Ужгородська "Говерла" на останніх хвилинах вирвала нічию у "Кривбасу" – 1:1

Сьогодні, у суботу, 27 жовтня, о в Ужгороді на стадіоні "Авангард" відбувся матч Прем'єр-ліги України між командами «Говерла» (Ужгород) та «Кривбас» (Кривий Ріг).

Ужгород. Стадіон "Авангард"

«Говерла» (Ужгород) - «Кривбас» (Кривий Ріг) 1:1

Голи: Райчевіч (89) - Бартулович 35

Головний арбітр: Сергій Лисенчук (Київ)

Попередження: Макаренко 34 - Лобжанідзе 28,Лисицкий 90+4

«Говерла»: Бабенко, Ле Таллек (Ситник 75),Балафас, Одонкор, Малішіч, Бордіян, Едігарян(Печонкін 46), Макаренко, Трухін, Єлісєєв (Тодоров56), Райчевіч.

Запасні: Яшков, Лопес, Мелікян, Трішовіч.

«Кривбас»: Рева, Валєєв (Дедечко, 82), Антонов, Льопа, Матіч, Пашаєв, Лобжанідзе, Лисицький,Петров, Бартулович (Єслінек 74), Прийомов.

Запасні: Штанько, Бабатунде, Баліч, Іващенко.

У цьому матчі ужгородській «Говерлі» потрібно було брати очки. Гостював у нас криворізький «Кривбас». Остання гра з цим суперником на рідному «Авангарді» не могла не навіювати приємні спогади. Тоді ще під керівництвом Ігоря Гамули наша команда впевнено здолала гостей 3:0.

Ця гра, як і два сезони назад, розпочалась з дощу. Поле було дуже слизьке і футболісти з перших хвилин почали ховзатися на ньому. Відзначимо, що перші хвилини пройшли під диктовку наших гравців. Уперед йшли Трухін, Одонкор, Балафас та Райчевіч. Приємно вражала гра Макаренка, який намагався боротися на два фронти – як в захисті, так і в нападі. «Кривбаса» перші 20 хвилин зовсім не було на полі. Але мокре поле не давало і нашим футболістам розіграти якісно свої атаки.

Ближче до середини першої половини гравці «Говерли» трошки призупинилися, тим самим давши можливість супернику трошки поатакувати. В гру потрібно було вступати Дмитру Бабенку. Ініціатива на деякий час перейшла до «Кривбасу». Наші захисники почали нервувати і порушувати правила. Один такий штрафний став фатальним у першій половині для «Говерли». Младен Бартуловіч потужним ударом пробив і наш захист, і голкіпера. На жаль, Дмитро Бабенко був безсилим. Після забитого голу команди зовсім притихли і почали відверто готуватись до другої половини матчу.

Друга половини розпочалась для наших футболістів із заміни: Артур Едігарян пішов з поля, а замість нього вийшов Станіслав Печонкін. Проте гри це «Говерлі» не принесло. Майже весь матч вона проходила без моментів.

Мав чудовий шанс Ле Таллек, проте його удар головою потягнув Рева. Так до останньої хвилини наші не могли нічого зробити. На останній же хвилині Давід Одонкор зробив навіс у карний майданчик гостей, де на м’яч чекав Мірко Райчевіч – 1:1. Після цього ужгородці почали грати так, ніби тільки вийшли на поле. Але часу на другий гол не вистачило.

Рахунок 1:1 – не найгірший для наших футболістів. Головне – набрали одне очко і наблизились до «Карпат».