Засідання ОВК №71 перенесли на завтра (ФОТО)

Близько 21.20 кабінети ОВК, в яких працюють члени комісії опечатали.

Усі члени ОВК розійшлися до завтра, 9-ї ранку понеділка. На запитання, чому представники ОВК не вирушають до ЦВК з остаточними протоколами, голова ОВК Ольга Кадар відповіла: "Плани змінилися".

04 листопада 2012р.

Теги: ОВК, ЦВК, Кадар

Коментарі

Не Оксана Миколаївна Білинець. 2012-11-05 / 19:51:22
Люди, Хустяни, Українци,ви щасливі бо тямите за когосьте голосували, а наші алкоголіки з Міжгіря, Запереділля, Стригалень, Прохідного не всі помнят як поприходили додому, тому що за водку голосували за Регіоналів та Осла-Блюка. Водку алкашам роздавали Щурі, також на Щурьових мікроавтобусах звозили синяків по Міжгірю та Стригальнях на дільниці. У Запереділля звозили на мікрику селищний депутата Чепара Олег (кличка Сумак)з своїм коллегов депутатом алкоголіком Бобонич Васильом (кличка Зайчик) та розливали водку у всіх кафе по селу. Найгірше що до такого рівня "Впала" і директор Запереділянської ЗОШ регіоналка Білинець Оксана Миколаївна, яка разом із Сумаком та Зайков споювала чилядь на дільници за ПР та Осла-Блюка, накінець Сумак нажерся як свиня, пані директор була як півсвині, зайчик тримався найбільше бо він є закодірованим айбо тото йому вже не помагає, вни після виборів пють і до нині, празнують перемогу ПР та Ланя, а також то що опозиція не перемогла.

люди 2012-11-05 / 11:47:11
балога та губаль тримайтесь ми з вами

депутат 2012-11-05 / 11:45:25
недовиру деркачу та горби. голову овк звильнити

вишкивець карло 2012-11-05 / 11:44:14
балога наш депутат теба робити митинг на його пидримку.

Мих.Шимон з Хуста 2012-11-05 / 11:23:46
Шановні жителі сіл Малий Раковець та Осій!
Щоб запобігти цьому «концерту», Вам необхідно подати в суд на голову ОВК №71! Тільки не у Львові, а в Іршаві. Можливо вона тоді проснеться і припинить все, що відбувається. Хай суд відсторонить її від виконання обов`язків, а всі ми подивимось, як судові виконавці виконають букву закону!

Іршавчани 2012-11-05 / 10:46:16
Голову та всіх членів ОВК №71 потрібно подати в суд за фальсифікацію волевиявлення народу.
Хочеться подивитися, як п. Деркач буде відстоювати їх в суді????

111 2012-11-05 / 10:12:06


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Виборець 2012-11-05 / 09:16:48
точно, Василино Іванівно - так і буде, вже не один приклад є що за нихх люди й дуть, а коли треба помагти ці х...ри кидають, наввіть своїх. Тлж пані Кадар, не рвіть так гаті за ни, бо одному Богу відомо, що буде завтра..........

Василина Іванівна 2012-11-05 / 08:31:23
А пані Кадар ще мабуть не задумувалася про кримінальну відповідальність за зволікання та фальшування результатів? Не було коли? Нехай усвідомить що ті, на кого вона тепер так усердно працює в біді не поможуть,навпаки відхрестяться від неї як чорт від ладана.Не хай подумає як їй жити в цій країні, а саме в Хусті -хоча може їй регіонали пообіцяли Канари? Ал там теж можуть дістати за порушення закону в своїй країні!

изянин 2012-11-05 / 08:14:52
Пора брати тоту Вилу шо Ляшко з нею сфотьканий пацани!!!Україна-без Януковича!!! Моя Україно всіх до старту акції "Україна-без Януковича",ми повинні розпочати її вже сьогодні.
Слава Україні!!!

хустянин 2012-11-05 / 02:27:59
от тепер я побачив який деркач хрен.жалко що я за нього голосував

виборець з рокосова 2012-11-05 / 02:12:41
треба робити митинг на пидтримку балоги павли

член цвк 2012-11-05 / 02:10:37
де ви знайшли цю пусту голову комисии кадар

надя 2012-11-05 / 02:08:52
балога хороший чоловик.

дмитро з копашнево 2012-11-05 / 01:32:07
губаль тримайся ми з тобою. балога наш депутат. зробимо митинг на його пидтримку

з велятина 2012-11-05 / 01:28:03
треба робити митинг на пидтримку балоги. на сесиях прийняти ришення про недовиру деркачу та голови горби михайлу

чепис 2012-11-05 / 01:21:43
голову овк кадар в тюрму. горбу зняти з займанои посади. балога виграв

адвокат 2012-11-05 / 01:16:46
балога виграв

Дмитру із Ізи. 2012-11-04 / 22:34:34
Завтра Хустська ОВК №71 оголосить перемогу Деркача. Недорма ж для позитивного голосування членом ОВК призначили навіть тещу Деркача і це під завершення виборчої кампанії. Повного абсурду придумати важко. А якщо врахувати що головою комісії ще й є дочка голови райдержадміністрації - це вже абзац повний. Так що Митрику, голосуй не голосуй, а депутатом буде х.й!

Габор 2012-11-04 / 22:31:24
Треба збирати нарід та вирізати це бидло з партії Регіонів до чорта всіх кого спіймаємо.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"