«Рятувальника» Щербея оперативно призначили керувати ліквідованою структурою

У четвер, 27 грудня, в малому залі Закарпатської ОДА генерал-майор служби цивільного захисту МНС України Василь Стоєцький представив колективу нового керівника Територіального управління МНС у Закарпатській області – Мирослава Щербея. В офіційному представленні взяли участь голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, його новопризначений перший затупник Ігор Свищо, перший заступник голови облради Володимир Закурений.

«Рятувальника» Щербея оперативно призначили керувати ліквідованою структурою

Поряд з приміщенням, де відбувалася презентація, було накрито столи для фуршету. Однак «губернатор», мабуть пам’ятаючи публічний конфуз з відрізанням краватки на святкуванні Дня міліції, в різких тонах «зарубав» святкування, після чого напої та страви перевезли в інше місце.

Призначення та представлення старого-нового очільника ТУ МНС в Закарпатській області відбулося поспіхом і в досить  дивний спосіб -  за умов, коли ще не було формально задоволено рапорт про відставку його попередника Антона Зелінського.

Крім того, М.Щербея призначили на фактично неіснуючу посаду: як відомо, відповідно до указів Президента України Віктора Януковича створено нову структуру уряду, відповідно до якої Міністерство надзвичайних ситуацій ліквідовано, а замість нього створено Державну службу з надзвичайних ситуацій, підпорядковану Міністерству оборони України. А отже, формально призначати М.Щербея мав би чинний міністр оборони Павло Лебєдєв.

27 грудня 2012р.

Теги: Щербей, Зелінський

Коментарі

БОДЬКА ПЕсик Гав ГАВ Мирковий 2013-01-08 / 23:05:37
Мирко главний Фивник МЧСА каже шо не йти??А чом раньше писав коли бив "Лисий" фивником шо кеть ун ся верне то буде всьо ГЕВ???чом типирка пуджае нас вшитких неходити на гори?

Дюрьо Лебедев 2013-01-06 / 20:51:45
у мене найбулше Бабла тому я точно шо буду назад Царьовати в МЧСОВИ а НЕ Мирко.

бодак вовка генерал 2013-01-03 / 23:07:18
да кавильове крісло буде у мене в кабінетови ,а Мирко пуйде пасти барани в воловець

Ержа з Баранинець 2013-01-03 / 20:46:32
а Кавильове Крисло де типирка у Ильковича чи в клозетови мирково?

Дурний Гасич 2013-01-03 / 20:40:35
Наш ОПо капітан цивільного Захисту Щербей Мирослав Василович уже робить ремонти в себе в Кабинетови,сказав шо прийшов ож Царьовати в МЧС на Болгарську доки буде Світ стояти,НАЗАВЖДи,помале уганять уттить Балогових Ментів,уже угнав "Лисого2,Гецянина утправив у Отпуск і "Допобачення" Дідови Генералови-Бджолярови,потім Укопкать Левкулича,Гичку,і кониць Балогану в МЧСОВИ!!!Всі учимися наза Бухати,уже за тиждень дві Корпоративки нараз були прямо в конференцзалі у нас,упили мало з Фивником,поригали мало,і гев.!!!!Мирко сидить в Бодіка- Дуріка в кабінетови,а тот сомар сидить в клозетови і чекать доки го узвать Мирко.Так і живиме потрохи вшитко налажуєся назад,уже мало і співавуть вечерами,і бухло носять кожен час,все як Било колись,Кажуть шо і Бодак Вовочка ся вертать назад,опять Пити будеме до Усрачки!!!!

Вася 2013-01-03 / 18:59:15
А то Ч м о,АО 2002 АО,ще робить,шось би спало, хавкать,бик, жени Славік ту банду.злодійську.

верховинець 2013-01-01 / 20:19:59
Щербей є ганьбою Воловеччини,його імям дітей Пужавуть на Верховині,разом з Брательником ігорем кончені тварюки,насилують дівчат по пяні,бють старих дідів,одним словом покидьки конкретні.То шо його назначили назад на МЧс то Ляпас всій владі Данецьких-Бандюковичів,і Це Їх справжнє обличчя,-Щербей.Видко що сра..у файно вилизує у "конюха" з Золотої Гори"і тому в кайф мати такого коло себе ПУЦЕРА.

Микола 2012-12-28 / 19:16:13
Новоспечений "главний гасич" (собутильник по сумісництву) цімбор з "конюхом", лиже дупу і масажірує простату конюха, от і треба віддячити такому файному проктологу Мирку Щербею - посадою главного надзвиЧАЙНИКА. Пяниця керує, пофіг що міністерство реорганізовується і посади такої вже немає.

Петро 2012-12-28 / 18:02:25
Три дятли (коментар до фото)

верховинець 2012-12-28 / 04:02:08
Славік - МУРЧИК. З кидалово "медведя", "різака", "балогана" скоро получить орден із закрутков на чолі...

ЛаЛа 2012-12-28 / 03:47:48
Призначили конченого ідіота, неноромального дибіла і ублюдка! Лівого шнурка правого тапанка бандитської бригади. Що увін дибіл розуміє у пожарній роботі? Хіба що лизати С...у

misha slava 2012-12-28 / 01:32:08


Ото ти новина! Тепер буде пробовати свого цімбору Гасинця ігора витягнути з гівна . Не рекомендую !!! За ті гроші що ігор в нас взяв /4000 $ / і нічого не зробив, я клянуся перед собою, що ті руки, що гроші в нас вкрали будуть вкорочені на добрих півметра. Ми тут тяжко працюємо аби селюкови гасинцьови так просто то пройшло. За 1000$ го від****ять , за 2000 $ руки- ноги поламлють, а за 5000 убють собаку. Готуйся ігорку до найгіршого!! Зїв я його з роботи- зживу гада зі світу. Завтра першим ділом піду до чорного шамана з Джамейки, аби му пару голок в портрет встромив /знайшов його на однокласниках/ найся почуває хворим. Будь готовим ігорчику ти мій , чекай привіт з Америки!!


Микола 2012-12-27 / 22:39:18
Но, нарешті вже призначили головного надзвиЧАЙНИКА Щербея Мирка, дочекався бідолага. Бо я вже думав що в Мирка печінка не видержить, переживав докі ся відсудить і поверне в МЧС.

Перечинець 2012-12-27 / 19:51:39
Якого 1913 року, що то прикол?

ОБС 2012-12-27 / 19:50:49
В січні 1913 року планується ротація в Перечинській РДА. Головою РДА буде призначено Лабича М.І. Теперішній голова РДА Готько А.А. обласне управління сільського господарства. Заступником голови Перечинської РДА буде призначено Погоріляка І.М.

МОРДА 2012-12-27 / 18:08:46
А морди....перепрошую - обличчя. але то ще питання

НОВИНИ: Політика

14:39
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая