Іван Попович в Осої рекламував Партію регіонів, Деркача і алкоголь (ФОТО)

Міжнародний фестиваль в с.Осій перетворили у корпоративне свято Партії регіонів і Деркача

Іван Попович в Осої рекламував Партію регіонів, Деркача і алкоголь (ФОТО)

7-9 вересня у селі Осій Іршавського району Закарпаття відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв "Іван Попович збирає таланти". Усі афіші повідомляли, що свято пісні "отаман Карпат" організовує за підтримки Міністерства культури України, але закарпатці, а також гості свята, які приїхали на нього не тільки з України, були просто шоковані – сцена, і все навколо було обвішане стягами Партії регіонів, а також кульками кандидата у депутати від цієї владної партії Степана Деркача.

 

Власне кажучи, багато мешканців села Осій взагалі не розуміли, чого це їхній "отаман" став рядовим агітатором "регіоналів"...
 
У той же час у вічі усім кидалося неправомірне застосування адміністративного ресурсу Партією регіонів, адже свято, яке відбувалося за підтримки держави, перетворилося у своєрідну вечірку "регіоналів", яку обслуговували міліціонери, пожежники і медик.
 
Крім того, показовим було і те, що прапори Партії регіонів гордо майоріли на поламаних баскетбольних щитах, а окрім того "регіоналів" і їх кандидата не смутило і те, що вони пропагувала алкоголь на святі, яке відвідало чимало молоді – адже стяги Партії регіонів і рекламні алкогольні банери тут прикрашали одну і ту ж сцену.
 
 
 
 
 
 
 

За інформацією dzhanda.com

10 вересня 2012р.

Теги: Попович, Осій, Партія регіонів

Коментарі

Ипний 2012-09-24 / 16:26:12
А хто такий Деркач? Хто він? Відомий у вузькому колі діяч. Все-таки Балогу в краї знають. І за його бутність мером Мукачева, місто стало справді чистим , на відміну від Ужгорода. Внесок його команди відчутний для людей, тому, на цих виборах, представники партії регіонів по Закарпаттю пролетять "як фанера над Парижем"!

володимир 2012-09-13 / 16:57:42
Прапори регіоналів,що майоріли кругом-це не проблема учасників фестивалю, а скоріш місцевої влади і населення...Треба було їх позривати, але, очевидно людей там нема, а є отара овець, яку скоро заганятимуть у стойло...на виборах..тому робімо висновки.

сусід 2012-09-12 / 19:37:42
херню ти робиш іване херню і ти і турянин

Дмитро 2012-09-12 / 00:06:18
Прошу говорити про себе, а не про всіх закарпатців. Якщо мені, наприклад, більше подобається Попович, ніж Вакарчук, то я що - не закарпатець? Чи не маю права мати свою думку? Патріотизм - поняття відносне і суб"єктивне. Я патріот свого краю, і ним залишаюся, незалежно від того, хто і що мені подобається.

Пийтер 2012-09-11 / 22:16:10
Одним словом Іван Попович однозначно для закарпатців упав в очах,дуже шкода...Дійсно приклад треба брати із Слави Вакарчука,справжнього патріота.А Іван усім показав,яким "патріотом" є насправді.Ганьба та принизливоз ахищати прапори регіоналів.Ліпше би прапор Закарпаття захистив і то ліпше би було.

вуйко 2012-09-11 / 21:47:37
Цитати:
Ганьба Іване почав лизати ср...у Данецьким ІУДА і Зрадник Карпат
За гроші продасть і віру(що було),І державу,і... пес-ти-вань
одним словом: Іван Попович - отаман донецьких териконів

Руда 2012-09-11 / 16:00:36
Була на фестивалі і мушу сказати, що все було чудово - і програма, і організація. Яка різниця, чиї прапори висіли, якщо людям було цікаво. Народ не розходився майже до ранку, а це значить, що їм там СПОДОБАЛОСЯ

7198 2012-09-11 / 13:42:25
І все-таки: в чому винні ті, хто брав участь у фестивалі? В тому, що не думали так, як ви хочете, і не поїхали з Осою додому, побачивши сцену, з криком "Ганьба регіоналам"?
До речі, незважаючи ні на що, абсолютній більшості з тих, хто був на фестивалі, сподобалася і концертна програма, і сам фестиваль, і низькі ціни на проживання і харчування, і відсутність вступного внеску. Чому про це ніхто не пише?
Бо дана команда "Фас"?
Опоганювати все легко. А зробити самому щось - на це бажання немає. Я нікого не захищаю. Просто якщо у всіх акціях шукати політику,і там, де роблять "не наші", тих паплюжити, то вже краще нічого не писати і не читати, а самому їздити і робити свої висновки. Чи не так?

Faust 2012-09-11 / 13:40:47
Гадаю, що наш "отаман" поскромничав, як завжди: цей пес-ти-вань слід було назвати не "Міжнародним", а "Всесвітнім" фестивалем, адже "отамана" знає вест нечесний світ. До відоиа "отамана" і місцевих реґіоналів - пару тижднів тому у Луганську (Мекка реґіоналів!) співав наш Славний земляк Слава Вакарчук ("Океан Ельзи"). І він, Слава, не вийшов на сцену, поки з неї не зрізали-зірвали символику реґіоналів! Це Патріот, а ти, "отамане"???

Мішо 2012-09-11 / 13:29:07
Що,панове,Ви ся чудуєте з Івана Голюкала?Ви лишень зазвідайте го,як він представив нашу зимлю у Нью-Йорку.І кілько там пісень заспівав.І як го удті відправляли знайомі,що хотіли помогти організувати концерти.Люди ся молили що го ся здихали.І типирь ніко з ним не хоче мати діла.За гроші продасть і віру(що було),І державу,і...

Деп 2012-09-11 / 13:27:09
Помиляєтесь адмін.Якби не вибори то мистецтво ніхто не возив.

7198 2012-09-11 / 13:08:38
2 Адмін

Дякую за відповідь.
Хоча мені (і не лише мені) чомусь здалося, що основним там все-ткаи було мистецтво, яке привезли туди учасники з усього Закарпаття, а також і з-за його меж. Може, ми помиляємось))))))

Адмін 2012-09-11 / 12:42:45
2 7198

Якби ця подія не стала політичною акцією на підтримку Партії регіонів, то, може, ми б і висвітлили якусь іншу її якість. А так подали те, що є, що було основним.

закарпатець 2012-09-11 / 12:38:01
Люди! Майте розуму! Не голосуйте за регіоналівського прихвоста!
Закарпаття нигда небуде под Донецьком!

7198 2012-09-11 / 12:31:57
А про сам фестиваль можна яку-небудь інфорамцію розмістити, як це зробили інші інтернет-видання? Ну, наприклад, хто брав участь, хто переміг? А то, вибачте, всі публікації і всі заказні коменти у всіх рубриках скоро можна буде розміщувати лише в розділі "Політика". Ясно, що скоро вибори, і за інформацію постійно хтось платить, але чесно, хочеться вже іноді прочитати просто об"єктивну інформацію. Без очорнення тих чи інших осіб. Наперед дякую.

хустянин 2012-09-11 / 10:04:39
собака гавкає, а караван іде. балеги бояться, бо бачуть, що програють начисто 71 округ, не вдасться вже скупити людей, як рабів безмовних. ну от їх собаки і бризжуть слюною

іршавчанин 2012-09-11 / 08:28:45
Деркач виграє вибори! Бо заслуговує на це, а електорат - хліба і видовищ...

Колхозник 2012-09-11 / 04:25:21
Кого би злодій і брехач не хвалив, він все-рівно залишається злодієм і брехачем! Іване, ти пізнаєш себе?

Іван 2012-09-10 / 23:56:04
Як би коментатори хвалили Поповича кіби він Балогу рекламував! А Деркач такий же закарратець як і Балога!!!!!

гуцул 2012-09-10 / 23:01:23
Йване,Йване,сьогодні викинув на сміття всі твої диски,шо любив слюхати в своїй машині,окрім мене викинули твої диски мій брат,2 Куми,шовгор,і друзі!!Який Ти після того,як почав лизати ср...у Данецьким Бандюковичам в чорта "Отаман Карпат",,-ти "ІУДА і Зрадник Карпат" Не смій більше так себе називати,Бо ПРОКЛЯНЕМО Тебе геть,і висохнеш йванку як Жаба навесні!!!!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая