Завтра в УжНУ обиратимуть ректора

22 листопада о 12 годині відбудеться засідання Конференції трудового колективу ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Завтра в УжНУ обиратимуть ректора

Порядок денний:

1. Обрання та рекомендація Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України претендента на посаду ректора ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

2. Різне.

Початок реєстрації о 11.30.

Місце проведення: м. Ужгород, вул. Мукачівська, 23 (зала СЦД «Ювентус»).

Нагадаємо, на посаду ректора вузу наразі претендують в.о. ректора, "регіонал" Федір Ващук та нейрохірург, професор, член "Єдиного Центру" Володимир Смоланка.

21 листопада 2012р.

Теги: УжНу, ректор

Коментарі

Босорканя 2012-11-21 / 21:19:31
Табачник написав заяву... Але педальний кінь Сулима залишився! Надіємося, не на довго. Як все політизовано та задовбано, панове! Ващук нерозривно ходить з Ледидендроном. Єдина розумна альтернатива- Смоланка В. За СМОЛАНКУ!!!

Читач до професора 2012-11-21 / 20:57:08
Вже залежав... Де ви були, коли був усатий? Тоді він вам всім хороший був. І викладачам, і студентам. Чого ж тоді мовчали?
А коли його зняли, раптом став поганий... Довів УжНУ до плінтуса...
Хто би не був, прогресу не буда. Далі будуть давати, і далі будуть брати (хто би не був!). Такий менталітет у нас!

беркут 2012-11-21 / 19:04:53
що малята, хочете смоланку? в нашій рознарядці інше прізвище. так що вибачайте.

Від викладачів УжНУ 2012-11-21 / 18:38:33
Дорогі студенти! Наша з вами доля в наших руках - наш вибір - СМОЛАНКА ВОЛОДИМИР !!! Нас не залякають хоч і обіцяють.

Студенти УжНУ 2012-11-21 / 18:32:27
Шановні викладачі та працівники УжНУ, всі,хто причетний до виборів нашого РЕКТОРА! Якщо хочете щоб ми Вас не проклинали - переконливо просимо Вас проголосувати за п. СМОЛАНКУ. Віднесіться з повагою не тільки до п. СМОЛАНКИ В., а і до себе особисто.

МИХАЙЛО 2012-11-21 / 18:25:58
Чому вибори в УЖНУ так естренно? Бо міністр Д. Табачник подав у відставку. Президент може відразу підписати його заяву. А як відомо Табачник з Ващуком- рука руку миє. Йде поголос, що Ващук до нього їздив за ректорством не з порожніми руками. Підношення можуть пропасти, бо хто знає, яким буде новий міністр. А раптом борець з корупцією?

викладач 24 2012-11-21 / 17:18:04
Смоланка і тільки Смоланка!!! Дай Бог йому перемоги!

Оксана 2012-11-21 / 16:50:27
Чи може хтось з юристів оцінити, наскільки дотримана процедура виборів ? Мова йде про період на подання заяв на посау ректора(два тижні, як було, чи все-таки місяць ?), чи це нормально, що вибори відбуваються через три дні після того як кандидати подали заяви ? А де офіційні зустрічі з трудовими колективами, подавати "заявки" на які запрошує комісія УжНУ по організації виборів у повідомленні за 16.11 ? А чому вибори проводяться посеред дня (11.30), коли пари в розпалі, а не в 15.00, як це завжди було в УжНУ ? А хто формуватиме лічильну комісію ? Таких питань море

небайдужий 2012-11-21 / 14:43:03
Шановні, не будьте такими категоричними. Ми ще, не знаємо чи Смоланка буде включений до бюлетеня.Чому нема реакції Смоланки на таку поспішність в проведенні виборів? Чому він не вимагає часу для зустрічей з трудовим колективом? Чому ніде нема його програми? Чому ніхто офіційно не висловлюється в його підтримку? Чому пан Балога не агітує у фейсбуці за достойного кандидата? Таких чому дуже багато. Підтримуючи пана Смоланку, все ж таки, не розумію його дій. А в душі закрадається сумнів, що його в черговий раз використали НАШІ знамениті політики в своїх меркантильних цілях.

юрист 2012-11-21 / 14:37:52
Такої супершвидкості по виборах ректора ще нігде не було.
Порушення за порушенням. І все це прикриває міністерство.

професор 2012-11-21 / 14:33:29
Звертаюсь до колективу УжНУ.
Від Вас залежить подальший розвиток університету.
Встаньте із колін і доведіть свою самостійність заради наступних поколінь!

тоня 2012-11-21 / 14:28:57
чому видаляють коментарі???

... 2012-11-21 / 14:04:06
Беркут буде?

lion 2012-11-21 / 13:16:21
От завтра і буде видно чи трудовий колектив УЖНУ - інтелігенція, чи просто стадо, яке партія може зігнати і нагнути...

Богданка 2012-11-21 / 12:14:52
От завтра і побачимо, чого варта наша вузівська еліта. Хоч і "терзают смутные сомнения", але cподіваємося, що афер від освіти не пройде! Бажаємо професору Смоланці перемоги, бо інакше УжНУ кінець!

Міжгір"я 2012-11-21 / 11:27:40
СМОЛАНКА!!!!!!

+++ 2012-11-21 / 11:23:48
Шо так шіковно?

НОВИНИ: Соціо

15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
20:22
ФОТОФАКТ. До прийдешнього Великодня закарпатський кондитер Штефаньо створив нову велику шоколадну писанку
15:47
/ 1
Через фальшивий обліковий запис Instagram невідомі заблокували фейсбук екологині, що пише про ризики будівництва вітряків у Карпатах
14:15
За минулий тиждень в Ужгороді з'явилися на світ 53 малюків, у Мукачеві – 39
» Всі новини