Водій-утікач, винуватець ДТП у Хусті, знайшовся у берегівській психлікарні

За інформацією Закарпаття онлайн, водій, з вини якого в ДТП загинули мати з дитиною, зараз перебуває Берегівській обласній психіатричній лікарні Закарпатської області.

Водій-утікач, винуватець ДТП у Хусті, знайшовся у берегівській психлікарні

Нагадаємо, сьогодні зранку прес-секретар ДАІ в Закарпатській області Ганна Трофімчук, посилаючись на слідчого, який веде цю справу, повідомила, що водій утік з Хустської райлікарні й розшукувався правоохоронцями.

Однак, за інформацією Закарпаття онлайн, відразу після ДТП водій відмовився від медичної допомоги. Зі слів очевидців аварії, він перебував у стані алкогольного сп’яніння. У міліції розповіли, що на місці трагедії у водія відразу були взяті проби на вміст алкоголю у крові, результати поки не відомі.

Наразі, як стало відомо Закарпаття онлайн, сьогодні водій звернувся до медпрацівників зі скаргами на "психологічний стрес". Зараз він перебуває в Берегівській обласній психіатричній лікарні Закарпатської області.

20 листопада 2012р.

Теги: ДТП, аварія, Хуст, психлікарня, водій

Коментарі

Небайдужий хустянин 2012-12-05 / 20:06:15
10 грудня 2012 року починаючи з 9:30 к.ч. під стінами Апеляційного суду Закарпатської області у м. Ужгород проходитиме акція за справедливе рішення суду у справі трагічного ДТП в м.Хуст, у якому з вини п'яного водія загинули молода жінка з дитиною. Просимо приєднуватися всіх бажаючих. Не будьмо байдужі!!! Наступного разу під колеса цієї людини може потрапити хтось з нас!!! Адреса суду: м. Ужгород, вул, Довженка, 7

Skyfly00 2012-11-24 / 23:39:44
Це дорога і все може трапитися, ніхто не знає, що там трапилось. Його вину ще не було доказано і не треба Бога гнівити зі своїми прокляттями. Це може статися з кожним хто водить машину.

Пет 2012-11-23 / 08:06:22
А хто газову аварійку викликав чи тоді ще психічно здоровий був?

Правда 2012-11-22 / 19:09:39
Даний мужик постыйно сыдв за кермо пяним.Но у нас за грошы рышать всьо,коли у тебе тесть полковник

Роман - глав.врач 2012-11-21 / 23:29:32
"були взяті проби на вміст алкоголю у крові, результати поки не відомі" - до п... це все. Гроші є - аналіз позитивний!!!!!! Хто більше дасть?

доця 2012-11-21 / 23:20:55
Чому ви так. Його вину не доказано. Можливо чоловік і не винний.І хто сказав що Він пяний.

хтось 2012-11-21 / 21:38:23
Може дасть Бог та дійсно здуріе. Він поплатиться за це, то важко чекати, а прийде колись той час і він відповість за своі діла. Чоловіка паскуда лишив без сім'і, людей вже не вернути.
А в хусті все так було, там за гроші матір продадуть. Та в принципі всюди так.
Треба зловити нелюда і наказати.

КОЛЯН 2012-11-21 / 18:39:43
Вставай народе, зривай кайдани, виріж тиранів, катів убивай.

русский 2012-11-21 / 18:19:11
замочить козла на месте!!!

ооо 2012-11-21 / 18:17:31

правда 2012-11-21 / 09:56:19
Чи буде зло наказано?Чи в Україні все за гроші?Як так дали жити і говорити про добробут українців коли правопорушник остаеться безнаказанний,а невинний сидить в тюрмі?За що наша міліція отримує зарплатню?За хабарі,які вони беруть?Ніколи не бьуде щаслива ця людина,яка скоїла цей злочин.Не покарає людина покарає Бог.

сергій 2012-11-20 / 19:54:55
повісити його за ребро і хай сохне як таранка НЕЛЮД

він 2012-11-20 / 19:42:41
сподіваюсь вони видужать і моя однокласниця Яна!

Микола 2012-11-20 / 19:07:17


Слів просто нема, кончений ***** Нагірний, та його повісити за то як мінімум, за смерть людей хоче відмазатись козліна. Мочити треба, і тих врачів, мусорів, прокурорів і суддів що його будуть відмазувати.


Tivodor 2012-11-20 / 18:07:00
Кажуть що батькові загиблих уже угрожали щоб ніде не рипався.

петро 2012-11-20 / 17:22:41
той підерас Нагірний п"янишник остатній. ТВАРЮКУ ЗА ГРАТИ ПОЖИТТЄВО.

Гість 2012-11-20 / 16:18:05
Треба би зазвідати ко дурному права виписав? Айбо ко при сякі владі правду найде? Банда при владі, міліція під нив, прокуратура лиш платню брати.Треба самим суд робити.

Марина 2012-11-20 / 15:08:09
ЖАХ! мою дитину також збила машина. А притягли до відповідальності не водія, а мене!!!! Типу я погано виховала дитину тому її збила машина. у Хусті все корумповано!!!! У тому числі служба у справах неповнолітніх, пан попович та суд.

юра 2012-11-20 / 13:11:32
розстріляти с..ку разом з мєнтами, котрі його покривають

Вера 2012-11-20 / 12:28:38
За все в жизни платить прийдется. И эта скотина заплатит в один прекрасный день. Не по закону к сожалению.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31