Деркач вирішив спотворити волевиявлення на 71-му окрузі заявою про "спотворення"

Відповідний текст розповсюдила прес-служба кандидата у народні депутати України Степана Деркача.

Деркач вирішив спотворити волевиявлення на 71-му окрузі заявою про "спотворення"

 

"Під час засідання ОВК №71 з центром у місті Хуст відбувалися численні порушення, що призвело до спотворення результатів голосування. Якщо говорити мовою фактів, то постанови Львівського апеляційного адміністративного суду по Тячівських ДВК, що були зареєстровані в журналі вхідної кореспонденції ОВК, членами комісії у повному обсязі не розглянуті, " – заявляє прес-служба кандидата. При цьому замовчується, що ця сама ОВК була сформована під замовлення Партії регіонів, кандидатом від якої є С.Деркач, представники ПР мають в ній більшість і керує нею ставлениця від цієї політичної сили Ольга Кадар.

"Слід зазначити, що заключного засідання Окружної виборчої комісії №71 так і не відбулося, а сама вона є неправомірною", – йдеться у заяві. І замовчується те, що саме О.Кадар не провела заключне засідання, а перед тим представники Партії регіонів зробили комісію неправочинною відповідно до фальшивих документів. "Крім того, жоден із членів комісії не отримав на руки копію протоколу, що передбачено виборчим законодавством", – кажуть автори заяви, хоча саме представники Павла Балоги наполягали на оприлюдненні протоколу.

05 листопада 2012р.

Теги: Деркач, ОВК, протокол

Коментарі

до патріота 2012-11-07 / 08:37:03
Підтримую вас повністю, читаю і болить серце.Ну що можна зробити із нашими земляками, коли такі інертні,немає жорсткого, розумного, сміливого лідера, який би повів за собою закарпатців.Що робити,чим допомогти.Люди ся не піднімають із колін,видите,що бояться...Таких як Ви, я та ще пару -то нич.Дуже шкода.

патріот 2012-11-07 / 00:03:02
Но шо хлопи?
Усралисьме ся! Закарпаття проголосовало за партію ублюдків (ригів) Ганблюся што я із Закарпаття. Поникайте на карту України по голосуванню.Закрпаття там синьоє, нигда нам не видіти радості с тими регіоналами.Люди! Што на вас зийшло, земляки,ми што-гнуй?
Ганбіться

Юрій 2012-11-06 / 22:50:33
Гуцулу. Почекайте пару місяців, а там і побачите всі прекраси великої політики

каменяш 2012-11-06 / 18:23:00


всі коментарі які проти Балог видаляються адміном, цікаво за яку ціну ????



Видаляються, при чому – абсолютно безкоштовно, будь-які коментарі, які порушують правила коментування. Зокрема, щоб вам було зрозуміло, ваші коментарі не містять нічого, окрім флуду і тролінгу, ще й підписані нікнеймом, взятим з прізвища реальної людини. Крім того, єдина ваша мета – "мочити" опонентів вашого замовника. Тому, чого дивуєтеся,що ваші коментарі – видаляються? Адмін


СВІЙ 2012-11-06 / 14:50:28


Хамство. Коментар видалено. Адмін


для похоронщика 2012-11-06 / 14:30:32
Ну Ви шановний і загнули. Я проти деркача бо бачив своїми очима що, і як він робив, і що для нього робила влада. Але щоб Балого когось кудись вів, тим більше проти регіоналів, це явний пербір. І у 2004-му, і зараз, він і браття воюють тільки за себе. А Вас і мене вони здадуть при першому ж інтересі.

до Юри 2012-11-06 / 14:03:01
Йой пам"ятаю цю передачу у Савіка Шустера,як Деркач на всю країну пропіарився, що підпал це робота Балогів.Не боїться Бога?Шкода того небогу Тегзу,що дава інтерв"ю, майже йому пообіцяв Деркач хату нову збудувати.Айбо обіцянка ганка дурному радість...
Всьо тото липа.Деркач сам скоро от сього всього утікне у хащу.

б********н 2012-11-06 / 12:08:50


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


гуцул 2012-11-06 / 11:22:31
Балога Віктор,Балога Павло і василь Петьовка НІКОЛИ не вступлять в Аннальну Партію!!!Це Бред байстрюка-брата Бушка Івана ,шакала від журналістики Жаливи =Старости,і не бівльше!Цей Шизофренік так думає дирявов своєв головов і пише херню на Закарпатській правді!І Місце йому на Палі!!

Изянин 2012-11-06 / 10:04:10
Ныні ужу вуторок, да ся дів Деркач із б"юлетнями, у ЦВК їх іще ниє. Видно у Рудьковського на дачі їх рахуют.

Юра 2012-11-06 / 01:19:09
Шановні земляки.
Голова РДА Горба М.І., агітуючи за Деркача, відробляв своє призначення на нинішню посаду. Дякуючи Степану, він зараз "у руля". У свій час (перед самим призначенням) кілька чоловік, у тому числі й оці двоє були запрошені до губернатора Ледиди на прийом. Опускаючи всі тонкощі скажу, що вдарили по рукам.
Дописувачі (за ніками) пані «Ізянка» та «виборець з Липчі» згадують у своїх коментарях В. Якубця, котрий активно працював на провладного кандидата. Тут не все так просто, як здається. Василь Юрійович старався не тільки з-за грошей. Йому Деркач С.Т. пообіцяв гарантоване депутатське крісло у облраді майбутнього сьомого скликання, а за одне, щоб не було прикро і Василевому соратнику – Дулкаю В.Ю. теж.( ну, звісно, якщо Деркач проходить у ВР)
За ніком «виборець» пише, що у Деркача не було команди. Я з цим цілком погоджуюсь. У команді Степана були лише активісти, у Балоги-ж – яскраві особистості. (ну, на рівні Хустщини, звичайно) Звідси і перемога Павла.
Вибачте, але Тегза, Якубець, Дулкай, Митровцій, Гобан, Тегза, Горба – це хто? Список можна ще продовжити. Це команда? Можливо вони себе такими і вважали. До нинішнього дня.
Інша справа, що кілька місяців тому побачили хлопці другого хлопа з великими грішми, ну і хто як міг, зі словами «бабло привалило», потихеньку присосались до нього. А числа отак 30-го, 31-го жовтня, кожен з них закривав очі і бачив себе біля нардепа у всі своїй красі !!!!!! Хто як, але кожен по-своєму.
А за голову ОВК-71 не переживайте! Степан уже заявив те, що ви прочитали вище. Злив він її з потрохами. А Степанові виборці ще й досі вірять, що він - поряднєйший чоловік із всіх, кого вони знали…
P.S.: Мені Тегзу С.В. шкода: хата у Березові, сарака згоріла, то і хати нема і піару не получилось.
А так все добре починалось !..

2 Юрій 2012-11-06 / 00:09:06
Ви були на зустрічі президента з Балогою? О_о

Юрій 2012-11-05 / 23:36:11
Радуйтесь, президент дав добро залишити Павла переможцем. Ціна- БалогиПетьовки переходять в більшість

изянка 2012-11-05 / 20:59:17
повнистю пидтримую бо сись якубець усих уже достав з своим деркачком.

пенсіонер 2012-11-05 / 20:59:07
Не мине жодного ,хто приклав свою руку до фальшування голосування,уникнути покарання,усц понесуть кримінальну відповідальність.Буцигарні усіх вмістять.
А Деркачу перекажіть, що його "перемога"ціною людської крові ніщо не варта, його люди просто проклянуть,нехай іде покаятися в церкву,хоча уже і церква йому не допоможе.Невіглас один!

yop 2012-11-05 / 20:56:56
Всіх чле...сів,що тут сексуально озабочені пишуть свої фантазії,хочу розчарувати,він - не ваш,він-натурал!

гости 2012-11-05 / 20:56:32
губаль красава так тримати горбу знимати. якубця гнати з району до рудьковсьго з деркачем. бо вин думав стати начальничком

Правник 2012-11-05 / 20:53:18
Не тільки Деркач, але й Питьовка давно вказують на протизаконні дії голови Хустської окружної комісії. З цього приводу є письмове звернення в прокуратуру, але інші члени комісії працювали старанно. Вибори відбулися, народ визначився, в наявності протоколи всіх дільничих комісій - переможець Балога Павло Іванович.

похоронщик 2012-11-05 / 20:46:49
Публикация немедленная всех Хустских портретов "героев" Украины,которые фальсифицировали решения, – это сильно. Пусть их все узнают на улице Хуста и городов Закарпатья . Только сейчас нужен другой шаг. Регионалы Деркачи,Ледида,Закуренние,Блюки,Бушки,думают, не без основания, что все кончится тем, что лидеры оппозиции будут и дальше приходить на эфиры, толерантно обсуждать события в различных ОВК, выслушивать "мнения" представителей власти. А нужно сказать: "Достаточно, наговорились, больше говорить не о чем". Нужно установить принципы: в Раду не входить; журналист, взявший интервью у регионала, – продажный писака; оппозиционер, севший обсуждать с властью сложившуюся ситуацию, – предатель. Единственный повод для встречи с властью – обсуждение даты внеочередных выборов. А нам всем – на улицу. И не расходиться до победного конца.Баллога Веди нас!!!! И Ми докажем что ми Люди а не скоти!!!

изянин 2012-11-05 / 20:42:58
бойку землеупоряднка зняти з займанои посади за пидкуп виборцив на користь деркача.

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"