"Говерла" в Ужгороді виграла від донецького "Металурга" – 2:1(ВІДЕО)

У матчі 10-го туру Прем'єр-ліги ужгородська "Говерла" вдома, на стадіоні "Авангард" здолала "Металуг" з Донецька з рахунком 2:1

Стадіон «Авангард» м.Ужгород

ФК «Говерла» - ФК «Металург»

Арбітр: Анатолій Абдула

Гол: 1:0 Одонкор 54 (з пенальті), 1:1 Мкртчян 59, 2:1 Малішич 87

«Говерла»: Бабенко – Бордіян, Єлісєєв, Малішич, Макаренко – Одонкор, Лопес, Трухін, Єдігарян, Балафас – Тодоров.

Запасні: Яшков, Печонкін, Косирін, Ле Таллек, Ситник, Микуляк, Мелікян

Тренер: Олександр Севідов

«Металург»:Бандура – Морозюк, Барановський, Воловик, Голайдо, Лазіч, Макрідіс, Соарес, Даніло, Казарян – Траоре

Запасні: Мусієнко, Єдігарян, Мкртчян, Іванко, Моначелло, Трояновський, Дегтярьов

Тренер : Юрій Максимов

У домашньому матчі підопічним Олександра Севідова конче потрібна була перемога. Але до нас приїхав дуже сильний суперник. Ще нещодавно гравці «Металурга» брали участь у Лізі Європи.

Футболісти «Говерли» матч розпочали доволі непогано, знову ж на високій швидкості діяв Одонкор. «Металурги» також без діла не сиділи. Гострі моменти гостей спокійно нейтралізовував Дмитро Бабенко. На 22 хвилині чудова нагода забити була у Давіда Одонкора, але він з десяти метрів вдарив у руки голкіпера.

Потім вже Давід Одонкор навішував до штрафного, де Лопес підставив свою голову, але м’яч до воріт не долетів. На 43 хвилині Дмитро Трухін м’яко навісив зі штрафного на Євгенія Макаренка, але останній у створ воріт не влучив.

Слід зазначити, що перший тайм пройшов в дуже спокійному темпі. Команди грали рівно і рахунок після першого тайму цілком закономірний.

Початок другого тайму у свої руки взяли гості з Донецька. За перші три хвилини «металурги» небезпечно пробивали та навішували кутовий. На 50 хвилині матчу Балафас пішов у дуже жорстокий підкат у ноги суперника, за що і був покараний «гірчичником». На 52 хвилині матчу наші футболісти розіграли кутовий, Давід Одонкор навісив, а гравець «Металурга» Мкртчян зіграв по-волейбольному рукою. Вердикт арбітра – пенальті. До м’яча підійшов Давід Одонкор, який не схибив з точки.

Одразу ж після розіграшу з середини поля гравці «Металургу» пішли уперед. Момент виник після помилки нашого захисника, який невпевнено віддав пас на Бабенка, але Малішіч зумів вибити «шкіряного» на кутовий. Далі ще хвилин п’ять наші захисники стримували натиск суперника на свої ворота.

На 62 хвилині небезпечно прострілював у наші ворота Лазіч, але Траоре не дотягнувся до м’ячу. На 65 хвилині Трухін зробив пас на Печенкіна, а той пробив у захисника. Гра набрала обертів і атаки йшли за атаками. На 68 хвилині чудову нагоду забити в наші ворота втратив Лазіч, але через хвилину Мкртчян забив гол у ворота Бабенка, виправивши свою помилку. На 73 хвилині Давід Одонкор навісив на Святослава Тодорова, який пробив вище воріт. А через дві хвилини гравці «Металурга» вибороли право на штрафний, та Морозюк пробив у стінку, а потім була ще хрестовина від Мкртчяна.

На жаль, в останні п'ятнадцять хвилин наші гравці почали підсідати. У Бабенка було дуже багато роботи, а захисники виглядали безнадійно. Гравці «Говерли» потрохи виснажувались і тому не встигали за гравцями суперника. На полі стало чути більше свистків Абдули, які були на користь гостей поля. Наші гравці, не встигаючи за більш досвідченими гравцями, просто фолили на них.

На 87 хвилині суператаку провели наші хлопці. Бордіян навісив у карний майданчик, де опинився наш капітан Боян Малішич, який і переправив «шкіряного» у ворота суперника.

Далі для підопічних Севідова було найтяжче утримати переможній результат. Момент спочатку був у Траоре, потім у Лазіча, а ще через декілька секунд Мкртчян міг зрівняти рахунок. На 90+3 хв. Лазіч пробивав поруч зі стійкою. Так, матч закінчився на користь наших хлопців. Гравці «Говерли» перемогли більш іменитого суперника.

Перемога «Говерли» була прийнята стоячим стадіоном та викриками «Молодці»!!!! Три очки дають нам дуже хороші шанси на вихід із зони вильоту.