Керівник закарпатських рятувальників написав рапорт про звільнення за власним бажанням

Сьогодні, 24 грудня, о 12:00 в актовому залі Територіального управління МНС у Закарпатській області, що в Ужгороді на вулиці Болгарській, начальник Територіального управління, депутат обласної ради Антон Зелінський провів останню нараду з керівним складом апарату Теруправління МНС.

Керівник закарпатських рятувальників написав рапорт про звільнення за власним бажанням

На цій зустрічі Антон Зелінський подякував всьому особовому складу  за спільну роботу й повідомив про те, що сьогодні ним прийняте рішення і направлено відповідний рапорт про звільнення його з посади начальника ТУ МНС у Закарпатській області за власним бажанням.

«Як людина команди Віктора Івановича Балоги, в зв’язку з призначенням нового керівництва у системі МНС, я не бачу можливості та доцільності моєї подальшої роботи з іншим керівництвом відомства», - наголосив Антон Зелінський.

На завершення зустрічі він побажав усім працівникам служби «101» успіхів у подальшій роботі та подякував за співпрацю, професіоналізм та самовідданість у роботі, - повідомили Закарпаття онлайн в ТУ МНС у Закарпатській області.

24 грудня 2012р.

Теги: Зелінський, звільнення, МНС

Коментарі

фуцон 2013-01-03 / 20:50:05
уже повернувся пан Щербей Вуйку!!В МЧСОВИ Свято,паленка кожен динь як вода лльеться,спивавуть файно на Болгарськуй аж дим йде,шашлики з крумплийом жарють все як колись в добри Часи,не то шо При Лисому било "Сухий Закон"!шо не мож било упити порядному Гасичу!Мирослав типирка все назад Принюс як колисьодним словом Рай в МЧСОВИ!

ввуйко 2012-12-25 / 15:48:43
шо вертаеться алканавт Щербей?

Олена 2012-12-25 / 00:16:07
Красиво пішов. Гідний крок. Думаю, що МНС-ники області ще пошкодують за ним. Сильна особистість, людина слова. А щодо "злопихателів", то покажіть мені хто без гріха... В ті буремні 90-ті всяко-різно бувало, але головне було залишатися людиною і Справжнім Чоловіком. Небагатьох ментів з повагою згадують як колеги, так і "авторитети-бандюгани".

неЄцовець 2012-12-24 / 21:09:47
Реально, що може гарантувати О.Ледида, це своє подання в Адміністрацію Президента по посадам в обл., рай.держ.адміністраціях. Ну, ще позитивну парт. характеристику на члена ПР за посильний «внесок у…», як «сопроводіловку».
Все інше – дійсно «замануха». Багато хто вже на цьому «обламалось».
А насправді, «гриби, шовдирі, вино, і т.д. (особливо і т.д.!)» в руки - і… тільки на Банкову. Оце й є «принципова» відмінність від «папєрєдніков»!
І саме в цьому О.Ледида « і рядом не стояв» порівняно з Віктором Івановичем…

прохожий 2012-12-24 / 20:32:59


Визначіться з ніком і перестаньте тролити. Видалено чотири коментарі одного автора, написані під різними ніками і різними мовами. Адмін


мусорок 2012-12-24 / 20:30:31
в 90-ті роки коли кожен день валили народ пачками Зелінський 20 років провів у найнебезпечнішій службу Україні УБОПі,з 1989 року коли створили першу службу 6-ті отдели,він там був,поки Різак його не зняв,всі його знають як настоящого офіцера,і мені дивно читати ваші коменти про офіцерську честь,дай Бог щоб ще в декількох мужчин шо себе називають офіцерами було стільки честі як у нього!!!до Речі в 2005 році він Луценка Міністра тодішнього МВС послав просто на 3 букви за образу ,і як Мужик пішов з МВД,а не скиглив як чорт випрашуючи посаду.

не ЄЦовець 2012-12-24 / 19:50:39
А.Зелінський - не просто офіцер (пенсіонер). Він ще й діючий обласний депутат (списочник) від ЄЦ. На цю посаду прийшов як політик, так само і пішов. Не «тушка» та й не мечеться, як П.Балога у ВР.
За що заслуговує максимум поваги як людина, на відміну від В.Балоги та Ю.Луценка за часи їх «служби» під ПР.

то е дуже цікаво 2012-12-24 / 19:30:06
не дай бог умре Віктор Іванович,тогди всі за ним?як колись фараону ховали вмісті з жонами і рабами?

Ігор Баран 2012-12-24 / 19:24:19
для "Дивна логіка" - нині не колись. Думаю, ви в курсі, що реалії не співпадають із теоріями. Зараз офіцерами керують цивільні особи і Зелінський просто правильно вчинив.

гасич 2012-12-24 / 16:01:16
правильно синьо-жопи самим треба робити

Дивна логіка 2012-12-24 / 15:47:09
Зазвичай офіцер присягає на вірність Батьківщині та її народу і служить не якійсь команді та її бригадиру.......Принаймі так офіцерів вчили колись...

Гість 2012-12-24 / 14:54:42
Правильно сказав. За те,що ввічливо - респект, а разом з тим, дав зрозуміти всім, де собака зарита.

МНС 2012-12-24 / 14:36:43
Буде рулити знову Щербей.

НОВИНИ: Соціо

17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
» Всі новини