Ващук подякував Януковичу, Табачнику та Ледиді за посаду керівника УжНУ

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні відбулось офіційне призначення нового в.о. ректора Ужгородського національного університету, яким став Федір Ващук.

Ващук подякував Януковичу, Табачнику та Ледиді за посаду керівника УжНУ

За своє призначення новий керівник вишу подякував вищому керівництву країни та області: «Я хочу подякувати за довіру Президенту, керівнику міністерства освіти, голові Закарпатської ОДА, які довірили мені цю відповідальну посаду», – заявив Федір Ващук, виступаючи перед трудовим колективом вишу. 

При цьому запевнив: «бренд «Ужгородський національний університет» є сталим, захищеним і змінюватись не буде, у всякому разі – в час мого виконання обов’язків ректора. Я з повагою ставлюся до всіх, кому не байдужий цей бренд, і ми разом його захищатимемо, хоч я думаю, нема його від кого захищати».

Повідомив під час свого виступу новопризначений в.о. ректора про нововведення, які запрацюють в університеті з наступного тижня – студентів, за його словами, відтепер за неуспішність не виключатимуть. «Наступного понеділка буде підписаний наказ, згідно з яким в УжНУ і ЗакДУ вводиться мораторій на відрахування студентів за неуспішність. Хай вчаться стільки років, скільки хочеться, відтак, відпадає необхідність платити за поновлення. Таким чином, ми знімаємо корупційну базу: хто хоче вчитись, хай платить в казну університету», – заявив Федір Ващук і пообіцяв в усіх важливих питаннях, які стосуються життєдіяльності університету, радитись із «зацікавленими в розвитку вишу особами».

Колишній в.о. ректор УжНУ Віталій Ніколайчук, своєю чергою, подякував «своїй команді» за підтримку і закликав долучатись до роботи із новим керівництвом: «Я хочу закликати всіх вас об’єднатись навколо Федора Григоровича і навколо цієї команди. Щиро дякую за порозуміння, за підтримку. А ще дякую Богу за те, що наклав на мене ту місію, яку я виконав на цей момент. Як мені це вдалося – вам судити», – сказав Віталій Ніколайчук.

 
 
 
 
 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

07 вересня 2012р.

Теги: Ващук, УжНУ, Ніколайчук, в.о. ректора

Коментарі

Петро 2 2012-09-09 / 13:14:36
Немає посади "керівник УжНУ", є РЕКТОР, посада виборна. Коли оберуть, тоді й треба дякувати. Поки що треба ВИКОНУВАТИ ОБОВ"ЯЗКИ, а не качати права. А то зразу - "спасибо товарищу Сталину..."

ТТ 2012-09-08 / 18:29:52
хто дурний нехай говорить дурне,а розумні Люди самі побачить які позитивні зміни скоро будуть в УжНУ)))а хто герой тут обсирати людей зніг до голови нехай в одкриту говорить)

Слава 2012-09-08 / 13:22:10
Ващук навыть тут проявив повне СДПУ(О)в мозгах. Він ще лиш в.о. і посаду цю дають не царі, а вибори в університеті.

Таня 2012-09-07 / 22:03:11
Бажаємо успіхів, може, нарешті, і в Університеті настане порядок, і нормальні умови проживання в гуртожитках. УСПІХІВ

Птахи 2012-09-07 / 21:09:31
А Федору Ващуку бажаємо успіху! Ми раді за нього. Нехай йому щастить!

Птахи 2012-09-07 / 21:07:42
Виборець! Ви нібито багато знаєте про Ващука, але на всіх сайтах критикуєте його. Ви що працюєте в ЗакДУ і маєте на нього "зуб"? Це підло - тримати дулю в кармані.

Віка 2012-09-07 / 19:50:37
Ну, нарешті!!!! Ф.Г. Ващук хороший кервник! А тим, хто думає інакше, скажу лише - ЗАЗДРІСТЬ ПОГАНА РИСА!!!!

studentishka 2012-09-07 / 18:17:45
А хто тепер буде в ЗакДУ? Чи Ващук на два фронти?

виборець 2012-09-07 / 17:34:56
Абсолютно погоджуюся з Faust'ом - такий підхід призведе тільки до подальшої і дуже стрімкої деградації як рівня студентів, так і рівня викладачів, і взагалі, рівня освіти в УжНУ. На фіга студенту вчитися, якщо йому ні фіга не буде за неуспішність? На фіга викладачу вчити тих, хто не хочу вчитися?
Ващук заявляє, що це боротьба з корупцією. Смішно та й годі. Як Ващук поборов корупцію в ЗакДУ можна побачити по автопарку розкішних авто прославленого ректора.

Faust 2012-09-07 / 16:53:39
"...мораторій на відрахування студентів за неуспішність..." Ви Ґеній, товарищу Ващук! ПідраХУЙте, пане в.о., якщо вамієте рахувати ще щось. крім "навару", що за вашим наказом скоро всі курси будуть переповнені двієчниками, адже вони будуть "вчитись" скільки захочуть, їх не будуть відраховувати за неуспішність!.. Ну і ну!. Звичайно, табачникам і ледидам, разом з регіоналами такі "студенти" і такі в.о. ректори і потрібні. Чим більше в державі двієчників, тим краще живеться паразитам на Україні...

Анна 2012-09-07 / 16:39:58
Це була найкраща кандидатура на посаду! ВІТАННЯ!

василь 2012-09-07 / 16:18:24
та ну його на *уй, вже краще тоді купити диплом в підземному переході!! набагато дешевше получиться ніж прии Ващуку

лоци 2012-09-07 / 16:01:33
супер-пупер. універмагів побільшає

Микола 2012-09-07 / 15:42:23
Бабло рішає всё! Це очкеасте чмо все таки добилося свого! Шкода, бо перетворять єдиний нормальний ВУЗ в комерційний проект ПП Вашук

Вегеш 2012-09-07 / 15:41:00
а Пагарелов шо там робить???

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини