Балоги та Петьовка за кандидатуру Азарова не голосували

Верховна Рада дала згоду на призначення Миколи Азарова прем’єр-міністром України. За це рішення проголосували 252 народних депутати із 401, зареєстрованого у сесійній залі.

Балоги та Петьовка за кандидатуру Азарова не голосували

Не голосували в повному складі фракції «Батьківщина», «УДАР» та «Свобода». За кандидатуру М.Азарова проголосували 208 народних депутатів із фракції Партії регіонів, 32 – із фракції КПУ та 12 позафракційних. Перед голосуванням лідер фракції КПУ Петро Симоненко заявив, що комуністи підтримають кандидатуру М.Азарова.

Крім закарпатських нардепів від Об'єднаної опозиції та УДАРу, кандидатуру М.Азарова не підтримали також мажоритарники Віктор та Павло Балоги і Василь Петьовка.

13 грудня 2012р.

Теги: Балога, Петьовка, Азаров

Коментарі

виборець з Тячева 2012-12-17 / 10:48:34


Тролінг багатонікового бота. Коментар видалено. Адмін


гуцулу 2012-12-15 / 12:42:24
Подивіться між ким вони стоять.Просто їхні голоси непотрібні були

Косма 2012-12-14 / 21:11:22
А як же Пашка. Він шо не від Єца...

Косма 2012-12-14 / 21:09:55
Добре шо хоч ся змили і не дали свої картки)Хоча час покаже чим вони дихають...

точно не бот! 2012-12-14 / 10:48:53
Серу

Можливо, Ви і праві. Беру цей гріх на себе. Маю надію, що так само зроблять і прихильники Ющенка – Балоги за про... Майдан!

гуцул 2012-12-14 / 02:52:17
Бушко,Блюк-Ланьо,ковач,Гайдош голосували за анти-народний уряд азарова!!!!ЗАПАМЯТАЙТЕ!!

Володя 2012-12-14 / 01:57:00
Донецькі ублюдки і їх жополизи ще не зрозуміли, що це початок їх кінця.Спочатку дістали по шапці коло трибуни, а потом ще й Балога прямо послав їх на...й.Так само як посилав всесильного тоді Медведчука.Мені просто смішно дивитися, як надувають щоки місцеві регіональні пігмеї - ледиди-бушки-блюки, котрих Балога повідмивав від болота і вивів у люди, а вони зараз думають, що вхопили Бога за бороду, бо на донецькі гроші покупували собі мандати.

Сер 2012-12-14 / 00:13:01
точно не бот! 2012-12-13 / 19:44:26

Треба було швидше думати, а тепер вже пізно.

ІВАН 2012-12-13 / 21:30:36
Не удалися надії балог на "золоту карту". Ніхто із малюсінькою карткою не рахується, тим паче не збирається платити. Ні фінансово, ні посадами. Всі основні "гравці" дивляться "зверхньо". Нікому вони "не потрібні", зневажають. "Бабки" затрачені даремно. "Єдиний Центр" ясно що відійде у потойбічний світ - це зрозуміло. Бо, зясувалосяпаче, що у цій ВРУ "правила гри" - абсолютно не ті, що у попередній (на які розраховували). Тож на що гроші, на виборчу кампанію викинули.?... Кароче, трагедія !!!

точно не бот! 2012-12-13 / 19:44:26
Якщо чесно, за «Свободу» я не голосував - були сумніви, щодо їх радикалізму. Які, на жаль, переконали мене, хоча і досі не розвіялися. Але після 2 днів роботи ВР, після їх позиції по Табаловим, однозначно би віддав за них голос. Організовані, молоді, грамотні, інтелектуальні хлопці (особливо сподобався Михалишин)! Які, мені здається, будуть тримати всю опозицію в «тонусі» всю каденцію цієї ВР.

Чого не можу сказати про балог, порошенків, і їм подібних. НІЯКІ в плані публічної політики - майстри «підкилимних» торгів за сферу впливу на місцях. Навіть «провокатор» Ляшко принесе більше користі ДЕРЖАВОТВОРЕННЮ ніж вони!

Хто кращий, хто гірший (Балоги чи Бушко , Ковач, Ланьо з Деркачом) – для мене особисто всі однакові. «Голоси» купували ВСІ! «Прозорого» бізнесу жодний з них не має.

В плані тактики голосування, можливо, Ви і праві, але це все рівно «смердить» домовленістю, корупцією!

На мою думку, краще дочекатись політичної зрілості «Свободи». Не практичніше, але потім не буде ганьба!

антиРиг 2012-12-13 / 18:43:48
Чітко ЗА представників антинародного режиму в парламенті та уряді голосували закарпатці Бушко, Ковач, Гайдош, Ланьо (Блюк) і інші риги. Думаю, пора поговорити про них.

1234 2012-12-13 / 18:38:50
Ой добром ся се не закінчит.Відкрутят комусь голову,відкрутят.

Анатолій 2012-12-13 / 18:33:59
Якщо Балоги з Петьовком були відсутні, то виникає питання - навіщо вони взагалі обиралися народними депутатами? Лише для того, щоб відробити гроші витрачені на парламентські вибори або вони вважають, що таке важливе рішення як обрання прем'єра є не достойними для них? А потім Балога буде говорити, що він не голосував за Азарова так само як і за закон про мови, бо були відсутні на засіданні, а не утримались від голосування!

вован 2012-12-13 / 18:16:40
Про Павлика ( я из лесу вышел и сразу зашел).

123321 2012-12-13 / 17:59:32
Крім закарпатських нардепів від Об'єднаної опозиції та УДАРу, кандидатуру М.Азарова не підтримали також мажоритарники Віктор та Павло Балоги і Василь Петьовка.

Шановний адміністратор
Зайдіть на офіційний сайт ВР
адреса нижче і виправте Брати Балоги та Петьовка були відсутні під час голосування за Азарова

123321 2012-12-13 / 17:53:57
Брати Балога та Петьовка були відсутні при голосуванні за премєр-міністра Азарова

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/golos_rss

Читач 2012-12-13 / 17:46:51
Так, ці "братани" просто змились і не голосували... Мудаки. От Вам і робота. Але це не просто так. У цьому "не голосуванні" для "братанів" є задумки.

Руслан 2012-12-13 / 17:10:31
Рідкісні клоуни.

МѢСТНЫЙ 2012-12-13 / 17:07:29
если быть аццке точным, то Балоги с Петьовкой и "не голосували" и не "утримались", а були "вiдсутнi"...

Свалили подышать свежим киевским воздухом - Киев славится своим целебным воздухом :)

Люк 2012-12-13 / 16:53:15
Це не є синонімом..."утримались" - є така кнопка у них на пульті і вони її натиснули, тому що вони в роздумах перебували і вагалися....а "не голосували" - це означає що вони взагалі ніякої кнопки не нажимали, тобто вони на відріз відмовились голосувати. є три кнопки-три рішення: "за", "проти", "утримуюсь"

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"