському, Хустському районах та у м. Ужгороді, а також  грабежів в Іршавському, Міжгірському та Виноградівському районах.

Особливо акцентував увагу присутніх прокурор Закарпаття на проблемі умисного пошкодження майна (особливо автомобілів шляхом підпалу). Фактично кожен такий злочин залишається нерозкритим.

 «Підпали автомобілів правоохоронців, побиття суддів, адвокатів, напади на депутатів – це виклик усій правоохоронній системі краю – звернувся Анатолій Петруня до присутніх, - і ми дамо гідну відповідь цьому.»

Наразі керівниками правоохоронних органів області прийнято рішення вжити ряд додаткових заходів щодо зміцнення законності та правопорядку в області, заплановано ряд спільних узгоджених дій, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

22 січня 2013р.

Теги: прокурор, злочинність, криміногенний, Петруня

Коментарі

Пикр 2013-01-23 / 22:51:34
самые отвратительные преступления перед обществом:распространение наркотиков, проституция, азартные игры, организованная преступность- всё это давно возглавлено прокурорами. Главный прокурор области убил человека и избежал ответственности. Его замы крышуют все, что только можно. В нашей стране самые опасные преступники сидят в роскошных кабинетах прокуратуры. Опасны тем, что к томуже обличены властью.Почему такое стало возможным? Потому что главный преступник управляет страной. Валим, господа из этой страны!!!! Пусть подавятся своим богатством и захлебнутся в слезах наших матерей.

кіса 2013-01-23 / 22:49:50
до гуцула;біда що зародки уже давно не зародки

Ужгородка 2013-01-23 / 09:46:46
Не мешало бы управленческо-бандитским структурам области задуматься и проанализировать ситуацию, когда уже не осталось людей, кто бы не проклинал и уважал их. У каждого человека есть повод презирать и ненавидеть их, эта ситуация, как снежный ком нарастает. Реально терпение у людей заканчиваеться. Настоящий беспредел ! Только, в отличии от 90-х годов, сейчас беспредельщики в погонах, с депут. значками и в чиновничьих креслах. ВЫ НЕ БОИТЕСЬ ?

Ужгородець 2013-01-23 / 08:34:36
Да, зміст коментарів здається крик душі і відверет серйозне попередження про те, що суспілство починає самотужки діяти проти головних злочинців - організованих сімейно-кумовських злочинних угрупувань (навіть не корупціонерів, а відвертих злочинців) в системі правоохронних органів, прокуратури, суду та органів влади...
Якщо процес самооборони набере широких маштабів, його негативні наслідки, навіть важко передбачити...

Василь 2013-01-22 / 23:54:56
А шо? Хіба не свинство шо народ оголосив війну знахабнілій системі і не дає "чесним" прокурорам жирувати на цьому світі?

Андрій 2013-01-22 / 23:49:54
Про яке виявлення організованих злочинних груп в органах влади та місцевого самоврядування булькнув прокурор? Чи не прокуратура разом з усією правоохоронною системою є організованою злочинною групою у цій державі.Чи може гральний бізнес є голкою в стозі сіна? Чи може тонель на Словаки діяв без відома силовиків? А чи не народ часом бореться шляхом підпалів проти цієї злочинної компанії?Прокуратура робить вигляд , що бореться невідомо з чим, а народ махає головою наче вірить у ці казки. От так і живемо наче у казці. Не життя, а казка!!!

Василь 2013-01-22 / 23:36:20
Народ клоуна послухав і подумав своє.

до ужгород 2013-01-22 / 20:57:06
Волошину заважає прокурор області в його аферах,прокуратура не дає,наприклад,вкрасти Корону.Тому він разом зі своїм голубом займаються таким.Іван взагалі вже нічого не боїться,то поганий знак.Буде таким і далі займатись - точно посадять,той має за що відповідати,а ті,під кого копає і постараються йому у вириту яму згреміти.Антикорупція.Сміхи та й годі.

Копча 2013-01-22 / 20:41:38
Підпали автомобілів правоохоронців, побиття суддів, адвокатів, напади на депутатів - ці спонтанні дії є поки що попередженням корумпованій "правоохоронній системі". От коли почнуться масові самосуди з убивствами корумпованих міліціонерів прокурорів сбушників суддів та інших кровососів паразитуючих на тілі народу от це і буде викликом даним корупціонерам.

смішно 2013-01-22 / 20:21:51
Це виклик бандитському режиму прокурорів, суддів і ментів. Вони ссуть Вашу кров доброчесні громадяни України. А Ви, раби, не маєте права і пікнути.

Андрій 2013-01-22 / 20:18:57
Цитата: "...виявлення організованих злочинних груп в органах влади та місцевого самоврядування..."

Все! скоро "партійні чистки" почнуться як 20-30роках. Готові? )))

гуцул 2013-01-22 / 20:06:39
правильно мав сказати так, що це виклик бандитській системі, який треба придушити в зародку!!!

Читач 2013-01-22 / 20:02:36
Підпали автомобілів правоохоронців, побиття суддів, адвокатів, напади на депутатів – це реакція народу на беззаконні дії та коррупцію!!!

ужгород 2013-01-22 / 19:18:22
А ужгородський депутат Іван Волошин - колишній браток, а нині просто аферист, який шантажує прокурора Ужгорода компроментуючим відео, знятим в своєму "Унгварському", а обласного прокурора - аварією кількарічної давності, то не виклик?

4348 2013-01-22 / 19:13:34
І знову злочини в процентах рахують. Так якби ми не знали, як відмовляють у реєстрації злочинів чи як 102 телефон мовчить.

7492 2013-01-22 / 19:12:18
Чим корумпованіша система тим більше буде підпалів. Звідки в правоохоронців і суддів такі машини? На зарплату купили? Сіх тай годі. Народ ненавидить вас кляті корупціонери!

Віт 2013-01-22 / 19:10:54
Не в тому напрямку працюєте... За те і підпали, і побиття. "Міліціонер", або ще гірше "прокурор" - напряму асоціюється зі словами нелюд, бандит та розбійник. І це заслужено.

НОВИНИ: Кримінал

19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу