"Регіонал" Бушко за сприяння міліції почав залякувати агітаторів від опонентів

У середу, 19 вересня, в силові структури Закарпаття надійшов лист-звернення від кандидата у депутати від Партії регіонів по 73 виборчому округу Івана Бушка.

"Регіонал" Бушко за сприяння міліції почав залякувати агітаторів від опонентів

"Регіоналові", який, за даними соціологічних досліджень, більш аніж вдвічі програє своєму основному супернику – голові Закарпатської облради Іванові Балозі, раптом видалося, що агітатори роблять щось незаконне. Не наводячи жодного доказу кримінальних дій агітаторів, він у своєму листі дозволяє собі зробити висновок –"Не виключено, що виборцям обіцяють певну винагороду, за яку їм треба прозвітуватися".

Далі І.Бушко наводить цілий перелік прізвищ освітян, медиків, пенсіонерів та підприємців із сіл Веряця, Верхні Ком'яти, Теково, Онок, Тросник, Підвиноградів, Дротинці, Широке, Фанчиково, Черна, Хижа Виноградівського району, яких звинувачує в тому, що вони, начебто, " провокують неблагополучну ситуацію під час виборчого процесу".

"У зв’язку з цим просимо Вас провести ретельну перевірку по даним фактам, встановити суб’єктів виборчого процесу (кандидатів у народні депутати України, уповноважених представників політичних партій, довірених осіб) та інших осіб, причетних до даних незаконних дій", – йдеться у зверненні І.Бушка.

Як розповіли кореспонденту Закарпаття онлайн мешканці Виноградівщини, на підставі цієї заяви особи, яка є представником владної вертикалі Партії регіонів (а саме – першим заступником голови Закарпатської ОДА), працівники міліції, які досі абсолютно ігнорували усі свідчення про порушення виборчого процесу, що надходили від інших кандидатів, розпочали безпрецедентний обхід помешкань зазначених у списку людей, чинячи на них психологічний тиск з метою змусити відмовитися від агітації на користь опонентів Івана Бушка. При цьому, частина осіб, зазначених у списку, взагалі не є агітаторами і жодного відношення до виборчої кампанії не мають.

Люди, які звернулися за допомогою до редакції Закарпаття онлайн, не заперечують проти того, аби правоохоронні органи здійснили перевірку за фактом заяви І.Бушка, однак вимагають від начальника УМВС України в Закарпатській області Віктора Русина припинити практику тиску та залякування і забезпечити передбачене законом право на вільну агітацію та політичне волевиявлення. Досвід 2004 року, коли міліція брала участь в реалізації політичного замовлення від владної політичної сили, мав би стати для закарпатських правоохоронців та персонально В.Русина достатнім уроком, аби такі факти більше не повторилися.

22 вересня 2012р.

Теги: Бушко, агітатор, виборці

Коментарі

Інтелігенту 2012-09-27 / 21:41:14
Ну чого обіжаєш агрономів? Шо вони тобі зробили? На агронома тоже вчитися треба було, і хороший агроном на вагу золота. А Бушко бив грузчиком на заводі "Електрон", а пак валютчиком на малому базарі, поки його не підняли Якоб з Бочкайом і не зробили підставного підприємця.
А типирька ун оддячив Якобу опустивши його ниже плінтуса... Якоб типирька так і каже, - я тут уже ніко...

Інтелігент 2012-09-27 / 16:05:01
Бушко без бумажки жодного слова не може сказати, а і збумажкою заікається, а всьо туда же пре. В колгосп його агрономом, яким був колись, а не у ВР!!! За його дозволу грабують береги ріка Тиса, вивозять грунт та камінь, а він потім із тих грошей дарує гроші на села і піариться! Не знаю хто ще може голосувати за партію регіонів, розкрали всю країну, люди схаменіться!!!!!

до бушка 2012-09-26 / 14:57:35
іди в церкву і покайся-зніми кандидатуру - товди тебе зауважають

Виноградівець - безпартійний 2012-09-25 / 11:34:47

Флуд. Коментуйте по суті. Коментар видалено. Адмін

Виноградів 2012-09-24 / 22:38:33
Вилізла ПРдунівська шваль в надії ош Бушко заплатить за дебільні коментарі...
Зливайте хлопці воду, і намагайтесь отримати удовольствіє. У Севлюші більше половини тих хто кричить за Бушка буде голосувати за Балогу. Бо Бушкові треба хоча б говорити навчитися.

антон 2012-09-24 / 20:34:06

Попередження автору. Коментар видалено. Адмін

севлюшський 2012-09-24 / 20:27:48
Ищи"м не чув у Севлюшови, обы даякий челядник повів доброє слово за Бушка

виноградів 2012-09-24 / 20:24:36
Е пане Антон Подивіться навкруги і послухайте людей навколо,зрозумило що неподобаеться голос народу але зрозумійте люди пишуть від щирого серця а гнів вже переходить в діі!

Виноградівець - безпартійний 2012-09-24 / 17:29:56

до Адміна. Розкажіть в якій конкретно фразі був тролінг ?

Адміністрація сайту Закарпаття онлайн не є вашим підлеглим, щоби вам звітувати. А тому прийдіть до тями і поводьтеся адекватно. Адмін

антон 2012-09-24 / 16:58:43
Просто Балоги починають програвати виборами, тому і несуть такий бруд у коментарях ( і де тільки дивиться адмін? ), щоб хоча би щось змінити, але кого ви наманаєтесь обдурити. І не треба мені говорити на посилання, що знаходиться в статті, це посилання переходить знов на статтю, цього сайту, а щось інше є.

Виноградівець - безпартійний 2012-09-24 / 16:48:12

Тролінг. Коментар видалено. Адмін.

до О.Д. 2012-09-24 / 16:44:38
>Завоювати довіру в людей важче, аніж вкрасти в сиріт найкращий
>в області дитячий будинок. Чи не так, пане Бушко?
У Вас пане О.Д. також неправельна інформація як я бачу. Можливо він по Вашому і "вкрав", але довіра у нього по Виноградову більша аніж у Балоги

Севлюш 2012-09-24 / 16:42:58
до Виноградова:
- шото у Вас абсолюнто неправельні висновки

Виноградів 2012-09-24 / 09:52:40
Після таких заяв вже все понятно, - Бушку амінь. Пролітає вун гі фанера над Севлюшом. На вибори його прихильники (кіть такі ше є) можуть вже не йти, а потім скавчати по кутках шо вибори були куплені....

Бедь Вітьо пастор 2012-09-23 / 21:54:27
прочитаву "чорну " молитву іпроклинаву і Пагарелова мера,і Петруню прокурора,і Ледиду -конюха Всіх ВСІХ ВСІХ!!АМІНЬ!!

мусорок 2012-09-23 / 21:51:54
а шо начальник Мусоров Закарпаття Русин Вітьо "антибіотик" забув як срав і пердів в СІЗО ????треба повторити народ!!

Виноградів 2012-09-23 / 20:26:04
А хіба Бушко не підкуповує виборців? Наприклад у М.Копані роздавав паленку та вино, за те шоб вибрали його куму головою села. І це вже конкректний факт....А тепер цей ПРдун кричить шо інші будуть підкупляти.
На злодії шапка горить.

О.Д. 2012-09-23 / 19:09:37

Завоювати довіру в людей важче, аніж вкрасти в сиріт найкращий в області дитячий будинок. Чи не так, пане Бушко?

Виноградівець 2012-09-23 / 19:01:25
Иване сиди собі на жопі і нерипайся, бо люди тобі відячуть за все хороше.А голосувати під чітким керівництвом Льоні Симафора вже нетреба буде!!!

Той хто знає 2012-09-23 / 17:54:14
В одному з інтервью Погорєлов сказав, що він не знає, за що його посадили (були) на сім років. І після всього цього його обрали мером! Що від такого чекати?

Так чому ж тепер дивуватися, якщо він хоче доказати в народі, що "Коруну" продали за 860 тис. грн.
Реальна ціна "Коруни" на сьогоднішній день 45 - 50 млн.

Що пан Бушко собі думає, що це йому на користь піде, ящо він находиться в одній компанії з таким мером. Хаятова це зрозуміла і поступила правильно.

Задумаєтеся люди добрі, головний архітектор міста відмовляється від міжнародних норм і стандартів на виготовлення кошторисів для державних об'єктів. Як тоді не виростати коштам на будівництво до астрономічних розмірів!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср