ЗакДУ та УжНУ днями об'єднають в один навчально-науковий комплекс

Про це заявив в.о. ректора Ужгородського національного університету і, водночас, ректор Закарпатського державного університету Федір Ващук.

ЗакДУ та УжНУ днями об

Угоду між Ужгородським національним університетом та Закарпатським державним університетом про створення навчально-наукового комплексу буде підписано найближчими днями.

«Співпраця у рамках угоди здійснюватиметься зі збереженням юридичних осіб, повною самостійністю університетів, але з метою об’єднати наші наукові й освітні зусилля для кращої підготовки фахівців», — заявив Федір Ващук. 

За словами Ф.Ващука, унаслідок цього студенти обох вишів матимуть більше можливостей для опановування обраних ними професій та для особистого розвитку, користуватимуться бібліотечними фондами тощо, повідомляє прес-служба УжНУ.

11 вересня 2012р.

Теги: УжНУ, Ващук, ЗакДУ

Коментарі

чувак з ЗакДУ 2012-12-19 / 18:27:12
Хах зато у мене математика 184 і фізика 181.5.

Дарина 2012-12-14 / 19:55:40
Я не знаю, які у Вас (ЗакДУ)були бали при вступі до ВНЗ, але українська мова у Вас - ЖАХЛИВА!!!

УЖНУ п****ц умніки 2012-11-23 / 08:16:06


слиш умнік одну ошибку допустив і ти тут такий модний. І так ви под Ващуком будете.


Відповідь до студента ЗакДУ 2012-11-11 / 15:26:04
Хлопче, ти спочатку писати навчися правильно, а далі нам(студентам УжНУ) таке говори!

студент ЗакДУ 2012-11-07 / 17:17:18
Шановні Студенти УжНУ ви говорити шо ЗакДУ гірше ніж ваш університет. Але саме наші спеціалісти інформатики являються одними з найкращих у Європі. В нас є студенти які працюють на компанію Google є провідні спеціалісти по графіці які працють на видатні інгрові компанії. Рівень Викладання в нас набагато вищщий ніж у вас. Коли я поступав то мав середній бал 686,3 у (2010 році)і мене невзяли навіть на математичний фак. а Мій сокласник який мав 576 середній учиться у вас на фізичному факультеті Захисть компютерних систем, і має стипендію но якшо в нього спитати шось легке по фізиці я неговорю вже про програмування то він навіть формулу Нютона несможе Сказати. Мої слова такі ЗакДУ РУЛИТЬ!!!!!!!!

Мережа ветеринарних аптек та зоомагазинів 2012-09-21 / 17:27:49
Важливо - діяти, що і робить Ф.Г. Ващук. Інші освітяни, що тільки й роблять, що язиком мелять і більше нічого! Тому треба дати належні повноваження Федору Ващуку!

ніка 2012-09-19 / 19:51:13

Коментарі ботів, що флудять коментарями під різними ніками, видаляються. Адмін

Студентка..=)) 2012-09-17 / 09:36:56
Від студента який вчиться і шось має в голові ніколи ніхто не попросить гроші, а якшо і попросить - йому нічого боятись бо він може відстояти свої знання і йому всеодно перед ким.. А гроші носять тупі ледарі, які крім цього навчитись більше нічого не можуть!

Навчаюсь в ЗакДУ вже 4ий рік - поступила своїми знаннями, нічого нікому не ношу і вчусь далі своїми знаннями.. Так, важко... Але вчусь і не даю взяток!

Тому ті хто так впевнений, що Федір Григорійович тільки бабло загрібає - ідіть в жопу і почніть вчитись!

Бот айбо Житкий Термінатор 2012-09-16 / 00:50:12
шом хотів повісти на то вшитку ахінею, універ який би вун ни бив то є банкомат (у Хресного Утця типирька 2 є ) і пак що бисьте не пувіли то ся не поміняє, та як пруцент студенту-ковдошу же любить торчати і котрий не учиться буде грошики носити! Но ви ся не забувайте же универи ся складавуть яй з тих ко хоче шось, ай ниє ниякого значення де ун айбо вона ся учить богаму!!! Но як би то небило за границьов можете тим дипломом гузицю пудтерти!!!

Ksenja 2012-09-15 / 19:22:53
Шановні автори коментарів. Уважно прочитавши вашу суперечку, дійшла до єдиного висновку - викладачам будь-якого вузу потрібно займатися власною справою і фахово виконувати свою роботу, а студентам - вчитися. Якщо когось не влаштовує рівень знань, потрібно боротися за його покращення. Якщо не влаштовують умови праці чи навчання - потрібно вимагати звітів від керівництва, куди витрачаються отримані кошти. Але ЗАВЖДИ потрібно ставитися один до одного і до праці, яку здійснює твій колега з УжНУ чи із ЗакДУ, З ПОВАГОЮ! До речі, ніколи не повірю тим студентам чи батькам, які кажуть, що навіть за хороші знання "валять". Првчившись у ЗакДУ ніколи з таким не зустрічалася.

не студент 2012-09-14 / 07:44:47
Не сміши кокоска Закду 15 років, і вище середньої школи, що видає дипломи з вищою освітою він ніколи не стане.
А в УЖДУ та УЖНУ є історія. Адже фізики цього вишу були одними із найкращих в Радянському Союзі. То вже інша справа, що зазаз його так опускають. І ніколи в житті ви не порівняєте класичний УжНу і ПТУ- Закду.

kokos 2012-09-13 / 23:53:18
уже давно не студент, у нас то в ЗакДу якраз і тепло в аудиторіях! і чому взагалі ви тут прив*язуєте інші ВУЗи, які стосунку до цієї статті геть зовсім ніякого не мають!тут іде мова про ЗакДу і УжНу, якщо ще не зрозуміли, то перегляньте заголовок!!

уже давно не студент 2012-09-13 / 19:11:20
Ти, кокоска колись бувала в інших ВУЗах?
Та в Харківській юридичній академії студенти живуть в студентських готелях, а бібліотека Короленка найкраща в Україні. Професорів та академіків там більше двох сотень, кандидатів під тисячу, а студентів півтора десятка тисяч. Оце ВУЗ, а ти убожество радієш, що у вас буде тепло в аудиторіях.
Та з ваших студентів половина не була за межами Ужгорода, ось тому їм можна лапшу на вуха вішати.

студентка 2012-09-13 / 19:04:44
У мене склалося таке враження, що ці всі "УЖНУ", "Ужгородець" і т. д це одна людина, яка має які певні амбіції чи образи в сторону Ващука, тому і лиє , і лиє бруд на ЗакДУ і зокрема, Ващука!

ужас 2012-09-13 / 16:19:29
підтримую kokos

kokos 2012-09-13 / 15:04:03
я за них геть зовсім не переймаюсь, просто мені не зрозумілі їхні протести, ці жахливі коментарі про ЗакДу!!

Нік до кокоса 2012-09-13 / 10:16:05
Кокос, якщо ти студент ЗАКДу, то ти уже маєш прекрасні умови навчання. Незрозумілим залишається той факт, чого ти так переймаєшся за студентів УЖНу? Ще одне- від об"єднання ЗАКДу з УЖНу насамперед виграє сам ВАЩУК.

kokos 2012-09-12 / 23:15:55
я геть зовсім не згодна з тим, що гроші викачують в ЗакДу! якщо ти хочеш, можеш і в тебе є бажання вчитися, то саме ЗакДу створює такі умови для реалізації самого себе, які не створює жоден вуз Закарпатської області! Щодо об*єднання вузів, то хочу сказати, що УжНу багато в чому виграє об*єднавшись з ЗакДу: нові умови навчання, Ви забудете за холодні аудиторії, ви просто-напросто відчуєте на собі як це навчатись в університеті з європейськими умовами навчання!Так що студенти УжНу заспокойтеся і не метушіться, побачите що саме з Ващуком вам набагато краще!

Адмін 2012-09-12 / 21:29:08

Коментарі ботів, що роблять видимість дискусії під різними ніками, видаляються.

ужгородець 2012-09-12 / 20:42:40
Норову.
Якщо у свій час я зміг поступити в Київський держуніверситет ім. Шевченка, куди, із теперішніми знаннями, поступили б лише одиниці студентів Ужгородських ВУЗів, то що я менш поважний ужгородець ніж Ви добродію?
Та не має такого бути щоб Ужгородські ВУЗи випускали у рік півтисячі юристів та сотню міжнародників.
Не має такого бути, щою на одну людину із середньо-спеціальною освітою був десяток із вищою.

НОВИНИ: Соціо

15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го