"Говерла" в Ужгороді зіграла з "Чорноморцем" внічию – 1:1

У рамках 16-го туру Прем'єр-ліги ужгородська "Говерла" зіграла внічию з одеським "Чорноморцем" –1:1.

м. Ужгород, стадіон «Авангард» 2000 глядачів

ФК «Говерла» - ФК «Чорноморець» 1:1 (0:0)

Арбітр: Сергій Бойко (Київ)

Ужгород: Бабенко, Єлісеєв, Бордіян, Щедраков, Макаренко, Трухін, Балафас, Ситнік (Печенкін), Райчевіч, Тодоров (Лопес), Ле Таллек (Міщенко)

Головний тренер: Олександр Севідов

Одеса: Безотосний, Політило, Зубейко, Фонтанелло, Джа Джедже (Балашов), Бакай, Бобко (Вангеллі), Діденко (Силантьєв), Ковальчук, Сантана, Бергер

Головний тренер: Роман Григорчук

Голи: 1:0 Лопес 57, 1:1 Політило 72

Попередження: Балафас 62, Райчевіч 87 («Говерла»), Джа Джедже 40, Фонтанелло 89 («Чорноморець»)

Вилучення: Севідов 88

Стабільність - запорука вдалої гри. А як по-іншому назвати той факт, що наша команда третю поспіль домашню гру грає в нічию з однаковим рахунком. Команді конче необхідні очки, і де їх заробляти, як не дома.

І суперники хороші: не «Шахтар» і не «Динамо». До сьогоднішнього матчу команда Севідова приймала «Кривбас». Футболісти «Кривбасу» в Ужгороді виразної гри не показали, проте забили перші з першого удару. Наші хлопці «вирвали» очко лише на останніх хвилинах матчу – 1:1. Далі «Ворскла». Полтавці настільки слабо грали, що не можна зрозуміти, як на табло світились 1:1. А сьогодні «Чорноморець». І знову наш суперник не показав виразної гри, а рахунок 1:1.

Єдиною відмінністю від першої гри в Одесі було, мабуть, те, що «Говерла» була більш зіграною. Наша команда виглядала набагато динамічнішою. Проходила комбінаційна гра в пас. Підопічні Романа Григорчука з початку гри навіть не виходили зі своєї половини поля.

Хороші моменти були у Трухіна та Тодорова, але сили в їх ударах не вистачало для того, аби пробити Безотосного. Одесити відповідати почали близько десятої хвилини. Дві чудові нагоди змарнував Діденко. Спочатку Анатолію забракло точності після удару головою, а потім удар головою Діденка зловив Бабенко. Команди зробили пристрілку і почали грати в «український футбол». На полі хвилин десять нічого не відбувалося. Команди перекатували м’яч з однієї сторони в іншу, а до ударів не доходило. Здавалося, що футболісти на мить забули свою ціль і вирішили продемонструвати своє вміння грати в пас. У нашій команді найкращим став Сотіріос Балафас. Він за десять хвилин зробив найбільше неточних передач на своїх партнерів.

Загострювати гру першими почали гості. Потужній удар Сергія Політило пролетів поруч з перекладиною. За тим Джедже ледь не вийшов на побачення з нашим голкіпером. А ще через декілька хвилин Джедже пробивав вище воріт.

Ужгородці справжній гольовий момент створили на 36 хв., коли Ле Таллек влучив у хрестовину з дуже вигідної позиції. Решту часу першого тайму команди провели в нудній обстановці.

У другій половині зустрічі від Севідова чекали змін. Але керманич нашої торсиди нічого змінювати не став. А ось Григорчук розпочав із заміни. Замість Джедже, який висів на картці, на полі з’явився спритний Балашов. Гри у другому таймі знову не було. Відчувши це, Олександр Севідов пустив у бій Лопеса замість Тодорова, який на 53 хв. вже ледь-ледь рухався по полю. Дивовижно, але заміна спрацювала. На 57 хв. Бордіян навісив у карний майданчик «Чорноморця», де на випередження зіграв Лопес – 1:0. Такий перебіг подій змусив вболівальників стоячи аплодувати своїм улюбленцям. Після пропущеного голу «Чорноморець» був в такому стані, що його можна було посилати у нокаут.

Але наші футболісти не такі примітивні. Вони почали перетримувати м’яч, в основному це робили Ситнік із Бордіяном. Знову Балафас показав, як треба неточно давати передачі суперникам. І вже звично з’явилися незрозумілі дії в захисті, що і призвело до пропущеного голу. Бобко навісив у карну зону Бабенка, м’яч пролетів всіх і нашого голкіпера і Діденка, і навіть Щедракова з Єлісеєвим, і опинився у Політила, який дивом був сам на правому фланзі. Сергій з м’ячем довго не возився, а одразу ж переправив його у наші ворота 1:1. Могли б наші футболісти виграти цей матч, але Ле Таллек з десяти метрів не влучив у створ воріт одеситів.

На післяматчевій прес-конференції Олександр Севідов вже звично сказав, що нарікань на гравців у нього нема. Вони працюють. Роблять все можливе, а ось судді не дають грати. Так, в деяких матчах арбітри припускаються грубих помилок, але хто заважав команді виграти у «Кривбасу», «Ворскли» і сьогодні у «Чорноморця». Сьогоднішня гра Трухіна дуже здивувала. Дмитро настільки зіграв погано, що сміливо можна назвати цю гру найгіршою в сезоні. Також не вражає гра Тодорова, можливо. Святославу тяжко грати не на своїй позиції. Вболівальнику на стадіоні лишається вірити в кращі часи, але можна сказати точно – шанси у нашої команді примарні. І наступні два матчі з «Шахтарем» та «Динамо» навряд принесуть нам бажаних очок.