На мітингу проти влади Ужгорода були люди під прапорами "регіоналів", які "протестували проти мітингу" (ФОТО)

Напередодні сьогоднішньої сесії Ужгородської міської ради, яка стрімко завершилась без розгляду жодного питання, перед будівлею міської ради на площі Поштовій незгодні із політикою нинішньої влади влаштували мітинг-протест.

На мітингу проти влади Ужгорода були люди під прапорами "регіоналів", які "протестували проти мітингу" (ФОТО)

Протестували проти продажу архітектурного комплексу «Корона», а також проти рішення міської ради щодо приватизації КП «Водоканал».

Серед учасників мітингу переважали представники студенства, як розповів один із них пізніше, – студенти географічного факультету УжНУ. Натомість пізніше, вже після закриття сесії, під час спілкування з журналістами міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов переконував, що мітинг влаштували студенти УУБА. Тож, хто насправді прийшов висловити свій протест міській владі – під сумнівами, відомо тільки, що прапори України і плакати з гаслами тримали студенти.

До мітингуючих навіть вийшов заступник міського голови Ужгорода Юрій Бєляков, який у гучномовець зазначив, що "влада опікується проблемами в місті, в тому числі, й тими, які стосуються засилля зовнішньої реклами. В якому, серед інших, винна фірма "Білий барс". В цей час поруч з Юрієм Бєляковим стояв Василь Гнатків, один з організаторів акції протесту, голова фракції "Батьківщина" в Ужгородській міськраді, дружина якого є керівником зазначеної фірми. А в залі сидів "регіонал" Олександр Ковач, рекламними площами якого, аналогічними до "білобарсівських", влада В.Погорєлова і "регіонала" Ю.Белякова не "опікується".

"Підтягнулись" на мітинг і з десяток людей під прапорами Партії регіонів. Як вдалось з'ясувати, вони прийшли, "щоб висловити протест проти мітингу, який тут відбувається". Коли дізналися, проти чого конкретно виступають протестувальники, повідомили, що вони теж проти продажу "Корони", але тут таки зорієнтувалися і виправдалися, що "її вже продали, і назад вже нічого не повернеш". Серед тих, хто прийшов під синьо-білими знаменами, впізнали співробітників ЖРЕР №5, що його очолює депутат-"регіонал" Анатолій Ковальський. Зокрема, на одному з фото добре видно заступницю А.Ковальського.

Після мітингу організованим натовпом мітингувальники рушили до сесійної зали, де спочатку заслухали петицію, озвучену Василем Гнатківим, посвистіли у свистки, поскандували «Погорєлов – геть!» і розійшлися. 

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

21 вересня 2012р.

Теги: мітинг, протест, Ужгородська міськрада, Погорєлов

Коментарі

жангов 2013-01-07 / 08:41:40
а шо такий перепуджений Бодька Андреев з партейки анналов???

Ганна Федорівна 2012-09-26 / 14:38:07
Молодці. Наскільки мені відомо, цей мітинг організували Гнатків та Дідун. Такі молодці. Дуже активні та принципові. Світле на них чекає політичне майбутнє ! Якщо хтось із них буде балатуватися в мери, обовязково проголосую за !

Жалива 2012-09-26 / 09:16:52

Я бушків полудурок Микола Староста з Виноградова. Всім привіт!

Аліна Петрівна 2012-09-24 / 04:27:42
Хороший мітинг Гнатків організував. Просто аж не вірилося, що проти цього старого хапуги-мера хтось осьмілиться відкрито виступити. Молодці! Щиро бажаю успіхів Гнатківу і опозиції в міській раді! Та й в області і державі! Невиносимо стало!

Громада 2012-09-24 / 01:52:39
Молодці, ужгородці! Вперше вийшли відкрито на мітинг! Не побоялися! Відверто виступили проти цього КРАХОБОРА, ХАБАРНИКА І ДРІБ'ЯЗКОВОГО ЖУЛИКА! Його і мером важко назвати! Коли ж відбудуться перевибори? З нетерпінням чекаю!!!

Костя 2012-09-23 / 11:22:08

Все зрозуміло. http://www.*****

ник 2012-09-23 / 09:39:16
Вы видели бигборд в Словакии Чучки вот это хамство

Іван 2012-09-22 / 08:35:45
Висновки:
1. В Ужгороді укріпилась кримінально-копуційна влада Погорелова-Волошина підтримана однозначно головою ОДА Ледидою Олександром. Таким чином партія Регіонів на закарпатті складається виключно із хабарників-корупціонерів.
2. Злочинне угрупування хабарників-корупціонерів від партії Регіонів злочинно підтримують міський прокуро-хабарник Іван Штефанюк і прокурор-хабарник області Анатолій Петруня.
3. Якщо приватизація 3880 м-2 приміщень комплексу "Корона" за оцінкою 200 доларів за м-2 "законна" на думку хабарників-корупціонерів від влади і прокуратури, то стає зрозумілим з ким ми маємо справу.
4. Зважаючи на вище викладене, тепер зрозуміло чому регіонали Погорелов, ЛедидаЮ псевдопрокурори Петруня, Штефанюк начхали на святе - Українську Православну Церкву і Блаженнійшого Митрополита Володимира, бо для цієї зграї шахраїв нічого святого не має!!!

фуцон 2012-09-21 / 23:11:20

Хамство. Коментар видалено. Адмін

Русин 2012-09-21 / 22:25:01
Шановні ужгородці. Де були всі коли від нас усе розкрадали. Завтра не буде чим платити за отоплення в школах. В лікарнях вже давно атас.
А ви ходите як бидло кожен день, вітаєтеся з сусідами добрий день або Слава Ісусу Христу, а насправді нехристи.
Тьфу на вас - дебільнота.

ПетеРАС 2012-09-21 / 22:14:49

Є докази – подайте їх в прокуратуру. Тут не помийна яма. Коментар видалено. Адмін

Петер 2012-09-21 / 22:02:49
із прапорами регіонів стоять співробітники ЖРЕР №5 Ковальського. На фото добре видно заступницю Ковальського :)

Микола 2012-09-21 / 21:35:38
А тебе Іванку жаба давить? Твоя фамілія не Балога?

Іван 2012-09-21 / 20:59:38
Головні деребанщики приміщень "Корони" луцький підприємець Альфоров В'ячеслав (фінансує рейдерське захоплення), виконавці і співучасники Віктор Погорелов (мер-хабаник регіонал), Олександр Ледида (губернатор-хабарник регіонал), Іван Волошин (авантюрист, міскдепутат), Іван Штефанюк (прокурор-хабарник міста) та Анатолій Петруня (прокурор-хабарник області)!!! Наразі долучився до спраи і суддя-хабарник Закарпатського господарського суду - Швед!!!
Це ті безбожники, що заради власної наживи переступили через Українську Православну Церкву, і заради стін приміщень "Корони" терзали і терзають Ужгородську українську богословську академію імені святих Кирила і Мефодія!!!

Косма 2012-09-21 / 20:45:40
Ужгородці. А по сколько заплатили пенсионерам под флагами синими( Грусто вдвойне(

Ананас 2012-09-21 / 20:21:08
А Мартин сміється! Підкупив виборців і пройшов у раду. Такі гавнюхи будуть завжди на плаву при любій владі і всупереч усім мітингам і вимогам

Микола 2012-09-21 / 14:33:46
Гуморист Чучка, клоун Буланов, маршрутчик-аферист Беляков,...

Ужгородка 2012-09-21 / 13:59:51
По сколько заплатили детям за "участие" в этом "митинге"? Если бы не развлечение для детей, то все выглядело очень грустно, "цирк уехал, клоуны остались". Что и следовало ожидать.
Грустно.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая