Площу Народну в Ужгороді "благоустроять" за понад 3 млн. грн. з обласного бюджету

Сьогодні на сесії Закарпатської обласної ради прийнято рішення «Про Програму підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарства облдержадміністрації та збереження будинку обласної ради і облдержадміністрації як пам’ятки архітектури на 2013 рік».

Площу Народну в Ужгороді "благоустроять" за понад 3 млн. грн. з обласного бюджету

Загальний обсяг виконання програми становитиме понад 9,5 млн. грн., і третина з цих коштів, а саме 3 млн. 200 тис. грн., буде спрямована на «благоустрій-реконструкцію партеру площі Народної» в Ужгороді. Крім того, заплановано придбання та встановлення системи відеоспостереження адмінбудинку ОДА та обради за 95 тис. грн., капітальний ремонт системи теплопостачання адмінбудинку – за 90 тис. грн. тощо. Фінансування здійснюватиметься коштом обласного бюджету

У ході розгляду відповідного питання прозвучала пропозиція не включати пункт про благоустрій території, яка є власністю міста, для розгляду рішення в цілому. Однак, як зазначив заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Антон Громовий, йдеться про благоустрій і облагородженя площі, «вчора мали місце переговори з містом, немає жодних юридичних перешкод для втілення заходів, передбачених цих пунктом, в життя».

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

21 грудня 2012р.

Теги: площа Народна, благоустрій, програма, сесія, депутати, Ужгород

Коментарі

GONZa 2012-12-22 / 10:25:30
Я дивлюсь династіЯ рівнем культури не далеко пішла від Мене. Я б таким не довіряв реконструкцію - бо може вийти ГУЗИЦЯ...

Архітектор ПАВЛЕЙ 2012-12-21 / 20:24:55
Кому не дає спокою родина Павлеїв?
Правильно було зазначено нижче - це вже не родина, а династія - архітекторів,
яка представляє в нашому краї дві визнані архітектурні школи.
І з цим - любиться це комусь, чи ні - прийдеться рахуватися.
Нормальні люди це чудово розуміють і задоволені цим.
Так само - ВСІ НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ ЗАДОВОЛЕНІ тим, що площа Народна буде РЕКОНСТРУЙОВАНА і ОНОВЛЕНА.
А борзописці, начитані безталанні бездарі та недоучки-неудачники МОЖУТЬ ВКУСИТИСЯ ЗА ГУЗИЦЮ.

небайдужий 2012-12-21 / 18:13:04
Площу Народну мають реконструювати, бо сучасний її вигляд залишає бажати кращого. Як можна тримати це поле у центрі міста. І я не розумію істерію навколо цього, якщо влада хоче зробити це місце комфортним для проведення дозвілля мешканцями Ужгорода, то ми повинні тільки всіляким способом підтримати владу. Або ж вам подобається відпочивати на лавочках на проспекті, де шалено їздять машини, а мати таку чудову зону відпочинку на Народній дехто просто не хоче не бажає заради власних принципів.

За (проти проти) 2012-12-21 / 18:12:40
Павлеи не файта, а династия архитекторов. Интересно, а вы, господин "проти" откуда знаете, что это они? А если серьезно, то хорошо, что дело сдвинулось несмотря на истерики некоторых журналистов. Ледида делает, что может. А у фонтана перед театром есть собственник, который как собака на сене - и сам не гам, и другому не дам. Чтобы не вылезли разные там нюансы...

проти 2012-12-21 / 17:25:57
В передчутті бабла і слави в коментарях анонімно оживилася файта Павлеїв. ))

GONZa 2012-12-21 / 17:16:33
міфічному ужгородцю А ви хто такий ????
Влада не розуміє і не чує що розтрата коштів не прикрасить Ужгород - тоді ця влада ГЛУХА і ДУРНА

ужгородець-GONZa 2012-12-21 / 17:08:13
Хто ви такий, щоб претендувати на врахування вашого смаку та вашої думки? Попередніми коментарями ви продемонстрували відсутність елементарної культури та елементарного смаку.
Підтримую думку Анатолія та необхідність благоустрою площі Народної. Площа має бути для людей - з лавицями та фонтаном.
А голого поля навколо міста вистачае. Це поле не має нічого спільного з благоустроем. Підтримую наміри влади. Тим більше, що й на благоустрій та реконструкцію історичного центру планується витратити в наступному році 70 мільйонів гривень

GONZa 2012-12-21 / 15:28:28
До Анатолія
Окей спробуємо толерантно аргументувати.
Площі Народній реконструкція НЕ ПОТРІБНА! Вона не є занедбаною чи такою що очі відвернути хочеться. Є інші об"єкти в місті які потребують більшої уваги. Замість того щоб закопати гроші в Народну варто б було відрихтувати фонтан біля Драмтеатру і насправді зробити Ужгородцям гарний подарунок.
НЕ РУШАЙТЕ НАРОДНУ
Це виглядає як нав"язлива ідея і відвертий дерибан/відкат

Анатолій 2012-12-21 / 14:31:16
до ??? 2012-12-21 / 14:18:39
Після твоєї яскравої писанини ти ще думаєш, що хтось вірить з людей, що не потрібно відновлювати площу? Як може людина, що так вузько та образливо висловлюється говорити про надання площі естетичного виду. Ось вам і рівень захисників "пасовиська" на Народній.

??? 2012-12-21 / 14:18:39
чи не кретини ???

кидь вже мають гроші, то вже може варта хоч мало подумати ди їх "списати" ???

може сараку ледиду, кидь му сучасна Народна є "пасовисько", привязати обрізаним галстуком-краваткою за хвуст кунський та голов сраков протягнути по пл. Корятовича в центрі Унгвару, де щодня десятки тисяч унгварців по кочкам пересуваються та калюжі обходять ???

чи не варто було б журналістам зробити та розмістити на всіх інфоресурсах фото на тему "унгварська пл. Корятовича в похмурий дождливий день" або ж "раллі матшрутних таксі в центрі Унгвару на пл. Корятовича" ???

чи ти, виблядку ледидо, по пл. Корятовича не пересуваєшся у центрі славного міста Унгвар ???

Анатолій 2012-12-21 / 13:54:55
Попередні коментатори навіть не можуть висловити нормально власну думку, а ще лізуть у реконструкцію площі. Влада правильно робить, що хоче надати європейський вигляд площі, щоб гості міста не дивилися на це поле. А кому не подобається може йти собі далі пасти кози на полях та говорити, що ще шедевр архітектурного стилю.

GONZa 2012-12-21 / 11:52:12
Буратино был тупой. Тупой как дрова! НАЧТО КОНЮХУ газон наладжувати. Вуладив би тийр коло Драмтеатра...

михайло 2012-12-21 / 10:48:20
в цій країні дебілзм то обов’язкова умова для займання керівної посади в державних органах???
нащо реконструювати площу якій нічого не хибить?

НОВИНИ: Соціо

15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
» Всі новини