Ужгородська міська рада при продажі "Корони" не оцінила одну з будівель – прокуратура

Прокуратурою встановлено, що керівництво Ужгородської міської ради при продажу «Корони» не оцінило одну з будівель площею понад 1000 м.кв - проводиться досудове розслідування

Ужгородська міська рада при продажі "Корони" не оцінила одну з будівель – прокуратура

В ході судового розгляду в господарському суді Закарпатської області прокуратурою вивчено матеріали приватизації, так званого комплексу «Коруна» за адресою м. Ужгород, пл.Театральна, в т.ч. і матеріали проведеної оцінки приватизованого майна.

Прокуратурою міста Ужгорода встановлено, що Департаментом міського господарства Ужгородської міської ради при продажу «Корони» не було оцінено одну з її будівель площею понад 1000 м.кв.

Зокрема, в оголошенні на проведення конкурсу із відбору суб’єктів оціночної діяльності, була вказана площа об’єкта («Корони») - 3882 кв.м, а згідно висновку про вартість оцінюваного майна, виконаного ПП «Консалтингова фірма «Кіпріда», об’єктом оцінки є будівлі «Корони» площею 2854,3 м.кв..(різниця в площі понад 1000 кв.м). Проте, директор Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, всупереч вимогам Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», затвердив висновок про вартість Корони без відповідної оцінки вартості однієї з будівель комплексу площею понад 1000 м.кв., при цьому продаж об’єкта відбувався вцілому.

За фактом порушення процедури приватизації вказаного об’єкту нерухомості, прокуратурою міста Ужгорода проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень - карається обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також, на підтвердження вказаних обставин Закарпатським регіональним відділенням ФДМ України надано методологічні роз’яснення, які приєднані до матеріалів справи.

Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

27 грудня 2012р.

Теги: Корона, міська рада, продаж, будівля, Ужгород

Коментарі

drug 2014-03-05 / 13:18:49
Надо менять всех все прогнили ...нужны совсем новые фигуры....а Ец вообще запретить на територии украины...вставай народ а то опять разведут....нельзя отдать волошину Корону...открыть криминальные дела по короне...

Рпп 2013-01-11 / 09:00:17
Деньги для судей, которые щедро сулит Иванко- как раз та сумма которая должна была попасть в бюджет. Он вешает лапшу Алферову и пытается прикарманить большой куш. Но проблеммы, которые ему создают Бедь с Маерчиком, стоят денег и он останется с носом.
А львовскую аппеляцию ему порешает Ващилин, держась за мамочкину юбку. Так было и с Оксаной Ремецки... Она классная тетка, но Ващилина сверху.
Продажеая ситуациЯ- раньше Ващилина решала Бедю суды об отмене повышения аренды, а сейчас Волошину и Касперову простят 1000 метров прощади. Типа слона то я и не заметил.

9423 2012-12-29 / 17:01:29
Скоро "відповідальній особі" Касперову доведеться ще договір по водоканалу підписати.
То погорелов цапа відбувайла хорошого найшов. Тепер ясно нащо він його з Києва привіз, напевно в міській прокуратурі розказує казки шо то Києвський кум сина Богатирьової, а там казки слухали, слухали та й справу порушили

стоматолог 2012-12-29 / 16:33:02


Петруня - ні риба, ні м*ясо. Сидить собі в своєму кримінально-прокурорському лайні, бере тихо взятки, його клерки пишуть плоскуваті відписки, ****** з прес-служби штампує бравурні статейки та істерично назвонює редакторам, щоб видаляли компромат по прокуратурі і коменти про неї. А ми терпимо вець цей непотріб і замість того щоб мітлою гнати бандитів при владі, пишемо коменти і скрипимо зубами.


Влад 2012-12-28 / 11:21:16
До зустрічі Вікуся! Хай щастить у Новому Році!

безпартійний 2012-12-28 / 10:03:10
до «Ігора» 2012-12-28 / 09:45:56

Зрозуміло. Вибачте, Інна Іванівно і Ко, в котре помилився. Шкода, що самостійно не можу видалити свою переписку з вами. Зрозуміло, що повівся, як останній дітвак. Ніяк не можу звикнути до «переваг» Інтернету. Щасти, красуні!

Ігор 2012-12-28 / 09:45:56
Рибонька ти моя.

безпартійний 2012-12-28 / 09:33:42
Ігоре, синку, готовий з тобою зустрітися особисто. Ти будеш неприємно вражений, бо обрав явно не ту вагову категорію. Лише скажи, де і коли. Але це буде боляче, по-справжньому, по-чоловічому.
Дитино, повір, що це не біля «компа» на батьківських харчах по ночам «балаболити»!

Ігор 2012-12-28 / 09:14:06
Я так розумію, що нема кому тебе нормально... А Петруня, як людина взагалі то нормальний мужик, компанійський. Просто в обоймі і робить в рамках того режиму, що є.

безпартійний 2012-12-28 / 08:48:47
до «Угородець» 2012-12-28 / 08:33:01

Враховуючи його «досвід» після двох «ходок»… Важкувато буде, хоча…
Але, думаю, у любому випадку більшість «не стимульованих » ужгородців зраділа би третій, хоча б умовній!

Угородець 2012-12-28 / 08:33:01
Ой не так то всьо просто у П-а може статися

безпартійний 2012-12-28 / 08:26:54
до Ігора 2012-12-28 / 05:51:15

На жаль, міська рада – це колективний орган, а мер лише підписує її рішення. І у цьому випадку навіть слідчий суддя, за новим КПК, безсилий.
Також, не забувайте, що у нього є «пожиттєва», в принципі, непогана розівська адвокатеса Д.Геворкян, яка йому зобов’язана всім.
А ось у «зальотного» «вундеркінда» Касперова (до речі, тупого до ужасу, навіть у службовій переписці!) є всі шанси «присісти» за свої «художества» (раз «спригнув», думає, що повезе і надалі!).
Як, до речі, і у інших директорів комунальних підприємств, якщо вони і надалі будуть виконувати усні «вказівки керівництва» без власного хоча би юриста!

Ігор 2012-12-28 / 05:51:15
Якби не корумпована прокуратура то Погорєлов уже б сидів на нарах.

Ужгородець 2012-12-28 / 05:08:36
До речі про область:
Як Погорєлов за допомогою Касперова "деребанить" майно обласної ради
http://www.sribnazemlja.org.ua/news/rezonans/jak-pogorjelov-za-dopomogoju-kasperova-qderebanytq-majno-oblasnoji-rady-7752.html

безпартійний 2012-12-27 / 23:17:18
За такого мера подякуйте в першу чергу депутатам фракції ЄЦ у міській раді та обласним депутатам ЕЦ від Ужгорода, а також більшості теперішніх директорів комунальних підприємств, які активно складали списки «нуждених» та розносили «стимулювання».
Навряд це «чудо» потрібне його теперішнім одно партійцям на наступних виборах, там своїх грошовитих претендентів «пруд гати».
Не забудьте також «досвідчених» членів ДВК від ЄЦ на місцевих виборах в Ужгороді.
Складіть відповідний список і не забудьте його перечитати перед наступними місцевими виборами! «Короля» завжди «грала» «свита»!

ахтунг 2012-12-27 / 21:44:21
Погорелова у відставку!

Ференц 2012-12-27 / 21:03:42
Не міська рада а якийсь сумазброд!!! Заборонили розміщувати рекламу, а самі не виконують те що самі прийняли, тобто розміщують рекламу далі. Тепер 21 ларьок з пивом мають розкласти по місту. Засрав погорєлов місто ужас! Він що не любить своє місто чи як??? З короною на каламутили таке, що й рогатий не розбереться. І куди дивляться всі правоохоронні органи?? Це просто кошмар яка в нас держава та влада! Розбите корито а не держава.

ужгородець 2012-12-27 / 16:11:59
Волошин приєднався під ніком. Звідси і болото в коментах

Влад 2012-12-27 / 15:46:52


Коментар видалено. Адмін


Леквар 2012-12-27 / 14:34:43
Під шумок розбору невдалої афери буде вкрадено в міста щось не менш значуще.Нема розголосу-нема проблеми,а Корона то і так вже невдала спроба.Причому ніхто з посадовців не понесе передбаченної відповідальності.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет